Jump to content


Photo

Suha in razpokana koža na rokah


  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#1 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 November 2005 - 07:18 PM

Punce, večni problem. Roke si kar naprej mažem s kremami, ampak delujejo grozno: suhe, razpokane, kot da so popraskane.
Nosim rokavice. Mi lahko katera svetuje kakšno dobro oblogo za roke, masko, kopel... karkoli
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 November 2005 - 07:20 PM

Zdej je na TV ena reklama za Neutrogena intenzivno kremo za roke ... mogoče bi ti pomagala, meni izgleda zelo fajn.

Drugače pa kar se tiče oblog ... mogoče kakšne kopeli z olivnim oljem? Da roke namakaš v olivnem olju recimo ... kaj jst vem.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45420 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 November 2005 - 07:34 PM

Jaz imam tudi probleme z suhim rokami. Ampak pri meni navadno pomaga že če si enkrat namažem s Niveo ali Soleo, zato ti ne znam svetovat.
  • 0

#4 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 November 2005 - 07:37 PM

Res noro, sicer vem, da full premalo pijem, tako da je verjetno tudi to vzrok... Je pa res neprijetno, roke delujejo stare, razpokane sad.gif
  • 0

#5 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 24 November 2005 - 07:39 PM

Meni je super Avon Dry skin relief, je res super, je koncentrirana, vendar na rokah ne ostane masten filter, kožo pa fajn navlaži. Tudi zelo suhi koži pomaga. Jaz jo uporabljam pozimi, ko je mraz.
  • 0

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 November 2005 - 08:56 PM

Slednja je tudi meni všeč. Pomembno je, da si roke mažeš precej pogosto. Jaz vedno pozabim in pol si jih namažem dvakrat dnevno, pa je kar kriza.
Pa ko imaš roke v vodi, poskrbi, da si jih hitro in temeljito obrišeš. Ko sem še bila v študentskem in ko sem hodila na WC (brez brisače), sem si umila roke in z mokrimi šla do sobe. In sem imela roke tako razpokane, da je tekla kri. Groza.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 November 2005 - 09:07 PM

A to je Avonova krema v beli tubi z zelenim pokrovčkom?
  • 0

#8 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 24 November 2005 - 09:15 PM

Moder pokrovček je.
  • 0

#9 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 November 2005 - 09:17 PM

Bom probala. Poznam samo to z zelenim pokrovčkom, ki tudi ni slaba, ampak je žal premalo.

Tnx
  • 0

#10 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 November 2005 - 09:27 PM

A to je glicerinska, tista z zelenim pokrovom?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#11 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 November 2005 - 09:31 PM

QUOTE(sonchika)
A to je glicerinska, tista z zelenim pokrovom?


Ja, to že imam.
  • 0

#12 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 November 2005 - 01:52 AM

.

Jaz doživljam prave krvošprice iz členkov, ko je mrzlo. Zdaj mi pomaga trenutno od Shellerja ognjičeva krema (pa roke si umivam izključno z nežnimi geli in olji - npr. olje Linola Fett, ipd). Ko je pa res svinjski mraz, mi pa ne pomaga nič in takrat pač trpim v mukah.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#13 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 25 November 2005 - 10:11 AM

Nadi probaj Melkfett od dm-ja. je ekstremno mastna zadeva, je pa res super za take roke. ful bi pa pomagalo da si vsak večer (!) na debelo namažeš s tem, potem pa bombažne rokavičke iz lekarne čez pa bi moralo biti zjutri velik bolš
  • 0
lp, Martina

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 November 2005 - 10:26 AM

Martina, to je res dobra ideja ... moj stari ima blazno uničene roke ker na vikendu dela vse sam in mu tisti beton oz. malta razžre delavne rokavice in ima včasih kr razjede na rokah ... ima isto tiste bele rokavice vsako noč gor, še prej se pa na debelo namaže s to isto kremo in mu ful pomaga ...zlo zmehča in nahrani kožo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 leni

leni

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts

Posted 25 November 2005 - 11:47 AM

Jaz pa poznam eno staro pa ful zanesljivo zdravilo za suhe, razpokane roke in sicer maslo ali putrček. Zvečer se ga lepo namaže po rokah in rokavičke gor do jutra, pa je takoj boljše. Če katera upa probat, ga zelo priporočam.
  • 0
Pozdravček, leni

#16 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 November 2005 - 03:05 PM

leni ali pa olivno olje na isti način. wink.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#17 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 November 2005 - 07:23 PM

Ok, danes poskusim s putrom, jutri grem pa v šoping.

LP N tongue.gif
  • 0

#18 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 25 November 2005 - 07:26 PM

Maslo na roke?! Fuj!
  • 0

#19 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 November 2005 - 07:32 PM

QUOTE(Irena*)
Maslo na roke?! Fuj!


EJ, če pomaga....zakaj pa ne. rolleyes.gif
  • 0

#20 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 25 November 2005 - 07:38 PM

Ja, res je. Jaz ne rabim packat, ker imam vredu kreme doma. In se mažen non-stop.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users