Jump to content


Photo

Britje


  • Please log in to reply
522 replies to this topic

#501 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 25 July 2017 - 02:15 PM

Jaz imam tudi Balea Fantastique, sem zadovoljna.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#502 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 23 September 2017 - 07:12 PM

Kaj tiste z izjemno občutljivo kožo priporočate za pomiritev in preprečitev rdečice po britju?


  • 0

#503 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14916 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 23 September 2017 - 08:59 PM

Lipikar od lrp.
Al pa bepanthenol.
  • 0
 

#504 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 23 September 2017 - 09:19 PM

Bepanthol.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#505 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14916 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 28 September 2017 - 10:48 AM

Nisem vedla kam tole napisat, pa bom kar sem. V glavnem, zadnji mesec sem epilator zamenjala za britvico, kot predpripravo na depilacijo, ki sem jo imela vceraj.
V tem mesecu, ko sem nehala uporabljati epilator, se mi ni vrasla niti ena dlaka (z izjemo kolen,pa tudi to bom resila ker zdaj redno na dva dni delam piling).
Kaksne bule sem imela po mecih, da o bikiniju ne govorim...v glavnem sem ga vrgla v smeti.
10 let sem uporabljala epilator. Ki je dlake ocitno samo trgal, ne pulil. Po enem mesecu britja so prisle ven vse dlake. Od kolen navzdol so trde skoraj tako, kot med nogami. Se kozmeticarka je rekla, da so res trde. In crne, itak.
Zdaj je depilacija nog in bikinija za mano.
Laser pa ni vec vprasanje ja ali ne ampak kdaj. Ker ne samo da se mi z epilacijo dlake niso zredcile, zacele so mi v vrtincu rast na mecih. Na veliko mestih iz ene luknjice poganjajo kar tri.
Zaenkrat bom hodila na depilacijo na tri tedne, ce bo slo.
  • 0
 

#506 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 28 September 2017 - 11:25 AM

Jaz tudi ne vem, kaj naj naredim. S katero koli vrsto odkocinjevanja se mi vraščajo dlake. Z epilatorjem še posebej, pa 80 € sem dala zanj... :(

Žalosti me to. Kožo na nogah imam obupno, v kombinaciji s keratosis pilaris. Ostala bom na britvicah, delala redni piling, dodajala vlago in maščobe koži

pa kakšen tretma z AHA kislinami, druge ni.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#507 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 28 September 2017 - 01:21 PM

Jaz si moram med depilacijami vedno z britvico vmes, ker ce postanejo dlake prevec tanke se mi vrascajo. Mi pa ne rastejo vec povsod. Kljub britju.
  • 0

#508 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 28 September 2017 - 02:09 PM

Meni tudi britje (vcasih mokro, vcasih suho) povzroca najmanj tezav. Nad epilatorjem sem obupala, ker je dost zamudno, pa se vedno vseh ne populi ampak potrga, in potem se vedno nimas gladkih nog ze cez par dni. Potem sem pa skos s pinceto se prcala okrog in mesarila vrascene dlake ven. Enkrat sem potem se kupila en novejsi Braunov epilator, ki so ga ful hvalili, pa sem ga vrnila, ker ni bilo dejansko nobene razlike v efektu. Pri voskanju je vsaj hitro konec, ceprav se mi redko kdaj da packat po kopalnici. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#509 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 29 September 2017 - 08:16 AM

To je zdaj stran vrzen denar :( Tudi jaz ze po 1 tednu ali prej nisem imela gladkih nog.
Bi sla na laser, ce bi deloval, ampak imam svetle dlake.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#510 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14916 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 29 September 2017 - 09:32 AM

Ja jaz sem pa zase ziher da mi bo.
Sam vsako leto mislim da bom noseca ali pa dejansko tudi sem in pol zato odlasam s tem dokler ne zakljucim ene uspesne nosecnosti :D drugac bi ze hodila....
Nocem pa samo parterapij, ampak konkretno.
Aja po epilatorju jaz nikoli nisem bila gladka, po britju pa 24 ur, potem ze pikam, po dveh dneh pa moram spet brit.
  • 0
 

#511 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 29 March 2019 - 10:12 PM

Zadnje case so se mi zaceli delat mozoljcki po britju down under. Nikoli nisem imela tezav s tem in nevem zakaj naenkrat neke take reakcije koze. Pa ze na splosno se mi zd da zadnj casa koza hitro odreagira, kar prej nikoli ni. Kake izkusnje oz nasvet?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#512 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 03 October 2019 - 11:56 PM

Slucajno s si kupila britvice v Lidlu in sem zelo pozitivno presenecena nad njimi. Glede na ceno pa sploh,ko je unicena vzames drugo in konec. V paketu so 4, stanejo pa okoli 2€.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#513 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 04 October 2019 - 03:23 PM

Jaz sem pa najbolj zadovoljna z Baleinimi (Fairytale). Obstaja tudi z več rezili Fantastique, te bom pa verjetno naslednjič poskusila, čeprav mi tudi samo s tremi kar zadostuje. Menjuješ samo rezila, manj odpadkov, tudi cenovno so ok.

 

balea-fairytale-3-klingen-rasierer--1003

4010355337917-1206851_org.png

 

balea-fantastique-5-klingen-rasierer--10


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#514 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 October 2019 - 03:55 PM

Jaz uporabljam Fantastique že sigurno 8 let, sem zadovoljna. Ampak ne pridejo pa niti blizu moškim britvicam, res ne vem, kaj je fora. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#515 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 04 October 2019 - 10:32 PM

Res je. Ampak rezila za moske britvice so pa obupna draga.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#516 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 July 2020 - 12:31 PM

Odkar so tele DM Fantastique nove (te, ki so s prozornim pokrovčkom), me praskajo med britjem, ne znam prav dobro razložit. Mislim, da ne britev sama, ampak ona plastika, ki je pod njo. Imate kašna priporočila za druge? Venus ali kar kakšne za moške?


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#517 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 July 2020 - 12:33 PM

A spet so nove? Pa vsakič so slabše. :verymad: Meni jih bo ravno zmanjkalo, moram tudi menjat. Moške so mi sicer vse po vrsti boljše za pod pazduho, za bikini predel pa ne, ker nimajo (dovolj) gibljive glave.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#518 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 20 July 2020 - 01:30 PM

Opazam enako, res so vsakic slabse. Imam iste tezave kot ti Spela. Porocajte, ce kaksne dobre odkrijete.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#519 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 20 July 2020 - 01:32 PM

Meni so bile fine ene, ki sem jih kupila v Lidlu na Portugalskem, pri nas pa se jih seveda ne dobil. Bom poskusila najti sliko. 

 

Edit: tele

1217571.jpg


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#520 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 July 2020 - 01:48 PM

Bom šla danes v Mullerja po Venus.  Sem ga sicer v preteklosti že imela pa sem potem zaradi cene prešaltala na Baleine, samo tole zdej je res podn.


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users