Jump to content


Photo

Barva za lase


  • Please log in to reply
120 replies to this topic

#1 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 July 2005 - 08:10 PM

Ojla!

Zanima me kakšne izkušnje imate z barvami za lase ki niso trajne(dolgo obstojne), vendar ne s tistimi k se izperejo po prvem pranju vendar s tistimi k se izperejo po približno 24-ih pranjih, kako intenzivne so barve, če barva res zdrži toliko časa...
V kratkem se namreč mislim pobarvati lase s kakšno temnejšo barvo, pa nočem da bi kupila barvo nato pa po upoštevanju vseh navodil barva nebi prijela kot se mi je pred kratkim zgodilo.
  • 0

#2 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 13 July 2005 - 07:32 AM

jst se barvam s crno in uporabljam garnie (zelena skatla,1.450,00 sit)
ne zamenjam za nobeno barvo je res dobra!! res prekrije in je dolgo obstojna wink.gif
  • 0

#3 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 July 2005 - 05:20 PM

Ja, ampak jst rabim eno tako barvo k nebi bla trajna torej da bi se po nekem cajtu sprala.

Aja pa še neki oops.gif se opravičujm kr sm temo označla kot ne prezri, mislna da se bo samo znak pred temo spremenil tko da se usm pardoniram. Pa če lahko gdo to spremeni, kr.
  • 0

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 July 2005 - 05:32 PM

Pa zakaj barva, ki se spira? Te fore da se barva spere po 24 umivanjih in podobno se zdijo men krneki pa še nikol se ne sperejo čist do konca in je pol ful čudno. Moja kolegica je to uporabila ene parkrat pa ni bila zadovoljna ker barva tudi hitreje zbledi. Sej temne trajne barve nimajo v sebi nobenga amoniaka al pa peroksida tko da niso tolk škodljive in res ne vem zakaj bi se pacala s temi pol trajnimi barvami.

Ne vem no, vsaj jst tko mislim ...
  • 0

#5 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 July 2005 - 09:08 PM

QUOTE(DiLeMa)
Sej temne trajne barve nimajo v sebi nobenga amoniaka al pa peroksida tko da niso tolk škodljive in res ne vem zakaj bi se pacala s temi pol trajnimi barvami.


js se barvam s trajno barvo (črna, garnier nutrisse, prej natea) in ima notri peroksid, tisto razvijalno mleko al kako se reče. v eni plastenki maš to belo tekočino in potem zmešaš z barvo iz tube. nima sam blond barva peroksida. :wink:
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 July 2005 - 09:12 PM

Ups, tega pa nisem vedela, se opravičujem. oops.gif
  • 0

#7 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 14 July 2005 - 07:18 AM

ja to je res da ima peroksid sam blond bolj unicuje lase kot pa crna al je pa saj manj vidno ne vem men se ne zdi da imam unicene lase wink.gif
  • 0

#8 Milenushka

Milenushka

    sramežljivec

  • Člani
  • 90 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 July 2005 - 08:38 AM

Meni se pa še trajne barve vse izpirajo oz. bledijo (isto kot prelivi), uporabljala sem črno-modri odtenek, zdaj pa počasi prehajam na črno-rjav, upam, da bo kaj bolje.
  • 0

#9 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 14 July 2005 - 08:56 AM

QUOTE(Milenushka)
Meni se pa še trajne barve vse izpirajo oz. bledijo (isto kot prelivi), uporabljala sem črno-modri odtenek, zdaj pa počasi prehajam na črno-rjav, upam, da bo kaj bolje.


pri začetnih nekaj pranjih po barvanju (prva tri pranja, recimo) se ti itak tut trajna barva izpira. tut, če se štrihaš pri frizerju. rdeča se pa baje tako ali tako najbolj spira od vseh. js morm tut rečt, da nimam feelinga, da bi mela zarad barvanja uničene lase, so čist v redu pa nič se mi niso zredčili ali kaj podobnega pa se s trajno barvo barvam recimo enih 7 let, prej sem se pa še s prelivi ene dve leti. samo prelivi so mi samo redki prijeli, ker mam naravno temno rjave lase.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#10 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 March 2006 - 05:31 PM

Mene je spet prijelo, da bi se pobarvala - groza :!:

Iz take:
IPB Image


Na tako:
IPB Image
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#11 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 March 2006 - 05:33 PM

Najbrž mi nebi tako temno prijela ermm.gif:
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#12 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31306 posts
  • Location:Primorska

Posted 25 March 2006 - 05:34 PM

Z uno skandinavsko blond se barva moja sošolka in mi je ful huda barva.
čeprav je punca cela kot ena barbika in ji res ful paše.. tongue.gif
  • 0

#13 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 March 2006 - 05:37 PM

Jaz sem se ful dolgo z njo barvala in mi je bila ful dobra. Potem sem pa začela uporabljat malo to barvo malo uno... in pramena vmes.... Zdej imam spet to 811 od Polly Brillance, ampka sem danes eno žensko videla, ki je imela točno tako barvo kot na ta drugi škatli in se mi je zdela ful ful dobr. Sam če bi men to pasal je pa vprašanje.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#14 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 March 2006 - 05:51 PM

Takale barva mi je ful huda.

IPB Image
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#15 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 March 2006 - 06:54 PM

QUOTE(Verja)
Najbrž mi nebi tako temno prijela ermm.gif:


Seveda bi ti. Bolj svetla kot je osnovna barva, bolj intenziven odtenek bi ven dobila.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#16 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 March 2006 - 06:58 PM

Mogoče bom pa naredila experiment biggrin.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#17 Lolita

Lolita

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 190 posts
  • Location:S. Primorska

Posted 25 March 2006 - 08:34 PM

jz mam pa lih obraten problem, namreč imam ful temne lase, skor črne in mi skor nobena barva ne prime. Lih razbarvala si jih pa ne bi, ker ubistvu bi rada mela samo malo bolj svetle laske..kaj naj se pofarbam z blond barvo? biggrin.gif
  • 0
...v stilu skrite elegance ne prenesem arogance...

#18 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 March 2006 - 08:34 PM

QUOTE(Lolita)
jz mam pa lih obraten problem, namreč imam ful temne lase, skor črne in mi skor nobena barva ne prime. Lih razbarvala si jih pa ne bi, ker ubistvu bi rada mela samo malo bolj svetle laske..kaj naj se pofarbam z blond barvo? biggrin.gif


Pojdi raje k frizerju.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#19 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 26 March 2006 - 10:28 AM

Ta slikica je drugač prilimana pri modnih dodatkih, ampak men ima svetovno barvo las in ful lepo je namazana (kolkr se da vidt).

IPB Image
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#20 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 March 2006 - 09:26 PM

jaz bi zamenjala proizvajalca barve las. do zdej sem mela garnier nutrisse črno-modro.

a kera ve za kakšno kvalitetno barvo las, ki ma isti odtenek? DiLeMa, s kero si se ti pobarvala? pa še cene če lahko pripišete. hvala.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users