Jump to content


Photo

NEUTROGENA visibly clear - Oil-free Moisturiser kema


  • Please log in to reply
87 replies to this topic

#21 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 August 2006 - 01:25 PM

.
No, jaz sem skoraj porabila eno pakungo te kreme, pa glih ne bi mogla rečt, da mi je vzdrževala čisto polt. Namreč, ravno v času uporabe te kreme (ne rečem, da je kriva za to..... ampak lahko bi vsaj preprečila) sem dobila kup nevšečnosti na fris.




.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#22 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 August 2006 - 01:27 PM

Mogoče ti je pa salicilna začela pucat kožo in ti je ven butnilo ... tudi to je možno. Jaz bi na tvojem mestu nadaljevala z uporabo, če ti seveda drugače paše na kožo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#23 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 August 2006 - 01:37 PM

.
Hm, mogoče, vidiš, na to pa nisem pomislila. Čeprav mi to butanje ni najbolj povšeči. biggrin.gif Pa opazila sem - bolj si stiskujem te vrage, več jih mam. :clown:
Dans še dobim Cleanance K.




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#24 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 August 2006 - 02:40 PM

Ja jst sm tud to kremo uporabljala. Ampak mozolji so se mi začel pojavljat šele po prb. 4 mescih uporabe. Nevem, če bi bil pol to vzrok. Sicer mi je pa krema fina pa tud pore na nosu mi je zmanjšala.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#25 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 August 2006 - 03:26 PM

Meni je odstranila ogrce na nosu v celoti.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#26 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 07 August 2006 - 04:08 PM

Nekaj me zanima. Opravičujem se, če je moje vprašanje neumestno ali če je bil odgovor že kje zapisan.

Zanima me, če ta krema, glede na to, da vsebuje salicilno kislino, tanjša kožo na obrazu?
Imam mastno/mešano kožo. Dolgo sem imela izsušeno povrhnjico zaradi uporabe agresivnih sredstev proti mozoljem. Kože ne bi rada stanjšala ali kakorkoli izsušila. Na nosu imam ogrce in razširjene pore, ki bi jih rada zmanjšala. Po licih je koža sicer manj mastna, vendar ni suha. Bi bila ta krema primerna zame? Jo lahko uporabljam neomejeno dolgo, ali jo je bolje uporabljati samo določen čas (zaradi kisline)?
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#27 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 August 2006 - 04:18 PM

Ne bo ti krema stanjšala kože in uporabljaš jo lahko neomejeno dolgo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#28 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 07 August 2006 - 04:33 PM

Hvala!

Super! Upam, da bo tudi meni pomagala pri ogrcih in razširjenih porah.
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#29 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 07 August 2006 - 05:05 PM

QUOTE(DiLeMa)
Meni je odstranila ogrce na nosu v celoti.

jes! its gonna be mineee smile.gif
aja, prejšnje vprašanje o dobavljivosti, špegle nucam, vidla sm pr enmu postu letnico 2005, ne 2006, pa sm takoj smatrala da gre za kej zastarelega. Pa poleg špegl še 10 deg možganov, za k levi hemisferi wink.gif
Aah...

aj, šad ap cvetka biggrin.gif
la la la lalaalaa.
preveč milke.
la la!
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#30 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 August 2006 - 05:11 PM

.
No, meni ta krema ni naredila popolnoma nič. Kožo mam v katastrofi, kot še nikoli do sedaj. Tale "izbruh" že malo predolgo traja. Postajam čemerna.




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#31 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 07 August 2006 - 05:17 PM

js tut ne opažam nekih bajnih sprememb na bolš ermm.gif
  • 0

#32 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 August 2006 - 05:31 PM

Dečve, ta krema je v prvi vrsti oil free vlažilec, namenjen mladostniški koži. Res je, da vsebuje salicilno kislino, ampak je ni toliko, da bi se krema tretirala kot kakšen tretma za problematično kožo. Tiste, ki imate izbruhe nečistoč ali celo akne, s to kremo ne boste dosegle nobenega drastičnega izboljšanja.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#33 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 August 2006 - 05:33 PM

.
Ja po drugi strani pa npr. tebi ogrce popuca?! blink.gif
Saj krema je sama po sebi vredu, super vlažilna, ampak kakšnih efektov pa ni v tej smeri, v katero je namenjena (preprečevanje nečistoč).




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#34 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 August 2006 - 05:51 PM

QUOTE(Jenna)
.
Ja po drugi strani pa npr. tebi ogrce popuca?!  :shock:  


Mozoljev mi pa ni. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#35 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 07 August 2006 - 06:19 PM

DiLeMa, ti oboje uporabljaš, kremo in uno masko-gel ?

ker jz mam tud kr velik ogrcev po obrazu, mozolov pa zlo mal, tko da bi šla u bližnji prihodnosti po tole zadevco. smile.gif

pa še neki, dele uporabljam TF kremo, gre lih h koncu, nj potem ko se mi ta porab, začnem s to neutrogeno ..., pa če bi mi lepo spucal kožo, še po porabljeni ti kremi naprej uporabljam TF ? ermm.gif
  • 0

#36 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 August 2006 - 10:28 PM

MLadoLetNa ... ta Neutrogena krema je zelo dober vlažilec in ti ni treba potem se spet vrnit na Total Fresh ... lahko skos uporabljaš Neutrogeno, seveda če ti bo ustrezala. Naj še enkrat povem, da to NI agresivna krema, ne tanjša kože ali kaj podobnega in se jo lahko uporablja dolgoročno, tako kot vsako vlažilno kremo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#37 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16923 posts
  • Gender:Female

Posted 08 August 2006 - 08:22 AM

Imajo ta krema omenjena v naslovu+maska in gel kaj AOK?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#38 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 08 August 2006 - 11:36 AM

dons sm si kupila kremo pa to gel-masko, tko da bom dons probala. Upam da mi bo pomagal, kokr mam zadne čase res vlik ogrcv po faci ermm.gif
  • 0

#39 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 08 August 2006 - 05:37 PM

no, sm dele probala, in še neb mogla nč rečt ermm.gif
sam ne vem točn, če uredu spenm gel-masko, a ga je sploh treba tok nujno spent ?

pa DiLeMa, po kokih časih si opazla, da je blo ogrcv dost mn?
pa še neki, jz nimam nobene opsebne kreme za okrog oči, pa me zanima če se lahko okol oči mažm s TF, drugod pa s to neutrogenino kremo ?
  • 0

#40 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 August 2006 - 05:58 PM

Lahko se mažeš okoli oči s TF. Jaz sem opazila izboljšanje zelo hitro, po ene treh dneh. Je pa res, da nimam trdovratnih ogrcev.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users