Jump to content


Photo

AVON


  • Please log in to reply
135 replies to this topic

#101 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 10 October 2007 - 01:15 PM

Hehe, ni panike. Sej sm ti rekla, da, ko bom vidla, ti sigurno povem. wink.gif

Ja, na netu je še katalog 13. Nov pride konec oktobra - piše, da bo ta 14. katalog trajal od 25. 10 do 9.11.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#102 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 10 October 2007 - 01:21 PM

Kaj se je zgodilo z olivno masko za lase? Ni je v katalogu 14, vse druga je v akciji, samo te maske ni nikjer cry.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#103 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 10 October 2007 - 02:49 PM

-.-
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#104 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 October 2007 - 03:11 PM

Nisem slišala, da olivne maske ne bi več bilo.

Sem pogledala. Je v katalogu 13.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#105 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 10 October 2007 - 03:41 PM

ja, saj v 13. sem jo videla, samo v 14. pa je ni, pa bi lahko bila v akciji, če je že vse druga od te kolekcije down.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#106 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 10 October 2007 - 03:51 PM

-.-
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#107 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 10 October 2007 - 07:08 PM

4,40€ (30 blazinic)
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#108 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 11 October 2007 - 07:27 PM


Superca, torej bodo v akciji. happy.gif Kdaj pa začne veljati K14?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#109 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 11 October 2007 - 07:31 PM

iz 13 je še en rok za naročanje, potem nekje proti koncu oktobra pa začne 14.
jaz sem si tudi po dolgm času naročila par malenkosti (no, malenkosti..za cca. 25 €)
  • 0

#110 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 12 October 2007 - 02:27 PM

MaTeYa o kakih blazinicah govoriš ? smile.gif
  • 0

#111 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 October 2007 - 02:34 PM

Js sm danes od Avona naročila vse tri želeje za tuširanje in losjon za telo višnja/muškatni orešček. Upam, da so želeji fajn, komi čakam, da sprobam. oops.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#112 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 October 2007 - 02:36 PM

QUOTE(DiLeMa @ 12. 10. 2007 - 15:34) View Post
losjon za telo višnja/muškatni orešček.

O jebenti, če bi to vedla, bi ti takorekoč CELEGA podarila. Zadnjič sem ga vrgla stran, v navalu pospravljanja... sploh nisem razmišljala, da bi lahko točno sem dala, če ga kdo hoče meti. Ah... wacko.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#113 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 October 2007 - 02:41 PM

Hahaha, se zgodi. tongue.gif Js sm ga vzela zato, ker mi je noro dišal na odišavljeni strani. To, da je brezvezen drgač, pa sploh ne dvomim, ker so Avonovi Naturals losjoni zlo slabo vlažilni/hranljivi. Jaz ga bom imela za tu in tam, ako pač seveda res diši.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#114 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 12 October 2007 - 02:49 PM

DiLeMa, želeji ? woot.gif
  • 0

#115 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 October 2007 - 03:03 PM

Ja, taki želeji, prav baje ful kompaktni, kot kakšna želatina in baje se je ful hecno umivat z njimi. To so te posodice spodaj, jaz sem naročila te dve na sliki (muškatni oreh & višnja in med & limona) pa še tistega mango & pasijonka.

IPB Image IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#116 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 12 October 2007 - 03:05 PM

Uu, bom jaz tudi kakšnega vzela. smile.gif (Samo zapravljam, ker mi ti take izdelke predstavljaš tongue.gif )
  • 0

#117 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 October 2007 - 03:06 PM

oops.gif

Aja pa od avona sem si vzela še puder v peni, da sprobam to čudo. Sem vzela najtemnejšega, warmest beige, ker so baje vsi ful svetli.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#118 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 October 2007 - 03:08 PM



Te želeje velja preveriti v Lushu, sem ziher, da precej lepše dišijo, da boljših sestavin ne omenjamo.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#119 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 12 October 2007 - 03:10 PM

Aja? Jaz sem pa vzela najsvetlejšega, pa je OK. biggrin.gif
Sam mi kot konsistenca ni preveč všeč..
  • 0

#120 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 12 October 2007 - 03:12 PM

Kere lepe embalaže wub.gif
IPB Image

Jaz pa morem najti eno, da mi bo naročila pri Avonu. huh.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users