Jump to content


Photo

beli zobje


  • Please log in to reply
92 replies to this topic

#41 Iva

Iva

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 742 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:ples,glasba,filmi,knjige,....

Posted 08 August 2006 - 05:25 PM

QUOTE(black_sweety)
Tu se pa strinjam, majhen razmak med prednjima zobkoma je lahko mega sexi.
Sam je pac zal vedno tako, da tisti ki ga imajo niso ravno takega mnenja.


Ja, meni moj razmak ni prav nič všeč. mad.gif
  • 0

#42 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 08 August 2006 - 09:10 PM

Js nimam nekih ful belih zob pa tud rumenih ne ... tko čist lepe ... pri barvi - oblika je pa grozna, sm bla pred enim letom pri ortodontki pa mi je dala uno belo stvar (k ji eni rečejo duda) sam je nism skor nič nosla (ker nism mogla govort ko sm to noter mela, to je pa zame nevzdržno biggrin.gif ) zdej bom pa spet mogla it ampak se mi oblika ni nič popravla (mam tko zobe, da mi rastejo en mal preko drugega) pa bom sigurn dobla uno železno stvar k si jo lahka daš dol ... ampak vseen - če bo šlo tko naprej se mi zobje ne bodo nikol popravli - zdej sm pa mal OT biggrin.gif
No moja mami ma čist lepo barvo (pa tud obliko - ne vem zakaj mam js takšno razdejanje evil.gif ) pa že kr velik let pije ne vem kok kave pa tud kadiiii biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#43 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 08 August 2006 - 10:12 PM

QUOTE(Iva)
QUOTE(black_sweety)
Tu se pa strinjam, majhen razmak med prednjima zobkoma je lahko mega sexi.
Sam je pac zal vedno tako, da tisti ki ga imajo niso ravno takega mnenja.


Ja, meni moj razmak ni prav nič všeč. mad.gif


Pa je kul, ne se sekirat, jst sm ga mela pami je bil ušeč, sam zdej je šou papa. mad.gif ermm.gif biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#44 Iva

Iva

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 742 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:ples,glasba,filmi,knjige,....

Posted 08 August 2006 - 11:15 PM

Tash kak pa ti je lahko šal papa? Kaj si aparat nosla, da si se ga znebila?
  • 0

#45 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 28 February 2013 - 10:43 AM

Zadnje čase opažam, da imam spodnje enke ob strani prav precej rjavkaste (enke še najbolj, je pa tudi drugje)  :o. Sem šla gledat slike, preden sem aparat dobila gor (točno eno leto nazaj) in sem imela še fuul bolj bele, brez kakršnihkoli madežev.

 

Kave isto popijem ali pa še manj kot takrat, edino čaje skooz. Pa ne pravih, ampak pomojem tudi te zeliščni obarvajo :/. Ko dam aparat dol, bom šla 100% na čiščenje, ker prav grdo izgleda.


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#46 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 28 February 2013 - 07:02 PM

Tudi meni se to dela, med zobmi in na notranji strani zob ob dlesnih. Pa si jih skrbno ščetkam, vsak dan uporabim nitko in medzobno ščetko. Ko sem šla na čiščenje, je bilo skoraj v celoti spucano, ampak se je dokaj kmalu začelo vračat. Je pa isto pri meni, med spodnjimi enkami in dvojkami je precej temno obarvanje, drugje pa bolj rumenkasto in tisto vidim itak samo jaz. Ko sem bila nazadnje na čiščenju, mi je higieničarka rekla, da je to kar imam skoraj nič. Meni pa se je zdelo ful grdo in kot da se ful vidi. Zobozdravnica mi je tudi, nedolgo nazaj rekla, da sploh še ni potrebe po ponovnem čiščenju, ampak upam, da mi bo v kratkem uspelo iti, ker je že kaki 2 leti, odkar sem bila.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#47 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 28 February 2013 - 07:51 PM

Ti piješ kavo, prave čaje?

 

Potem, ko bom šla na čiščenje, bom samo še na vodi :P.


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#48 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 28 February 2013 - 08:02 PM

Moja mami je šla na beljenje zob, je tut konkretno plačala (500+€), to je bilo že kakšna tri leta nazaj, razlika je neverjetna, prav drug človek je, pa sploh ne izgleda nič umetno (ne tko holivudsko), kavo pije še vedno večkrat na dan, obarvanost se ni še nič vrnila.

 

Jaz ji še vedno pravim (in ona se strinja), da ni bilo niti najmanj škoda denarja, ker je razlika res ogromna.


  • 0

After all this time?

Always.


#49 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 28 February 2013 - 08:12 PM

Jst si na beljenje ne bi upala, ker imam precej občutljive zobe, tanko sklenino. Me že čiščenje skrbi po tej plati... Pomoje mi bo ta barva čisto zadovoljiva. Ne poznam pa nobenega človeka v živo, ki bi šel na beljenje.


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#50 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 28 February 2013 - 08:17 PM

Neytiri, ja, pijem. Prave čaje sicer ne vsakodnevno, bolj na vsake toliko, ko se spomnim. Kavo pa skoraj vsak dan, eno na dan. Ne pretiravam ne z enim ne z drugim. Kadim tudi ne. Mogoče bi pomagalo, če bi vsakič po pitju kave in pravega čaja šla umit zobe, ne vem.

 

Kako pa sploh zdaj belijo zobe? Se nič ne stanjša, poškoduje sklenina? Nekoč, ko bom imela dovolj denarja, bi mogoče tudi jaz šla, seveda le za kak odtenek. :D Umetno beli holivudski zobje so res grozni.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#51 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 28 February 2013 - 08:49 PM

Ona je imela kremo, ki jo je stisnila v tisti prozoren "ščitnik" za zobe in ga potem nosila čez noč. Mislim, da ji ni nič poškodovalo, nima nič bolj občutljivih ali kaj takšnega. Če bom mela jaz starejša tut s tem probleme bom ziher šla, ker je ena taka majhna stvar, razliko naredi pa ogromno.


  • 0

After all this time?

Always.


#52 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 28 August 2015 - 03:25 PM

Nincha, sem vidla, da si pisala v Vtisih, da si je tvoja mami šla pobelit zobe. Kam je šla in koliko je dala? Se rezultat še vedno pozna in ali ima kaj bolj občutljive zobe? 


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#53 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 28 August 2015 - 04:18 PM

Šla je k eni privat zobozdravnici za Bežigrad, lahko se točno pozanimam h kateri. To je bilo kakšnih 6-7 let nazaj, kakšen mesec je vsako noč morala nosit tiste plastične odlitke za zobe, notri je pa nabrizgala poseben belilni gel. Zob ni imela nič bolj občutljivih (tudi zdaj jih nima), učinek še vedno traja, ampak je ful lepo, ker ne izgleda umetno. Ni tist hollywoodski bleščeč nasmeh, ampak so pa zobje lepi in beli kljub temu, da še vedno ves čas pije kavo in je vmes nekaj let tudi kadila (sicer minimalno). Cena je bila pa dobrih 500€.

 

Zdej sem samo na hitro mal pobrskala za fotkami no, sori ker niso najboljše, ampak se res vidi ful sprememba. Ona pravi, da je bil to najboljše porabljen denar v življenju. In se res strinjam, 10 let jo pomlajša.

 

1.jpg


  • 0

After all this time?

Always.


#54 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2015 - 10:22 AM

Hvala. Mene ima ful, da bi si sla pobelit, ker se mi zdi, da imam precej rumene, sem dolgo nosila fiksni aparat. Pravijo sicer drugi, da so cist normalne barve samo meni ze to mori, da ima fant bolj bele. Za ta denar cca 400 - 500 € se da ze lasersko pobelit, v 1 uri.
Eni ful strasijo proti beljenju, sam pomoje je odvisno od zob vsakega posameznika, kako reagira na to. Pa bi rekla, da so te laserske tehnike glede na to, da je to novejsa tehnologija, tud najmanj agresivne.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#55 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2015 - 11:38 AM

Pomoje glede na to, da zdaj obstaja že toliko različnih tehnik beljenja, ni panike glede tega, da bi ti kaj poškodovalo zobe. Jaz nimam potrebe po beljenju, ampak čez čas se leta sigurno poznajo tudi na zobeh in se obarvajo, tako da takrat bi pa šla. Navsezadnje se mi cca 500 € za vse zobe niti ne zdi tako drago.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#56 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 29 August 2015 - 09:20 PM

Nincha, ful imata podoben nasmeh. :)


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#57 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 10 December 2015 - 11:01 AM

Kako grdo se mi delajo temni madeži na zobeh. :cry:


  • 0

#58 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 10 December 2015 - 11:16 AM

Meni tudi. Sploh na spodnjih. Kava pač. Pomaga električna ščetka.

 

Curaproxovo črno pasto z ogljem je že katera probala?

 

curaprox-black-is-white-set.jpg


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#59 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 10 December 2015 - 11:20 AM

Ot: kako so mi te crne scetke grde, prav umazane mi delujejo.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#60 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 10 December 2015 - 11:26 AM

Se mi zdi, da se mi prav nekaj čudnega dogaja z zobmi, da se mi je določenih predelih ful stanjšala sklenina, je kar udrto notri. In ti predeli so precej občutljivi, pa še obarvani.


  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users