Jump to content


Photo

Avon, MF, Nivea ... Pudri


  • Please log in to reply
94 replies to this topic

#1 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 22 February 2006 - 05:20 PM

Avon ima nov puder oz. peno - Soft Matte Mousse Make - up v 6 odtenkih. Najbrž ta tudi ni za suho kožo?
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 February 2006 - 05:21 PM

Ne. Nikakor. To je polomija od pudra. Popolnoma izsuši kožo in je slabo prekriven. Meni se je koža po dveh urah nošenja pudra začela luskati. Škoda denarja.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 22 February 2006 - 05:26 PM

Kater puder mi priporočaš? Sedaj imam od Niveje Stay real pa ne prekriva dovolj dobro. Pa še pomoje mi maši pore. Kateri so nekomedogeni?
  • 0

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 February 2006 - 05:28 PM

Probaj kakšenga Max Factorjevega. Jaz sem zelo zadovoljna z njimi. Hypersmooth, Color Adapt.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 22 February 2006 - 05:31 PM

Veš, da sem res razmišljala o MF. Včasih sem imela Lasting performance, ampak to še v OŠ, to se pravi 12 let nazaj, ravno ko je prišel na tržišče.
  • 0

#6 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 22 February 2006 - 05:38 PM

Kater je bolj primeren za suho kožo Hypersmooth ali Colour Adapt? Pa prekrivnost?

Če ima katera testerček teh dveh pudrčkov pa, da ne rabte, vas bi prosila zanj.
  • 0

#7 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30781 posts
  • Location:Primorska

Posted 22 February 2006 - 06:16 PM

JAz imam Vichyjev puder, sicer ga redko uporabljam ampak sem z njim zelo zadovoljna.
Je za suho kožo, Verja, kako svetlo polt imaš? Jst imam neki testerčkov pomoje, samo za svetlo polt..
  • 0

#8 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 22 February 2006 - 06:18 PM

Imaš testerčke od Vichya ali od MF? Imam svetlo polt - bledoličnica sem.
  • 0

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 February 2006 - 06:21 PM

Verja na žalost nimam več testerčkov od Vichy-ja (sem pred kratkim podarila drugi forumašici) ampak najsvetlejši odtenek Vichy-jevega pudra je res zelo svetel in je primeren tudi za Sneguljčice. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30781 posts
  • Location:Primorska

Posted 22 February 2006 - 06:21 PM

Vichy, samo imam le tega ki je bolj za mastno kožo/mešano, ne tistega za suho, sem prehitro rekla.
Saj Vichyjeve testerje lahko itak dobiš v lekarni..

Ja, res je - odtenek 12-opal je super za nas, bledoličnice..
  • 0

#11 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 February 2006 - 06:22 PM

QUOTE(Verja)
Kater je bolj primeren za suho kožo Hypersmooth ali Colour Adapt? Pa prekrivnost?

Če ima katera testerček teh dveh pudrčkov pa, da ne rabte, vas bi prosila zanj.

H se mi zdi bolj prekriven. CA je zelo malo prekriven. Noben od njiju pa ni masten in je primeren za vse tipe kože. Če imaš suho kožo, pač spodaj namažeš kakšno hranilno kremo in je. Izsušijo pa ne, ker so brez gline.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 February 2006 - 06:26 PM

Jaz sem imela testerje od tega matirajočega in še od enega bolj hranilnega. Naj pa omenim, da sem dolgo uporabljala matirajočega in se mi niti slučajno ni zdel izsušujoč, ampak je puščal na koži lepo navlažen občutek in bi bil pomoje odličen tudi za normalno do malenkost suho kožo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#13 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 22 February 2006 - 06:41 PM

QUOTE(DiLeMa)
Verja na žalost nimam več testerčkov od Vichy-ja (sem pred kratkim podarila drugi forumašici) ampak najsvetlejši odtenek Vichy-jevega pudra je res zelo svetel in je primeren tudi za Sneguljčice. wink.gif


Jaz sem blond Sneguljčica laugh.gif
  • 0

#14 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 February 2006 - 06:43 PM

Hm... to bo pa problem. Ker ravno sem ti mislila predlagati, da bi ti poslala Hypersmooth puder od MFja. Meni je malenkost pretemen in ga ne morem uporabljati. Če ga hoče katera, naj se mi javi. Gre za odtenek Sand (005).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#15 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 22 February 2006 - 06:52 PM

QUOTE(sonchika)
Hm... to bo pa problem. Ker ravno sem ti mislila predlagati, da bi ti poslala Hypersmooth puder od MFja. Meni je malenkost pretemen in ga ne morem uporabljati. Če ga hoče katera, naj se mi javi. Gre za odtenek Sand (005).


Sej od Niveje imam tudi najtemnejši oddtenek. Grem jutri pogledat kolk temen je in, če si za ga odkupim. Če dam gor svetu puder sem kot smrt...
  • 0

#16 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 February 2006 - 07:04 PM

Ti ga podarim, ker resnično ne vem kam z njim. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#17 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 23 February 2006 - 10:10 AM

Jaz sem ti že poslala senčko v zameno.
  • 0

#18 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 23 February 2006 - 10:53 AM

Ni mi jasno: svetla si, na kožo daš pa temen puder? Svašta. To pa sploh ne zgleda lepo. Vedno mora biti odtenek isti koži, raje svetlejši kot temnejši. Če si bleda in bi rada malo barve je pa bolj primeren bronzer, da malo barve. Lepše zgleda kot temen puder na svetli koži.
  • 0

#19 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30781 posts
  • Location:Primorska

Posted 23 February 2006 - 12:07 PM

Meni je tudi to čudno, sama sem bila ful vesela, ko sem našla Vichyjev najsvetlejši odtenek pudra, ker je isti kot moja polt.
  • 0

#20 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 February 2006 - 12:10 PM

QUOTE(Irena*)
Ni mi jasno: svetla si, na kožo daš pa temen puder? Svašta. To pa sploh ne zgleda lepo. Vedno mora biti odtenek isti koži, raje svetlejši kot temnejši. Če si bleda in bi rada malo barve je pa bolj primeren bronzer, da malo barve. Lepše zgleda kot temen puder na svetli koži.

Še vedno lahko puder da naprej. Probala ga bo, videla, kakšen je občutek na koži, prekrivnost, potem pa če ji ne bo ustrezal, ga bo pač dala komu drugemu.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users