Jump to content


Photo

Gelirani nohti


  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#1 kayas

kayas

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 18 December 2007 - 08:07 AM

živjo biggrin.gif

Glede nato da sama izdelujem gelirane nohte (imam narejen tečaj) me zanima kaj si mislite o tem? Sama sem mnenja da je to odlična stvar za tiste ženske ki ne morejo imeti urejenih svojih nohtov-zaradi krhkosti,grizenja ali dela ki ga opravljajo hmm.gif hmm.gif
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 December 2007 - 01:22 PM

No js sicer nimam nič proti geliranim nohtom, ampak sama jih nikdar ne bi imela.

Se mi zdi, da se da tudi krhke, plasteče in lomljive nohte spravit v red, pomagajo ustrezni vitamini in minerali kot prehransko dopolnilo, pa razne temu namenjene kreme, spreji in laki. Jaz sem si nohte grizla dolga leta in sem imela potem totalno uničene, skos so se mi plastili, lomili, nikakvi so bili. Ampak po kakšnem letu resnično skrbne nege (tle je pomembna tudi nega obnohtne kožice) imam lahko poljubno dolge nohte, je pa res, da zelo skrbim zanje - prehranska dopolnila sedaj že nekaj mesecev (ne delujejo čez noč), pa dober utrjevalec (trenutno imam Alessandro Express Nail Hardener), nežna in kvalitetna pilica, dobre kreme za roke, ki poskrbijo tudi za obnohtno kožico, itd. Pač vsaka mora najt sebi primerno nego, ni vse dobro za vsakogar. Fajn je imet tudi skos gor kakšen zaščitni lak, pa pri domačih opravilih, sploh pri pomivanju, je fajn imet rokavice (česar se sicer ne držim oops.gif).

So pa gelirani nohti the easy way out, z njimi lahko ima vsaka lepe nohte brez truda, poleg tega so nekateri gelirani nohti res tako lepo narejeni, da izgledajo kot naravni in jih je veselje pogledat. Jaz bi jih tudi pomoje probala kdaj (na začetku, ko še nisem imela potrpljenja z dosledno nego), če ne bi bilo treba tako spilit lastne površine nohta, kar pa mi je dobesedno srhljivo in definitivno tega ne bi mogla nardit.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 18 December 2007 - 01:31 PM

Tukaj se strinjam z Dilemo. S pravilno nego,imaš lahko tako lepe nohte kot če bi bili gelirni.Ampak vseeno je pa lepo videt te nohte.kayas to so tvoji na slikici? Aja,koliko pa stane ta "poseg" ?
  • 0

#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 December 2007 - 05:13 PM

QUOTE(Pupa20 @ 18. 12. 2007 - 13:31) View Post
S pravilno nego,imaš lahko tako lepe nohte kot če bi bili gelirni.

Sooo not true. closedeyes.gif

Zame osebno gelirani nohti niso bili the easy way out, ampak izhod v sili.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 December 2007 - 05:44 PM

Meni se zdi, da mi je bolj kot laki in podobne zadeve (čeprav tudi precej pomagajo), pomagalo prehransko dopolnilo, posebej namenjeno zdravi rasti in krepitvi nohtov - Dragica opaža enako. Namreč šibki nohti so večinoma primankljaj nečesa znotraj telesa, premalo vitaminov (biotin) in še česa. In potem se recimo čisto malo rukneš nekam in noht kar poči oz. se odlomi, ker je šibek in že v štartu ni bil trdno grajen.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 December 2007 - 05:45 PM




Pri meni so krhki nohti tudi posledica precejšnje slabokrvnosti, tak da dvomim, da bi mi ta dopolnila kaj bistveno pomagala, žal.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 December 2007 - 05:51 PM

Ja, zihr je to posledica tega in če si zlo slabokrvna, ti to dopolnilo definitivno ne bo pomagalo.

Pa zdraviš to slabokrvnost?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 December 2007 - 06:18 PM



Ja, žal. cry.gif Saj veš, da bi vse (in mnogo sem) probala, da bi lahko mela lepe svoje nohte, tudi dobro veš, kak sem načeloma proti umetnim. =) Samo če ne gre, ne gre.


Zdravim ja, s tabletami, sicer trenutno ne, bi mogla iti na kontrolo, pa nisem šla (vem, grozna sem). Drugače pa tudi med jemanjem tablet ni blo nobenih izboljšav (ne pri počutju, ne pri nohtih). Je mi pa rekla zdravnica, da bom skos slabokrvna in da se bo kvaliteta krvi morda malo izboljšala po prvem porodu, lol.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 December 2007 - 06:22 PM

Ja, sej vem, včasih pač enostavno ne gre, ampak glavno da si zdej z nohti zadovoljna. happy.gif Tole s slabokrvnostjo je pa shit, verjamem. Tablete sicer baje pomagajo, ampak šele po zelo dolgi dobi jemanja, pa še to verjetno ne reši problema za stalno oz. popolnoma - kdor je nagnjen k slabokrvnosti, bo verjetno vedno. ermm.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 December 2007 - 06:23 PM

Te tablete pomagajo pri zmerni slabokrvnosti, jaz pa sem precej in mi tudi po dooolgih dobah niso pomagale nič. =)
Ja, zadovoljna pa sem res. ;p Me zanima le, če mi bo zneslo vsak mesec dajat 30eur za korekturo. Če mi bo, bom šele takrat res zadovoljna. laugh.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#11 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 18 December 2007 - 06:32 PM

QUOTE(Jenna @ 18. 12. 2007 - 18:18) View Post

da se bo kvaliteta krvi morda malo izboljšala po prvem porodu, lol.
Vsekakor spodbudna vest zate.

Prehrana res veliko vpliva na kvaliteto nohtov (ma nemoj! rolleyes.gif). Že večkrat opazila pri svojih, ti takoj preidejo iz slabega v obupno stanje v obdobjih nekvalitetnega prehranjevanja. cry.gif

Me umetni nohti strašno mikajo, še posebej sedaj, ko je kar nekaj soforumašic postavilo svoje na ogled, a je rahlo predrag šport zame. Prav tako me mrazi ob misli na to, da bi mi brusili povrhnjico!!!
Poleg tega bi me verjetno motili pri upravljanju z očesnimi lečami in vsakodnevnih opravilih, npr. didžejanju. So pa strašno lepi za pogledat. Govora je seveda o dobro narejenih!


Enkrat je v študenta zalutala neka playboyeva zajčica wannabe. Še Maja ji je blo ime (kako udurno ime rolleyes.gif). Po kratkem kramljanju ugotovim, da ženska slabo vidi. Mi pove, da nosi očala le doma. Vsa navdušena začnem peti hvalo lečam, v pomoč seveda, nakar me ženska popolnoma frapira z izjavo, da jih ima, a jih ne more uporabljat, ker potem ne bi mogla imeti dolgih nohtov! butl.gif Njena dioptrija je segala čez minus 1.

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#12 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 December 2007 - 06:37 PM

QUOTE(Adriane @ 18. 12. 2007 - 18:32) View Post
Vsekakor spodbudna vest zate.

Jap!!!

QUOTE
Prehrana res veliko vpliva na kvaliteto nohtov (ma nemoj! rolleyes.gif). Že večkrat opazila pri svojih, ti takoj preidejo iz slabega v obupno stanje v obdobjih nekvalitetnega prehranjevanja. cry.gif

Ziher je pomembna, čeprav spet ne toliko, da bi se konkretno meni kaj stanje občutno izboljšalo. Jaz sem probam čimbolj kvalitetno prehranjevat, čeprav je to trenutno pač malo težko (da bi si res kuhala neke ful kvalitetne in z vitamini nabite obroke) - probam pa pojest čimveč zelenjave in sadja.

QUOTE
Prav tako me mrazi ob misli na to, da bi mi brusili povrhnjico!!!

Tudi meni se je zdela misel na to grozljiva, ko pa sem šla čez to, pa če zaj pomislim, sploh ni neki bavbav. =)

QUOTE
nakar me ženska popolnoma frapira z izjavo, da jih ima, a jih ne more uporabljat, ker potem ne bi mogla imeti dolgih nohtov! butl.gif

LOL! Zakaj pa ne moreš met dolgih nohtov, če uporabljaš leče? Saj si jih po moje lahko čist vredu daješ notri in ven, seveda upoštevajoč, da maš neko normalno dolžino nohtov, ne pa metersko, česar se mnoge rade poslužujejo, klko opazujem umetnonohtovke.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#13 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 18 December 2007 - 06:45 PM

QUOTE(Jenna @ 18. 12. 2007 - 18:37) View Post

LOL! Zakaj pa ne moreš met dolgih nohtov, če uporabljaš leče? Saj si jih po moje lahko čist vredu daješ notri in ven, seveda upoštevajoč, da maš neko normalno dolžino nohtov, ne pa metersko, česar se mnoge rade poslužujejo, klko opazujem umetnonohtovke.

Znajo bit precej moteči. Še posebej, ko se hudič trdovratno zapopa na uč in ga ne dobiš dol. Takrat me ima, da bi si kar celo razmesarla. Ni fajn, če maš dolge nohte, ne. Niti par milimetrov čez prst ne. Saj se da, a je težje.

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#14 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 18 December 2007 - 06:49 PM

QUOTE(Adriane @ 18. 12. 2007 - 18:32) View Post

Me umetni nohti strašno mikajo, še posebej sedaj, ko je kar nekaj soforumašic postavilo svoje na ogled, a je rahlo predrag šport zame. Prav tako me mrazi ob misli na to, da bi mi brusili povrhnjico!!!
Poleg tega bi me verjetno motili pri upravljanju z očesnimi lečami in vsakodnevnih opravilih, npr. didžejanju. So pa strašno lepi za pogledat. Govora je seveda o dobro narejenih!

lol1.gif
Meni so tudi prelepi za pogledati, bom pa raje za zdaj še melo za svoje skrbela, če pa ne bo šlo (zopet se nekaj plastijo, pa še štor sem štorasti - pa si kakšnega odrežem, padem in se ulovim na roke - adijo nohti) bo tudi meni to izhod v sili. wink.gif

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#15 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 18 December 2007 - 06:53 PM

^^ Ne razumem, kaj je tako smešnega, če ima človek rad glasbo closedeyes.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#16 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 18 December 2007 - 06:55 PM

Nisem se hotela posmehovati, spoštujem tvojo ljubezen do glasbe. Ima vsak svoj hobi - tako jaz zase isto vem, da bi mene lopatasti gelirani nohti motili pri klekljanju. offtopic.gif (sorry oops.gif )
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 December 2007 - 07:00 PM

Jaz sem tudi ful nerodna in mi gre včasih kakšen noht rakom žvižgat na ta račun. Že ene parkrat sem si ga odrezala z onim posebnih 'nožkom' za lupljenje krompirja, ker imamo ful ostrega. rolleyes.gif Ampak to nima veze s kvaliteto nohtov, ane.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#18 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 18 December 2007 - 07:00 PM

Saj ne vem, ali naj se smejim ali naj naprej razlagam laugh.gif Pardon za OT. Nisem vedla, da Kinky kleklja lol1.gif

Dilema: Oni nožki so res strup! ohmy.gif Mene jih je kar strah, ko zmeraj tak hitim v kuhnji! BRR!!

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#19 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 December 2007 - 07:07 PM

QUOTE(DiLeMa @ 18. 12. 2007 - 19:00) View Post
Že ene parkrat sem si ga odrezala z onim posebnih 'nožkom' za lupljenje krompirja, ker imamo ful ostrega. rolleyes.gif

lol1.gif
Babe, nehajte, jaz se že spet tu režim kak pečeni maček.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#20 kayas

kayas

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 18 December 2007 - 07:48 PM

thumbup.gif ste se kar dobro razpisale-bravo biggrin.gif
ja,jaz sem vedno imela slabe nohte -povrhu sem jih pa še grizla cry.gif -sem probala vse živo in ni nič pomagalo.Verjetno sem bila premalo vztrajna-no dala sem si delat umetne -fiberglas tehnika-to sem imela 2 leti in se mi je kar obrestovalo-nohtna posteljica se mi je podaljšala in zožala-ampak nohti so se mi pa še kar lomili-šla sem na tečaj izdelovanja nohtov z gelom-sedaj si nohte samo pogeliram in spodaj mi moji normalno rastejo.Uporabljam brezkislinske gele,ki ne poškodujejo svojih nohtov-seveda samo povrhnjico-saj moraš noht zmatirati da se geli vežejo nanj-če je pravilno zmatirano ne boli -moraš brusiti z občutkom da ne prepiliš nohta.Držijo pa približno tri do štiri tedne-potem pa je potrebna kotektura.

No te nohti pa so moje delo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif [attachmentid=3584]

Attached Files


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users