Jump to content


Photo

Differin, Skinoren In Podobno


  • Please log in to reply
1163 replies to this topic

#21 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 October 2005 - 03:18 PM

QUOTE(sonchika)
Avene Clenance K


Se ti zdi ta krema vredu?
  • 0
Viens, reste ici!

#22 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 25 October 2005 - 08:36 PM

DiLeMa še uporabljaš Differin??? kako se obnese??
  • 0

#23 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 02 November 2005 - 07:25 PM

mela sm skinoren in differin.. men osebno skinoren nch ni pomagu, differin pa full!!!!
  • 0

#24 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 02 November 2005 - 09:03 PM

Jaz sem tudi že vse provala...Najbolj od vsega mi je pomagal DALACIN in DIFFERIN.
Poleti sem dobila neke vrste opeklino-zaradi Differina, pa čeprav sem se izogibala soncu. Od takrat sem začela uporabljati DALACIN EMULZIJO (to je cca 3 mesece) in mozoljev skoraj več ni laugh.gif , seveda kombiniram tudi z ostaim(hrana, gibanje, nega kože itd)....vseeno pa je moja koža od tega zdravila čisto utrujena...nevem kaj naj naredim-zdi se mi, da se je zelo postarala....Punce imate kak nasvet zame? Naj provam z vitamini? tekočine pijem veliko, a moja koža je prav uvela na pogled sad.gif
  • 0

#25 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 04 November 2005 - 10:42 AM

Je katera že uporabljala to Avene Cleance K ? Zanimajo me učinki.. in če katera ve koliko je cena. ?
  • 0
Viens, reste ici!

#26 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 08 November 2005 - 02:28 PM

Kakšne mate pa izkušnje s Klimicinom T????
  • 0

#27 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 08 November 2005 - 03:13 PM

Meni čisto nič ne pomaga. Alkohola več kot vse vsebine. Naj bi bil samo za gnojne mozolje.
  • 0
Viens, reste ici!

#28 teenagerka

teenagerka

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts
  • Interests:vse

Posted 09 November 2005 - 09:45 PM

Morem povedat da sem sama od differina po kakih 2 tednih uporabe dobila grozno kožo! mad.gif ful se mi je lupla, vse me je vezalo, koža se je ful postarala! Zdaj pa uporabljam skinoren pa se mi zdi vredu! koža se mi je popravla,pa tudi suha ni tako kot od differina...
Dobiš pa tudi raztopino diferina, ki je samo 1%.
  • 0
preety women walkin' down the street...
preety woman try to fly by feet..=)
user posted image

#29 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 November 2005 - 10:07 PM

QUOTE(vrana)
DiLeMa še uporabljaš Differin??? kako se obnese??


Ja, ga še uporabljam ... kmalu bo en mesec in sem izredno zadovoljna.

Moja koža je brez enega samega mozoljčka, polt je lepša, uglavnem vse nepravilnosti izginjajo. Po kakšnih desetih dneh uporabe sem imela sicer 'napad' lupljenja kože, ki pa je po nekaj dneh minil ... je bilo sicer precej neprijetno ampak se splača vztrajat - vzemite to kot dokaz, da se koža obnavlja ... drugih težav pa ni bilo, v bistvu je kot bi se mazala z vodo ... takoj se vpije.

Sicer vem, da zadeva ni pri vseh ljudeh enako uspešna, vendar pa se po mojem mnenju res splača poizkusit.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#30 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 10 November 2005 - 12:33 AM

ot-dilema,kje si bla tok dolgo?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#31 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 November 2005 - 11:54 AM

Rea ... računalnik se mi je sesul in sm mogla počakat, da smo kupili novega ... se je malo zavleklo ker so morali ene računalniške dele posebej za nas naročat in tako dalje ...

Sem vas pa ful pogrešala. sad.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#32 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 10 November 2005 - 01:04 PM

QUOTE(DiLeMa)

Sem vas pa ful pogrešala. sad.gif

hehe twisted.gif laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#33 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 10 November 2005 - 02:07 PM

DileMa iz bek in da hauZ!

IPB Image

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#34 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 10 November 2005 - 04:05 PM

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaa biggrin.gif .

P.S. - Lejck daj si tisti lepi avatorček gor namintiraj nazaj. Ful je bil lepši od totega wink.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#35 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 November 2005 - 04:11 PM

Hehe ... hvala punce. wink.gif

Ja Lejck ... ona ovčka 'the hero' je bla boljša!! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#36 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 10 November 2005 - 08:25 PM

Ne pa ne ta je bol nasty tongue.gif
  • 0

#37 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 November 2005 - 08:27 PM

Hočemo ovčko!!! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#38 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 10 November 2005 - 09:25 PM

QUOTE(DiLeMa)
Hočemo ovčko!!! biggrin.gif



se podpišem biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#39 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 11 November 2005 - 11:29 AM


Lep pozdrav!No jas sm tukaj nova...tako da se se malo lovim. Imam pa eno vprasanje na temo differina,skinorena,...Vceraj sem namrec sla k svoji zdravnici in jo prosila, če mi lahko predpiše differin, ker je stanje na mojem obrazu, spLoh pa v tem trenutko OBUPNO...No, ni in ni mi ga hotela predpisati, kjub mojim veckratnim prosnjam in me se naprej posiljevala z skinorenom in dalacinom pa ceprav sem ji veskrat jasno dala vedeti, DA MI NISTA NICCC POMAGALA...No, prosim vas, ce bi mi lahko ve svetovale kako naj se dokopljem do te kremce, kajti na zacetku decembra se mi odvijajo pomembne zadeve in nimam velike zelje nositi ves cas vreco na glavi oops.gif laugh.gif
  • 0

#40 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 November 2005 - 11:43 AM

Sanies nimam pojma zakaj ti ni hotela zdravnica napisat Differina ... kolikor sama vem, krema ni nič posebnega (kakšni nevarni stranski učinki al karkoli) da bi imela tvoja zdravnica razlog, da se tako otepa te kreme ... konec koncev je to menda podobna zadeva kot Skinoren.

Ne vem kako bi še drugače lahko prišla do kreme, ker lahko zadevo dobiš le na recept ... mogoče poskusi še pri kakšnem dermatologu ... res ne vem.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users