Jump to content


Photo

Ravnanje las


  • Please log in to reply
153 replies to this topic

#1 pika**

pika**

    sramežljivec

  • Člani
  • 20 posts

Posted 02 March 2006 - 07:19 PM

ŽIvjo!

Sm nova na Vašem forumu in se res opravičujem če že to vprašanje obstaja ermm.gif

Em...že kkšno leto si likam lase (po pranju)...pa mam kr uničene...bol tanki in občutljivi so...sm pa slišala da se dobijo določeni šamponi ki ravnajo lase.
Sm prašala enkrat frizerko o teh šamponih pa mi jih je pokazala pa mal razložla o delovanju itd....sam mene pa vseeno zanima ker niso ravno poceni te stvari...če je že ktera probala te šampone oz. te stvari..pa če je kteri res pomagalo da je mela pol bolj ravne lase kot prej in to brez likanja??

tnx za odgovore

lp biggrin.gif
  • 0
**Le resnično je lepo**

#2 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 02 March 2006 - 07:42 PM

hehe dvomim da kakšen šampon deluje v takšni meri, da imaš ravne lase tako kot da bi si jih polikal smile.gif ..sicer pa nimam izkušenj s tem ..imam še preveč ravne lase smile.gif
  • 0

#3 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 March 2006 - 10:50 PM

Moja znanka ma je mela čist skodrane lase, pa si jih je začela s krtačo likat že pred enimi parimi leti. Ves čas jih je pa u kiti nosila tko da ma zdj čist ravne lase.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#4 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 03 March 2006 - 01:37 PM

Zakaj pa si jih je likala če jih je mela v kiti ?
  • 0
Memento mori.

#5 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 03 March 2006 - 01:46 PM

QUOTE(Claudija)
Zakaj pa si jih je likala če jih je mela v kiti ?


ermm.gif: ermm.gif: Kje je smisel tukaj?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#6 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 03 March 2006 - 06:00 PM

QUOTE(Verja)
QUOTE(Claudija)
Zakaj pa si jih je likala če jih je mela v kiti ?


ermm.gif: ermm.gif: Kje je smisel tukaj?


ekhm...ni mi jasno zakaj si je njena prijateljica LIKALA LASE Z KRTAKO če jih je pa tako ali tako nosila non stop v kiti tako da se ji itak nič ne pozna... oops.gif upam da zdej razumeš wink.gif
  • 0
Memento mori.

#7 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 03 March 2006 - 06:00 PM

Jaz pa imam naslednji problem!
Imam srednje skodrane lase ampak vseeno bolj kot valovite če se potrudim imaam celo svedrčke...no u glavnem prejšni teden sem naredila 2 največjo napako v zvezi mojih las. Postrigla sem se na frufru (spredaj kratko)Kdaj bodo zrasli nazaj?????
HELP!!!!!! Ne vem kaj naj naredim lasje se mi spredaj kodrajo tako da nisem za nikamor tako da si jih spenjam nazaj. No moja 1 največja napaka pa je bila ko sem se lani za novo leto postrigla v dolžini ušes...saj je še šlo ko sem si jih VSAKO jutro likala z likalnikom samo naenkrat se mi ni več dalo vsako jutro pol ure prej vstajat da sem jih komot zlikala pa tolko lakov pa želejov sem porabla da baay zadaj pa so se mi še vedno kodrali...od takrat naprej nosim čop in ne pravim vam tega za hec! 24 ur na dan, 7 dni v tednu sem lase nosila samo v čopu v glavi pa lasnic toliko da jih na prste nisi mogel prešteti.Zdaj je dobro leto mimo in tudi najhujše je mimo...samo slabo mi je že ko si moram vsaki dan delati čop pa zdaj še sprednje lasi rihtat da nazaj jih vredi naredim da nena lasnica popusti...glede las preživljam nočno moro.So še vedno tako kratki da mi kitke ne držijo več kot 2 uri kar razpadejo. Tako da res sem popolnoma O.B.U.P.A.N.A. !!!
kdorkoli...na pomoč...
  • 0
Memento mori.

#8 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 March 2006 - 07:43 PM

Imela je čist skodrane lase(kot sm napisala), nato si jih je zlikala. Ker pa likanje ne zdrži recimo 4 dni, si jih je dajala u kito. Iz kite pa dobiš le rahlo valovite lase. Ne vem kako je to delovalo, sam zdj ma 19 let, pa ma čist ravne, dokler si jih ni začela ravnt pa je mela skodrane. Trajal pa je par let, recimo ene 5.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#9 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 24 April 2006 - 10:56 PM

v tem casu je najbrz prslo tud do kakih drugih sprememb..baje sploh v puberteti prihaja do tega...
js ms recimo mela kot otrok kodre..pa ful redke svetlejse lase..pa me je mami strigla cist na kratko, kr je hotla, da bi se mi zgostili-in uspelo ji je..prvo sm mela potem temno rjave rahlo valovite lase...v kakem 5. razredu OŠ so se mi cist zravnali...od drugega letnika srednje sole pa se mi vedn bolj kodrajo..pa itak..nc mi ni vsec...prej sm si jih kodrala obcasno..zdj si jih ravnam wink.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#10 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 24 April 2006 - 10:59 PM

no, bom se kr en post mogla napisat..

glede ravnanja las...men se ful ne da vec matrat z likalnikom..sploh, kr sm naslednji dan spet cist "svedrasta"...
pa me zanima, ce je ktera ze poskusla "nek preparat", ki ti jih zravna..baje deluje podobno kot trajna..ni ravno poceni...sam na zalost vem premalo o tem..pa bi raje mal tule povprasala, preden se odlocim za to wink.gif (baje drzi tud 6-12 mesecev)
  • 0
it's not pms, it's you..

#11 Mayci

Mayci

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts

Posted 25 April 2006 - 05:11 AM

da obstaja način,da ti zravna lase za nekaj mesecev,pa slišim prvič,bila pa bi tega tudi jaz zelo vesela,imam namreč kodraste lase in sem sprobala,že nekaj načinov,da sem si zravnala,pol pa sem že drugi dan imela nazaj kodre... ermm.gif
  • 0

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 April 2006 - 10:27 AM

Ja, se da trajno zravnat lase ... sem že slišala za to, ampak ne vem drugače o tem skoraj nič ... bi se bilo treba pozanimat v kakšnem frizerskem salonu.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#13 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 April 2006 - 11:38 AM

ja men je kolegica rekla da se je pr mičui pozanimala in da ti nrdijo to za 7kosov,za ene 2 mesca,zdj pa ne vem kok je to res
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#14 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 25 April 2006 - 12:49 PM

če maš ful skodrane lase si jih dej razrečt pa kup si likalnik...pomoje bi mogl bit zavni...

QUOTE(Claudija)
Jaz pa imam naslednji problem!
Imam srednje skodrane lase ampak vseeno bolj kot valovite če se potrudim imaam celo svedrčke...no u glavnem prejšni teden sem naredila 2 največjo napako v zvezi mojih las. Postrigla sem se na frufru (spredaj kratko)Kdaj bodo zrasli nazaj?????
HELP!!!!!! Ne vem kaj naj naredim lasje se mi spredaj kodrajo tako da nisem za nikamor tako da si jih spenjam nazaj. No moja 1 največja napaka pa je bila ko sem se lani za novo leto postrigla v dolžini ušes...saj je še šlo ko sem si jih VSAKO jutro likala z likalnikom samo naenkrat se mi ni več dalo vsako jutro pol ure prej vstajat da sem jih komot zlikala pa tolko lakov pa želejov sem porabla da baay zadaj pa so se mi še vedno kodrali...od takrat naprej nosim čop in ne pravim vam tega za hec! 24 ur na dan, 7 dni v tednu sem lase nosila samo v čopu v glavi pa lasnic toliko da jih na prste nisi mogel prešteti.Zdaj je dobro leto mimo in tudi najhujše je mimo...samo slabo mi je že ko si moram vsaki dan delati čop pa zdaj še sprednje lasi rihtat da nazaj jih vredi naredim da nena lasnica popusti...glede las preživljam nočno moro.So še vedno tako kratki da mi kitke ne držijo več kot 2 uri kar razpadejo. Tako da res sem popolnoma O.B.U.P.A.N.A. !!!
kdorkoli...na pomoč...

  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#15 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14824 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 27 April 2006 - 05:32 PM

Kaki ekstra preparati(šampončki, balzami, maske) en klinc kej zravnajo čupo, moje skromno mnenje. Ogromno pripomore (mislim da je že bila tema o tem)ionski fen, pri seb vidim tootalno razliko kukr pa če si jih z navadnim posušim. Res, kot da bi si jih polikala, s tem da si sfenam lase na veliko krtačo, ki ti jih še ekstra zravn mal uravna. Tak da, ionski fenčič, fingers up for straight hair biggrin.gif
Aja, sej res, zadeva je za lase vredu in jih ne poškoduje, men se še bol fino svetijo. Da pa lasje zadržijo v sebi več vlage in so bolj svetleči, naj bo zadnje izpiranje s hladno vodo, po možnosti uporabiš sok limone:)
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#16 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 27 April 2006 - 05:34 PM

to ne gre za neke sampone laugh.gif
isto je kot pri trajni..pa ce men kdo rece, da po trajni nimas neki casa skodranih las.. biggrin.gif biggrin.gif ne vem, zaka pol ravnih neb mogu met??
sam zanimal me je pac, ce je ktera to probala pa tak.
  • 0
it's not pms, it's you..

#17 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 27 April 2006 - 05:39 PM

najbolši likalniki za ravnanje las so tisti ionski. v esteli si je moja prijateljica kupla nekega ionskega za 15.000sit pa je full vredu...ma full skodrane lase pa samo 2x potegne z likalnikom pa ma čist ravne...tak da tja idite pogledat kr majo dobre likalnike za zmerno ceno...segreje pa se v 5 min za 200°
  • 0

#18 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14824 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 27 April 2006 - 05:54 PM

khm, moj se segreje v 4sekundah, temperature nisem merla biggrin.gif tud nevem, zravna čist. Čiiist.tak, taprav, ka naj rečem. Še bolš se je pr kaki frizerki pozanimat pa pr njej naročiš, cene podobne.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#19 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 April 2006 - 06:03 PM

Ej cvetolinka moj tut pa sem dala samo 8k za njega. Pa je keramični. Pa vsak likalnik je tak, da dvakrat potegneš in si ravn.
  • 0
Viens, reste ici!

#20 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 27 April 2006 - 06:14 PM

QUOTE(Anaa)
Ej cvetolinka moj tut pa sem dala samo 8k za njega. Pa je keramični. Pa vsak likalnik je tak, da dvakrat potegneš in si ravn.


js isto...ni problem v tem, da likalnik neb bil v redu...problem je v mojih lasih, k se takoj k je mal vlage v zraku, zacnejo kodrat...zato iscem mal bolj trajno resitev..
  • 0
it's not pms, it's you..




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users