Jump to content


Photo

L'Occitane Eau Des Baux EdT


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena (3 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (3 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 August 2006 - 11:18 PM

.

Nov moški vonj pri L'Occitane, jaz ga uvrščam med vonjave, kamor spada tudi Pi od Givenchy - torej tiste vonjave, ki se mi zdijo neprimerne za starejše možakarje, ampak primerne za mlade in nagajive fante, kot je moj - in na njemu noro paše. Tako njega, kot mene, je vonj povsem omrežil, topel, slajši, pa še vseeno izredno moški. Lesne note, cipresa, rdeč poper. Obstojen je precej. Cena je okoli 10k (ne vem natančno), nakup je bil neizbežen!

IPB Image


Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2007 - 11:41 PM

Joj, joj! Danes sem ugotovila, da je to ta parfum, ki sem ga iskala za mojega lubija!
Vonj je fenomenalen, zato mu ga nameravam kupit za darilo ob prvi priložnosti!! wink.gif

Dodajam: danes sem ga kupila mojemu za Valentinovo. In ga obožuje. Še bolj pa jaz... njam... wub.gif

Ima neverjetno veliko podtonov, vsakič ko povoham, se mi zdi, da prevlada drug vonj (enkrat cipresa, drugič kadilo, tretjič začimbe...). Vonj ostane na koži zelooo dolgo. Všeč mi je, ker je vonj močan, pa vseeno nežen. Deluje mistično in jaz dobim kar šibka kolena, ko ga zavoham... wink.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users