Jump to content


Photo

Krema iz polžje sline!


  • This topic is locked This topic is locked
54 replies to this topic

#21 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 31 July 2006 - 11:35 AM

Nikol!
  • 0
Memento mori.

#22 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 31 July 2006 - 01:57 PM

urin je "naravni antibiotik" kolkor sem slišala pomaga pri preprečevanju herpesa(ko se pojavlja malo namažeš) poznala sem fanta ki ga je vsako jutro pil( ne vem več zakaj ohmy.gif ) glede gubic pa mozoljev pa ne verjamem
no meni se ne gnusi da bi ga pila( če bi ga morala,čeprav ga ne ker ne vidim smisla zakaj bi ga) saj je konec koncev moj, iz mene biggrin.gif
  • 0

#23 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 31 July 2006 - 02:03 PM

QUOTE(Nila)

Ampak a si predstavljate to situacijo: si zjutraj naneseš urin na obraz in se vrtiš po kopalnici in pride tvoj dragi s poljubčkom za dobro jutro! biggrin.gif biggrin.gif Bljak! ermm.gif biggrin.gif


ne vem zakaj bi se naj tvojemu dragemu gabil tvoj urin biggrin.gif
  • 0

#24

  • Guests

Posted 31 July 2006 - 02:36 PM

Morda zato, ker ne bi pričakoval, da sem napackana z urinom po OBRAZU??? blink.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#25 kika

kika

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 199 posts

Posted 31 July 2006 - 09:26 PM

Sem mislila, da se strupi iz telesa odstranjujejo tudi skozi urin. Če se, ne vem, zakaj bi bilo dobro te strupe in odpadle snovi, ostanke zdravil, pesticidov...mazati na kožo in ponovno vnašati v telo in krvni obtok? Nekako se mi ne izide ta teorija.
  • 0

#26 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 31 July 2006 - 09:45 PM

QUOTE(TiTa)
urin je \"naravni antibiotik\" kolkor sem slišala pomaga pri preprečevanju herpesa(ko se pojavlja malo namažeš) poznala sem fanta ki ga je vsako jutro pil( ne vem več zakaj ohmy.gif ) glede gubic pa mozoljev pa ne verjamem
no meni se ne gnusi da bi ga pila( če bi ga morala,čeprav ga ne ker ne vidim smisla zakaj bi ga) saj je konec koncev moj, iz mene biggrin.gif


O ne, to pa ne...

Samo mislim da smo malo zašle iz teme kr je v bistvu tema ob polžji slini ne pa o urinu in placenti wink.gif
  • 0
Memento mori.

#27 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 31 July 2006 - 09:45 PM

QUOTE(kika)
Sem mislila, da se strupi iz telesa odstranjujejo tudi skozi urin. Če se, ne vem, zakaj bi bilo dobro te strupe in odpadle snovi, ostanke zdravil, pesticidov...mazati na kožo in ponovno vnašati v telo in krvni obtok? Nekako se mi ne izide ta teorija.


Jaz menim enako.
  • 0
Memento mori.

#28 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82471 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 July 2006 - 09:50 PM

V urinu ni nikakršnih strupov, so pa npr. v slini. Pa nobenemu ni nič nagravžno. biggrin.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#29 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 01 August 2006 - 07:44 PM

Vse strupe, ki skozi usta vstopijo v naše telo uničijo želodčna kislina (ki je med najmočnejšimi kislinami na svetu, hkrati pa ščiti sluznico želodca) in pa razni prebavni encimi, nekateri se lahko izmuznejo (samo tisto so bolj zajedalci če se ne motim, ker imajo neke specialne ovojnice) in te pol okužijo, nič pa se ne zadrži v urinu. V urin nazadnje izločajo ledvice, tak da se not najdejo neki hormoni (odvečni), pa balastne snovi telesa (na pamet ne vem več kaj, ker sem se s tem nazadnje ubadala v 3. letniku gimnazije).
Strup te bi ubil še preden bi prišel do ledvic, ki bi ga izločile v urin wink.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#30 kika

kika

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 199 posts

Posted 01 August 2006 - 08:54 PM

Očitno ste vzele besedo strupi prav dobesedno, čeprav nisem mislila na smrtonosne strupe, lahko so 'samo' škodljivi.
Zame je strup tudi že zdravilo, ki je kemikalija, ima lahko terapevtske, a tudi toksične učinke.
Kot pa vemo, se iz bioloških materialov, kot je naprimer telesna tekočina (urin) da lepo analizirat nivo teh substanc. Tako, da ne mi prosim govorit, da v urinu ni strupov. Učinkovina, ki ima lahko toksični učinek, to je. Z zdravili se lahko tudi zastrupimo.
  • 0

#31 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 01 August 2006 - 09:22 PM

Danes sem vidla reklamo za toti šit ..

Ah res je zelo poceni ... 3 škatlice + ena gratis samo sezacionalnih:

4 x 14.990 !

Ne nisem se zmotla pri tipkanju! biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#32 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 01 August 2006 - 09:49 PM

o đizs ... smešno poceni a nI? biggrin.gif
  • 0
Memento mori.

#33 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 01 August 2006 - 09:51 PM

Ja! Res nevem kaj čakamo. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#34 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 01 August 2006 - 10:06 PM

Uaaaaaaaa blink.gif To bo pa treba takoj kupit !!
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#35 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16923 posts
  • Gender:Female

Posted 02 August 2006 - 07:50 AM

Taka kvaliteta pa tako poceni!? blink.gif Pa saj to je neverjetno biggrin.gif .Če bom poklicala takoj,po možnosti dobim še dodatno ZASTONJ škatlico? biggrin.gif To se pa splača,madona.4 škatlice za ceno treh :thefinger:
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#36 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 02 August 2006 - 09:48 AM

Ja, pa ne pozabit.. Če ne biste zadovoljne z izdelkom je treba vrnit orginalno zaprto embalažo! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
user posted image

#37 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 02 August 2006 - 10:05 AM

Jaz se kr tresem od navdušenja. Nemorem vrjet da je stvar tak poceni. Jaz sem seveda pričakovala višjo ceno za kaj tak neponovljivo kvalitetnega in super duper učinkovitega. Nemorem izlit svojega navdušenja.

prokleti fakeri gnili kak natepavajo narod kdo bo te kupo toto sranje v lepem piskru?
  • 0
Viens, reste ici!

#38 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16923 posts
  • Gender:Female

Posted 02 August 2006 - 11:36 AM

Ma ja.Ko bi folk začel zlivat navdušenje iz sebe dobesedno,bi pa magari napolnili celo cisterno biggrin.gif .No,dovolj traparij. biggrin.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#39 kika

kika

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 199 posts

Posted 02 August 2006 - 12:51 PM

QUOTE(Anaa)
Danes sem vidla reklamo za toti šit ..

Ah res je zelo poceni ... 3 škatlice + ena gratis samo sezacionalnih:

4 x 14.990 !

Ne nisem se zmotla pri tipkanju!  :D


IPB Image

A je res to cena????? Jaz sem itak bila v takem šoku ko sem slišala za sestavino, da cene sploh slišala nisem.

Aja, če pa katera razmišlja o nakupu ermm.gif: ermm.gif: ermm.gif: , dobi tle za KAR pol nižjo ceno
http://www.erlebnisl...hop.cgi?show550,

IPB Image
  • 0

#40 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 02 August 2006 - 01:04 PM

Se globoko opravičujem. Mičkeno sem se zmotla .. cena je taka:

CENA ZA ENO ŠALČKO:

14.500 SIT

SIMBOLIČNA CENA ZA DVE ŠALČKI :

19.000 SIT

CENA ZA 3 ŠALČKE + ENA GRATIS :

3 x 14.500 SIT


Crkneš. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users