Jump to content


Photo

Steklenice za vodo


  • Please log in to reply
361 replies to this topic

#341 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30601 posts
  • Location:Primorska

Posted 09 July 2015 - 03:03 PM

Jaz sem danes dobila v službi našo, s precej vsečno poslikavo lepe svetlo modre barve in sem se je prav razveselila :-)
  • 0

#342 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45340 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 July 2015 - 03:50 PM

Jaz imam tole Bodumovo in sem nadzadovoljna. Drži 750ml, je lahka, dobro tesni, lepo se pije iz nje in se da lepo umiti. 

bodum.jpg


  • 0

#343 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 23 July 2015 - 05:25 PM

Tudi jaz sem že lep čas zadovoljna s plastično Equo. Tesni, da se temeljito umiti (ščetka, pomivalni stroj), da ne plesni. Pred tem sem imela kar naprej razne težave (plesen, slabo tesnenje).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#344 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 23 July 2018 - 11:00 PM

Ima katera Domy flaško? Me zanima, kako je s tesnenjem (sicer izgleda kot Equa, Aladdin ipd.).

https://mtehnika.mer...4577/steklenica
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#345 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 July 2018 - 11:11 PM

Jaz sem jo imela in dobro tesni. Ampak odkar imam stekleno (Equa), se ne vrnem vec na plasticno. Predvsem me moti tak ali drugacen priokus, ki se kar hitro pojavi in se ga nikakor ne znebis popolnoma.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#346 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30601 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 July 2018 - 09:21 AM

Planet, prejšnji teden so v eni akciji v Hoferju imeli ene lepe stekleničke po 11 ali 12 €, 550 ml. Mogoče so še, za preveriti je, pri nas običajno ne zmanjka tako hitro vsega...

 

https://www.hofer.si...-steklenicka-2/


  • 0

#347 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 24 July 2018 - 09:45 AM

Tudi jaz sem zadovojna s stekleno Equa. Imam jo eno leta, nikoli ne pušča in se ni navzela vonja. Pomijem jo enkrat tedensko v pomivalnem stroju ali pa s tisto krtačo za čiščenje otroških stekleničk :D nadzadovoljna!
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#348 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 24 July 2018 - 09:48 AM

Potrjujem. Steklene so daleč najboljše. Mogoče edino malo nerodne za transport, ampak jaz jo imam v tem in je ok.

 

equa-glas-trinkflasche-mismatch-rose-gol

equa-glas-trinkflasche-mismatch-rosegold


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#349 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 24 July 2018 - 10:53 AM

Hvala za mnenja! _M_, preverim, med običajnim preletom Hoferja jih nisem opazila. : )

Otrok se je zagledal v eno Domy (za v šolo), bi vseeno raje plastično, že tako je torba težka kot kamen.
Jaz imam sicer za doma stekleno, za s seboj pa plastično Equo in super tesni.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#350 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 24 July 2018 - 11:14 AM

Če se uporablja striktno za vodo je tudi plastična v redu.

 

Jaz pa si naredim tudi čaj, domači ledeni čaj in ostale razne napitke in potem se ta plastika slej ko prej navzame čudnih okusov in vonjav, ki jih ne spraviš ven. Zato zame steklo zmaga.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#351 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26147 posts

Posted 24 July 2018 - 04:13 PM

Planet danes so jih se imeli:) jaz sem jo prejsnji teden dobila :)
  • 0

#352 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 July 2018 - 04:18 PM

Otrok se je zagledal v eno Domy (za v šolo), bi vseeno raje plastično, že tako je torba težka kot kamen.
Jaz imam sicer za doma stekleno, za s seboj pa plastično Equo in super tesni.

 

To je pa drugo. :) Jaz imam tudi za okrog prenašat stekleno, zdaj po parih letih se mi je edino v stroju malo okrušil rob, drugače je pa kot nova. Plastične sem menjala na pol leta, ker so se usmradile ne glede na vsebino. Mene že ta priokus plastike moti.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#353 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 24 July 2018 - 10:31 PM

Meni se je ravno danes razbila steklenica za vodo, ki sem jo narocila pred meseci na okay.si, je prisla skupaj s kul neoprenskim ovitkom, ki je tokrat ni uspel zascititi. Ampak nisem bila zadovoljna, ker je imela plasticen pokrovcek, ki je zelo hitro pocil in potem steklenica nicvec ni dobro tesnila, ceprav sem skusala razpoko popravit s sekundnim lepilom.
Equa so mi lepe, ampak malo drage. Se dobi kaj podobnega s trpeznim pokrovckom pod 10 €?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#354 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22282 posts
  • Gender:Female

Posted 31 July 2018 - 08:20 PM

Jaz sem zdaj kupila stekleno Equa v Hoferju za 12 €.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#355 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 07 August 2018 - 11:21 AM

Zadnje čase videvam tudi veliko teh stainless steel steklenic, ki verjetno znajo tudi biti dobre. So lahke in predvidevam, da jih lahko dobro pomiješ. Ima katera?

 

 

chillys-bottle_1661602.jpg


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#356 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6519 posts
  • Gender:Female

Posted 07 August 2018 - 12:51 PM

Jaz imam. Nepogrešljivo mi je zdaj na morju, ker se pijača ohrani hladna.
  • 0

#357 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 10 August 2018 - 01:49 PM

Jaz imam raje prozorne, da vidim, kaj se dogaja v njih (plesen ipd.). : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#358 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30601 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 August 2018 - 03:19 PM

Jaz sem si pa bambusov lonček kupila za v pisarno že nekaj časa nazaj.
  • 0

#359 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 14 August 2019 - 01:19 PM

Meni se je ravno danes razbila steklenica za vodo, ki sem jo narocila pred meseci na okay.si, je prisla skupaj s kul neoprenskim ovitkom, ki je tokrat ni uspel zascititi. Ampak nisem bila zadovoljna, ker je imela plasticen pokrovcek, ki je zelo hitro pocil in potem steklenica nicvec ni dobro tesnila, ceprav sem skusala razpoko popravit s sekundnim lepilom.
Equa so mi lepe, ampak malo drage. Se dobi kaj podobnega s trpeznim pokrovckom pod 10 €?


Flaše iz stekla niso zame, sem uspela razbiti do zdaj 2 (imela sem ful lepo equo stekleno, ki se je raztreščila samo, da se je prevrnila). Sedaj imam plastično Equo (https://myequa.com/c...-beat-wholesale), kvalitetna trda plastika, tale ročaj ful prav pride in dobro tesni, dobila sem jo za 9 € v Hoferju.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#360 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 14 August 2019 - 01:33 PM

Jaz imam že 3. contigo, tokrat modro z nekim anti-spill dodatkom, ampak ne tesni čisto 100% (odvisno, kje gumb stisneš, če bolj spodaj ali proti sredini, se ne poliva, če pa bolj proti vrhu, potem pa ...). Ampak ok, itak sem se do zdaj navadila pazit, kako jo dam v torbo, da ne bo kake poplave.

 

Ob dnevni uporabi se vedno vztraja in sem ful zadovoljna z njo. Razmisljam, da bi nama nabavila se izolirana loncka za caj/kavo (mogoce za miklavza, ker mi vedno idej zmanjka takrat):

 

5d2efd7482233_contigo.jpg


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users