Jump to content


Photo

Blogi, članki, kolumne


  • Please log in to reply
980 replies to this topic

#21 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 27 May 2012 - 10:31 PM

Grozno se oblači in grozno piše, non stop fuck.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 May 2012 - 10:56 PM

Oblačenja ne bi ravno komentirala, ima pač svoj stil, včasih mi je kaj všeč, velikokrat ne, stvar okusa,
je pa drugače, kolikor jo 'poznam', zakon karakterja oz. kako bi rekla ... 'moj tip človeka'.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 27 May 2012 - 11:06 PM

Mene pa full spominja na Iryno Osypenko (obraz), sem ugotovila.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#24 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 May 2012 - 11:08 PM

Mene pa sploh ne, mi je pa zelo lepa v obraz in postavna.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#25 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 May 2012 - 11:10 PM

Mene moti to, da ti blogerji ves čas poudarjajo kako jim je vseeno kaj si ljudje mislijo o njih in da oni se bodo pa še naprej tako oblačili.
Ja dobro no, kaj oni res mislijo da se mi sekiramo in premlevamo zakaj si ona da na maxi obleko še eno krilo? Ma briga me, lahko rečem samo da je grdo, drugače pa me totalno najbolj na svetu briga kako je ona oblečena. Samozavest serijsko, res.
  • 0
Viens, reste ici!

#26 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 27 May 2012 - 11:20 PM

Sem malo več prebrala; včasih smešno in zanimivo piše, njen stil mi pa ni všeč. :) Preveč vsega na kupu.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#27 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 May 2012 - 11:28 PM

Krilo in majica iz Photoflop posta sta mi ful všeč.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#28 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 30 May 2012 - 10:39 AM

Love her! :love: http://withloveana.blogspot.com/
  • 0

#29 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 30 May 2012 - 11:05 AM

Bolj za make up, ju spremljam tudi na YT:
http://www.glitterdollz7.co.uk/

http://fleurdeforce.blogspot.com/

Vedno ima tako lepe slike, je pa bolj fashion blog: http://www.thecherryblossomgirl.com/
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#30 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 30 May 2012 - 11:09 AM

Zadnja me na Olivijo spominja. :)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#31 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 12 August 2012 - 09:24 AM

http://www.theglamandglitter.com/
http://www.hapatime.com/
http://atlantic-pacific.blogspot.com/
http://www.on-my-skin.com/
  • 0

After all this time?

Always.


#32 Fatalna

Fatalna

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Gender:Female

Posted 15 August 2012 - 11:34 AM

Joj punce... Ravno uro nazaj, sem na blogu objavila, katere bloge spremljam in zdaj vidim, da bom mogla še eno objavo napisat, ker mi jih je tok všeč :). Sploh ene 2 slovenska sta me presenetila... Kopiram svojo listo:

1. Slovenski Beauty blogi

- v Slovenščini: MEJKAP.si
- v Angleščini: Mateja`s Beauty Blog
2. Slovenski fashion blogi:

-Definitivno najbolj drzna pri nas: Running in my heels
-Najbolj simpatična: Tinna`s Pink Place
- Brez konkurence!!!: All Around Eve
3. Svetovni Beauty blogi:

- Zelo simpatična ženska, ki ve kaj dela: Lipglossiping
- Verjetno največ swatchev na kupu (fovš! Kdaj bodo v Sloveniji dojeli, da smo blogerji najboljša reklama in nam kaj poslali?) KarlaSugar
- Beauty blog, ki ni le beauty blog: Zoella
4. Svetovni beauty vlogi:

- Verjetno najboljša od vseh: Lisa Eldridge
- Takoj za Liso, sta definitivno sestri Pixiwoo: Pixiwoo
- Najbolj simpatični gej na svetu Posted Image : Dustin Hunter
- tudi od njega se kdaj kej naučim: gossmakeupatrist
- najbolj človeška: Beauty Broadcast
- izredno prijetna oseba: Makeup by Tiffany
5. Svetovni fashion blogi:

- najlepša ženska na svetu (če ne štejemo Monice Belluci): Karla`s closet
- ta mi je pač všeč, še sama ne vem zakaj: Cupcakes and Cashmere
- všeč mi je njen stil: Pink Peonies
  • 0

#33 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 15 August 2012 - 11:54 AM

Ti maš tut fajn blog, pa ful si luštna!
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#34 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 15 August 2012 - 01:01 PM

All Around Eve mi je res popolnoma mimo blog, ker se ta Eva trudi izstopat, izpade pa kot klovn.
Running in my heels je pa tudi katastrofa, ker ne zna pisat in sploh ne morem brat njenih zapisov.
  • 0
Viens, reste ici!

#35 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 15 August 2012 - 01:35 PM

Ana ne popušča :D

Fatalna, dobrodošla! Posted Image


Blogov ne spremljam. Pozabim, da obstajajo.
Včasih vržem uč na Nihridinega. Mi je ena taka mala paša za oči. In pa, ker je njen. :)
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#36 Fatalna

Fatalna

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Gender:Female

Posted 15 August 2012 - 01:48 PM

O hvala za kompliment :blush2: ... Vsak ima svoj okus pač... Meni sta running in my heels in pa All Around Eve zato tok všeč, ker si upata izstopat, meni je turban in celoten stil od Eve fantastičen, ampak si nikoli ne bi upala taka v mesto...
  • 0

#37 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 15 August 2012 - 03:17 PM

Ja, Nihridin je super. Meni je všeč.
  • 0
Viens, reste ici!

#38 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 15 August 2012 - 04:08 PM

Tudi jaz sledim Nihridi, ima zanimiv blog - predvsem gledam slike manikur. Drugače dela tudi zelo dobre fotografije.

Je pa smešna, ker vedno pokupi pol eBaya (dobi zanimiv nakit za malo denarja). ;)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#39 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 19 August 2012 - 09:11 PM

Ona mi je ful lušna (mal me na Snejano O.) spominja.
http://carolinakrews.blogspot.com/

Kok ma Zorannah grozne nohte. :ph34r:
Posted Image

To pozna katera?
http://www.theglamandglitter.com/
Sem slučajno naletela. Kakšen outfit mi je všeč, pa ful ma lepo kožo!
edit: Aja, je že Nincha nalepila!
  • 0

#40 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 19 August 2012 - 09:26 PM

http://www.theglamandglitter.com/


HAHAHAHA, a ti veš, da je to BF od tiste blond? :DD

EDIT: spregledala post od PJ, neeeeeeeeee no, a ti jo tudi spremljaš? :lol:
Skratka, meni je Zorana lani bila obupna, taka sladka -skurjena od solarija- mala, ki ji na čelu piše, da ji je idol JK, potem je enkrat jeseni dojela, da lahko denar porabi za neke sodobnejše kose, in začela napredovati, zdaj je imela par krasnih outfitov, dala ogabne podaljške ven in se nehala cvreti v solariju, in je spet začela srat, ampak je 'karakterno' kot se jo je dalo spoznat v virtualnem svetu, obupna, mala bogata rit, ki v življenju ne počne drugega, kot da poseda v šoping centru in se slika in hvali okoli, kako ne je nič. Tamara je že bolj prebrisana, in daja vtis take kjut sladke lepo vzgojene pridne deklice, ki si je v življenju vse priborila sama (o očetu kriminalcu pa ne bomo), nasploh prijetna in nasmejana, ampak me blazno moti ta sindrom čefurskih nogometašev, ki si, čim grejo v svet, nabavijo 10 LV pasov in torbic (bruh, bruh). Drugače ima pa dobre videe na YT o negi (ful je taka urejena in negovana, se vidi, da veliko vlaga vase, me like!).

http://fashionandstylev.blogspot.com/
Edina srbska blogerka s pridihom svetovljanskosti,
in pa http://divineworld.blogspot.com/, ker krasno piše (wow, končno pismena blogerka, pa ful kulturna in prijetna).
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users