Jump to content


Photo

Styling - JOICO Body Luxe Thickening Elixir


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 October 2011 - 09:16 PM


IPB Image

INCI: Water, polymide-1, vp/va copolymer, hydrolyzed keratin, cocodimonium hydroxypropyl hydrolyzed keratin,
hydrolyzed oat protein, oat amino acids, acetamide mea, carbomer, ceteareth-20, lactamide mea, propylene
glycol, stearayl alcohol, tetrasodium edta, triethanolamine, silicone quaternium-16, undeceth-11, butyloctanol,
undeceth-5, diazolidinyl urea, iodopropynyl butylcarbamate, amyl cinnamal, citronellol, geraniol, hexyl cinnamal,
linalool, butylphenyl methylpropional, fragrance, mica, titanium dioxide, iron oxides.


Trenutno (in mislim, da bo tudi ostal) moj naj proizvod za povečanje volumna las in to mu pri meni odlično
uspeva! Je iz njihove Body Luxe linije za volumen, sestavinsko je zelo kvaliteten (in primeren tudi za
poškodovane lase), saj vsebuje keratin in proteine, pa tudi oblikovalce. Potrebna je majhna količina za učinek
res finega volumna, lasje so bolj polni, krepki. Nanašam ga na mokre lase ... ko jih nekje do polovice posušim, pa
nanesem čist malo izdelka še na lase tik ob lasišču. Kljub temu, da gre v bistvu za kremo, izdelek las popolnoma
nič ne obteži, niti se ne začnejo prej mastiti. Vonja je meni všečnega, salonskega, na laseh je bežno zaznaven.
Embalaža je čist simpatična na pogled, priročna, tuba. Ker se izdelka porabi minimalno (večja količina bo namreč
naredila proti-efekt), traja dolgo, zato tudi njegova cena sploh ni pretirana (če vzamem še v obzir super
sestavine in pa efekt), za 200ml je cena skoraj 10€. V salonih po SLO je najbrž (precej?) več, jaz ga kupujem
na tuji spletni strani FeelUnique. Absolutno priporočam vsem, ki imate radi bujne pričeske!

5/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users