Jump to content


Photo

šampon za lase


  • Please log in to reply
1094 replies to this topic

#861 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 09 August 2018 - 07:13 PM

Ste našle kak dober in poceni šampon za suhe lase v zadnjem času, da ne naredi kupa slame iz las? Nakupa 4kids and us ne bi več ponovila, pa več kot 5 € tudi ne bi dala za nekaj, kar ne morem vedet ali sprobat, če mi bo ustrezalo.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#862 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 09 August 2018 - 08:48 PM

Meni je ok Elseve z glino. Imam barvane blond in mi nic ne izsusi in lasisce tudi ocisti. Se balzama ne rabim.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#863 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 10 August 2018 - 08:23 AM

Tudi jaz sem zelo zadovoljna z njim, ga uporabljam že vsaj pol leta


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#864 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 10 August 2018 - 11:30 AM

Meni zadnje čase ful pašejo od Pantene šamponi, sicer imam tistega za prhljaj ampak mi naredi ful lepe lase. Itak imajo vse linije tudi za suhe lase. Mogoče preveri.

 

4kids and us tudi mene ni navdušil v teji meri, da bi ga še kdaj kupila. Ni sicer totalno zanič, ampak za to ceno mi ni naredil dovolj čudeža na lasišču. Pa tudi prehitro se porabi, predvsem če si še nepazljiv in ga imaš veliko na mokrem. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#865 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 13 August 2018 - 10:08 PM

Jaz sicer zaradi prhljaja zadnji dve leti uporabljam na lasišču en lekarniški šampon, sicer mi je pa za suhe lase že vrsto let super Joico Moisture recovery, niti balzama nisem potrebovala. Se pa ne spomnim več, koliko kaj stane.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#866 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 11 September 2018 - 08:10 AM

Je katera že poskusila šampone iz te linije? So brez silikonov, parabenov in sulfatov, torej CG odobreni. :)

 

ext.jpg


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#867 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 06 March 2019 - 09:26 AM

Uriage DS gel.

To je najbolj mild razlicica v liniji in je namenjen umivanju vse koze na telesu (obstajajo se trije samponi razlicnih jakosti). Finta je v sestavini piroctone olamine, ki se uporablja za zdravljenje prhljaja, fungal acne, srbecice... Je kar nekaj teh sestavin, ampak ta je najbolj splosno uporabljena in nezna.
Jaz imam pac suh masten prhljaj. Dela se mi taka bela plast prhke mascobe, srbi in obcasno je rdece. Po tem samponu pa me po vec letih ne srbi skoraj nic. Tudi mehke lase naredi (uporabljam ga samo na lasiscu, po laseh pa pri zadnjem samponiranju dam Kerastase Bain Satin 2, ki je meni premocan za na kozo, srbi in zmasti), nic niso polizani ob lasiscu, lep volumen, pred mascobo imam mir ene 2 dni.
V bistvu je tako nezen, da bi tudi pri zelo blagih simptomih bil primeren za uporabo. Naredi pa dovolj mehke lase, da ne rabis balzama.
Vse lekarniske firme imajo te DS linije, ampak ta je zaenkrat preverjen izdelek :)

https://www.lekarnar...gel-za-umivanje

Na LF se dobi ceneje. Meni je kar odkritje. Upam, da ne bo nehal delovati.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#868 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 05 April 2019 - 10:30 AM

Mi znate svetovati dober suh šampon?
  • 0

#869 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14742 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 05 April 2019 - 11:17 AM

Radico prah shikakai, v kombinaciji z ritha ali amla. Meni je super. Samo pazi, da ne pride v oči.


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#870 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 05 April 2019 - 11:32 AM

Kje se ga dobi?
  • 0

#871 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 05 April 2019 - 12:42 PM

Batiste so punce ful hvalile. Se dobi v Mullerju.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#872 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14742 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 05 April 2019 - 01:04 PM

AP, naročiš online ali prevzameš v njihovi trgovinici v Lj. 

Moram opozorit, da se hitro porabi, sploh pri daljših laseh. Pa malo pacarije je. Lahko si pogledaš video na njihovi spletni strani. 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#873 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 05 April 2019 - 01:13 PM

Jaz imam kratke lase... V ponedeljek grem pod škarje in bodo max 4cm dolgi, tako da to ni problem. Bolj me moti to, da si jih moram prat vsak drugi dan. Imam pa negativno izkušnjo izpred 20 let, ko sem si našpricala nek suh šampon in trpela zaradi uničenega lasišča še kak mesec.
  • 0

#874 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 05 April 2019 - 01:16 PM

Aja, Olivija... Ne vem, če si me prav razumela... Rabim šampon za suho "umivanje" las. Ne pa šampona v prahu. Vseeno hvala za nasvet <3
  • 0

#875 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 05 April 2019 - 01:20 PM

Jaz imam enega Baleinega, ki je bil na oko test ocenjen sehr gut. Ne uporabljam redno, ker se mi lasje ne mastijo zelo. Podaljša pa za kak dan, da ne rabiš umivat.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#876 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 05 April 2019 - 01:22 PM

AP, a s koruznim skrobom in kaksno scetinasto krtaco si ze poskusila? To jaz vsake toliko uporabim, ce je ob robu lasisca ze malo kriza in bi rada, da to popivna in da mi da malo vec volumna. Ce to zvecer naredim, ni zjutraj nobene panike (imam pac znatno temnejse lase) in mi komot zdrzi tisti dan (potencialno dva, odvisno od aktivnosti). Ampak za tako kratke lase se jaz res ne bi sekirala z umivanjem vsak drugi dan, ce ti zaradi tega ne trpi lasisce, to si najbrz 1-2-3 fertik s susenjem vred?


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#877 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 April 2019 - 01:48 PM

Poglej na IG pri _babytuna kratke recenzije, 12. post. Mogoce bo koristno.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#878 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14742 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 05 April 2019 - 01:48 PM

Aja, hah, narobe razumela, ja. :)

 

Si lase sušiš naravno, brez fena? Pri meni to kar vpliva na lasišče in je bolje, kadar si ne fenam.

 

Jaz grem tudi v ponedeljek pod škarje B)


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#879 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 05 April 2019 - 02:10 PM

Moram fenat, drugače imam prhljaj. Saj vem, v bistvu sem res v 7min fertik s pranjem in sušenjem vred, ampak mi je ful bedno, ko so dopoldan lasje še relativno ok, popoldan sem pa hodeča oljarna...
  • 0

#880 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 05 April 2019 - 04:27 PM

Meni pa Batiste ne odgovarja, v redu mi je Nivein Fresh Revive, ki ima sicer še malo barvila noter tako, da pomaga še pri sivih v narastku, zdaj sem pa kupila Aussie, ker je bil v kupončkih v DMu pa poročam kakšen mi bo.

Daleč najboljši je bil od Schaume Cotton Fresh, ki je pa žal šel iz prodaje in se mi še vedno kolca po njem :(
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users