Jump to content


Photo

Intimna nega - MELVITA Intimate Hygiene Gel


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 November 2012 - 07:44 PM

Posted Image


INCI: Aqua [Water], Glycerin, Decyl Glucoside, Caprylyl/Capryl Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Coco-Betaine, Maris Aqua [Sea Water],
Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Lauryl Glucoside, Xanthan Gum, Parfum [Fragrance], Lactic Acid, Sodium Sweetalmondamphoacetate, Sodium
Cocoyl Glutamate, Sodium Chloride, Vaccinium Macrocarpon Extract [Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract]*, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate,
Sodium Benzoate, Hibiscus Sabdariffa Extract [Hibiscus Sabdariffa Flower Extract]*, Geraniol**, Malva Sylvestris Extract [Malva Sylvestris (Mallow) Flower Extract]*,
Sorbic Acid, Hordeum Vulgare Extract*, Linalool**, Potassium Sorbate, Citric Acid.
* Sestavine, pridobljene z organskim poljedelstvom.
** Dišavne sestavine naravnega izvora.


Čeprav sem se kar nekaj časa odločala za nakup tega izdelka, glede na to, da je cena kar med višjimi (za 225ml 16€ - zdi
se mi vseeno nekoliko previsoka, no). No, čez čas je padla odločitev, da si moje mednožje zasluži le najboljše, zato sem se
podala v nakup. :D Gel je nežen, vsebuje nekaj naravnih izvlečkov, mlečno kislino. Bi rekla, da je sestavinsko med
najboljšimi. Vonja je nežnega, bolj v zeliščno smer, peni se ne preveč, umije v redu, kakšnih neprijetnih reakcij ni, tudi ob
pogostejši uporabi (beri: 3X do 4X na dan). Za brusnice vemo, da blagodejno vplivajo na sečila in vnetje le-teh, tukaj
obljubljajo, s tem gelom pripomoremo proti okužbam sečil. Kaj pa vem, možno. Pakunga lepa, na pumpico, dulček je še
dodatno zaščiten s plastičnim ''pokrovom'', ki ga pred uporabo odstranimo in po uporabi ponovno nasadimo. Všečno.
Priporočam nakup, če je pa vreden svojega denarja, pa naj vsaka presodi sama, kakopak.

Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users