Jump to content


Photo

Obstojen puder


  • Please log in to reply
89 replies to this topic

#1 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 25 February 2005 - 10:12 PM

Pozdrav!

Kupujem puder, ki bo dovolj dolgo obstojen in prekriven. Drugače nimam velikih problemov s kožo, ampak mozolčki pa se pojavijo. Iščem obstojen puder, ki zdrži vsaj pol dneva. Sedaj sem uporabljala max faktor puder (ne vem kako se že imenuje) in po 2 urah sem videti kot da sploh ne bi bila napudrana in s tem tudi drobne napakice. rolleyes.gif

Torej: Svetujte mi kateri je res obstojen in prekriven puder ?

lp
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 February 2005 - 10:32 PM

Verjetno je obstojnost in izgled pudra odvisna od posameznika in lastnosti njegove kože, vendar sem sama izredno zadovoljna z Max Factorjevim pudrom Colour Adapt.

Meni zdrži cel dan, nudi tudi super prikrivnost, sploh če pomislimo na to, da gre za tekoči puder. Zakrije rdečico, rdeče mozolje, podočnjake ... in na koži pusti naravnost izvrsten, žameten občutek. Kože niti malo ne izsuši, najpomembneje pa je to, da se zares prilagaja tenu kože in zato ne deluje kot fasada. wink.gif
  • 0

#3 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 25 February 2005 - 10:42 PM

To je ta nov puder ali se motim ? Obstaja tudi v svetlih odtenkih, ker imam bolj svetlo kožo.
  • 0

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 February 2005 - 10:53 PM

Ja, to je najnovejši Max Factorjev puder, samo pazi pri nakupu, da ne vzameš tistega, na katerem piše Sheer Radiance ker je to različica, ki vsebuje bleščice.

Drugače pa ima Colour Adapt zelo veliko različnih odtenkov in prepričana sem, da boš našla tudi takšnega, ki bo ustrezal tebi.

Aja pa še to če te zanima ... 34mL pudra stane okoli 3400 sit, kar niti ni tako poceni ampak se res splača, pa še zelo dobro se ga da razmazat (zadostuje že majhna količina) tako da ga boš imela zares dolgo.
  • 0

#5 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 February 2005 - 10:25 AM

Hej Pupa

tudi jaz uporabljam Colour Adapt št. 75. Svetlejši odtenki so še 45, 55 in 70. Imam mešano kožo in mi ouder obstoji cel dan. Če želiš še bolj prekriven puder pa ti potem raje svetujem Lasting Performance, zdej je v Muellerju v akciji, 2500 SIT, drugače je pa okrog 3000 SIT.

LP N
  • 0

#6 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 26 February 2005 - 11:20 AM

hmm.. zanimivo tega lasting performance od mf imam zdaj pa sem po 2 urah kot da ne bi bila napudrana. Mogoče ga dam premalo na kožo ? oops.gif
--> pred pudrom nanesem kremo, ki pa hitro vpije - morda zaradi suhe kože (čeprav se mi ne zdi da imam suho kožo) tudi puder ? Bom pa poskusila dobit kakšen tester od colour adapt.

hvala..
  • 0

#7 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 26 February 2005 - 11:24 AM

Mogoče bi morala poskusit s pudrom v prahu (nad tekočim) ?
  • 0

#8 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 February 2005 - 12:00 PM

Lasting Performance je za masten in mešan tip kože, zato ti verjetno ne paše, ker je presuh. Če je puder presuh se mi pogosto naredijo lišaji ali pa se mi puder luska in zgleda kor da sem vsa flekasa Je že prav, da si pred pudrom naneseš kremo. Poskusi še Colour Adapt.

Vzorce so na nazadnje delili v parfumeriji Limoni v Cityparku pa v DM-ih tudi, na blagajni so jih imeli.

LP N
  • 0

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 February 2005 - 08:56 PM

Veš kaj ... najprej poskrbi za dobro podlago (kremo), naj ne bo premastna in mora bit vlažilna, po nanosu pa nujno počakaj vsaj 15 minut da se krema dobro vpije v kožo, šele potem nanašaj puder.

Jaz ga tko malo razmašem po prstnih blazinicah in ga potem skrbno vtrem v kožo ter zabrišem vse sledi.

Tudi sama imam precej suho kožo na licih, medtem ko je T predel masten (mešana koža), sploh odkar hodim vsak dan na fitnes se mi je koža izredno izsušila zaradi potenja, ampak sem vseeno s tem pudrom Colour Adapt blazno zadovoljna. Nič mi ne izsuši kože, za sabo pa pusti enakomerno in žametno polt, ki resnično zdrži do večera (vsaj pri meni).
  • 0

#10 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 08 March 2005 - 07:54 PM

Kaj pa pravite na ta pudra ?

IPB Image IPB Image
  • 0

#11 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 March 2005 - 06:32 AM

Wonder finish ravno testiramo. V nasledni Lepasi pošljemo test.

LP N
  • 0

#12 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 09 March 2005 - 04:12 PM

Uporablja katera ta dva pudra ?
  • 0

#13 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 March 2005 - 07:27 AM

Drugače pa se že imela Revlonov puder in mi je bil v redu. Je prekriven, so v redu barvni odtenki in je obstojen.

LP N
  • 0

#14 free

free

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 11 March 2005 - 02:37 PM

jest sm mela pa vedno blazne tezave s temile pudri ker sm bla ko riba s tistimi luskami po njej,kljub temu da sm dala spodaj kremo. zdj sm nasla pa pr oriflame-u enga k mi je uredu sam se pa ful svetm po njem.kolegica mi je pravla da je fino ce das cez unga v kroglicah,sam se bojim da bom mela pol spet cist suho kozo (se posebej po celu). kaj mislite?
lp
ursa
  • 0

#15 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 March 2005 - 09:52 PM

Je kar fajn narediti fiksacijo tekoče podlage s pudrom v prahu ali kamnu. In mislim, da ti ne bo izsušilo kože.

LP N
  • 0

#16 Nana28

Nana28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Maldivi

Posted 13 March 2005 - 02:23 PM

Vidim da ste nekatere zelo zadovoljne z pudrom Color Adapt...jest sem si ga kupila in mi kozo zelo izzsusi in se vec mazoljev imam po njemu...mi je pa moja kozmeticarka priporocala od Isadore in sem si ga kupila...je zlo v redu...lepo se nanasa in je kar obostojen...cez ta puder dam se malo tere gor in sem lepo namazana cel dan...uporabljate tero?
  • 0
Vsak dan je nekaj posebnega zato uzivajmo zivljenje...

#17 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 March 2005 - 03:32 PM

Nana 28, a nisi rekla, da si full zadovoljna z njim? A ti ne paše več? Kakšno kožo pa imaš?

Sicer piše, da je kao za vse tipe kože, samo absolutno ni za zelo mastno al pa za suho kožo...Katerega pa imaš od IsaDore, mogoče Velvet Touch?

LP N
  • 0

#18 Nana28

Nana28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Maldivi

Posted 13 March 2005 - 11:15 PM

Jojj Nadi jest sem ga kupila po nekaj casu uporabe sem ga nehala uporabljat ker mi je zacel masiti pore...mi je pa rekla kozmeticarka da naj neham uporabljati ta puder...imam blazno obcutljivo kozo...trenutno mi odogvarja Isadora-Hydralight....spodaj pa krema Avenue Hydrance...zvecer pa obvezno Aha kisline-kremo od Afrodite...
  • 0
Vsak dan je nekaj posebnega zato uzivajmo zivljenje...

#19 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 March 2005 - 09:42 PM

Čudno, da ti hydralight zadostuje glede nato, da je bolj za normalen do masten tip kože. Je pa res, da IsaDora prav izbira za vse tiste, ki imajo občutljivo kožo, ker je dermatološko testirana in ne vsebuje dišav.

LP N
  • 0

#20 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 18 March 2005 - 11:14 AM

Loreal - True Match wink.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users