Jump to content


Cosmerba - rjava energijsko prevodna krema


  • Please log in to reply
379 replies to this topic

#61 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 29 September 2006 - 03:50 PM

Puder jaz normalno uporabljam. Po mojem nima veze, ker ga naneseš čez kremo in ne pod njo.
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#62 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10656 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 September 2006 - 06:31 PM

Jaz dam čez kremo puder v kamnu.
  • 0

#63 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13764 posts
  • Gender:Female

Posted 29 September 2006 - 07:12 PM

Še enkrat hvala za odgovore smile.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#64 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 23 October 2006 - 05:46 PM

A bi bila ta krema primerna za mastno kožo (mešano)??
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#65 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 October 2006 - 05:47 PM

Po sestavinah bi jaz rekla, da je kao premastna, ampak po lastnih izkušnjah (in izkušnjah tudi drugih uporabnic) bi rekla, da je primerna.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#66 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 24 October 2006 - 01:32 PM

Prodajajo to rjavo kremo v vseh sanolaborjih?
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#67 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10656 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 October 2006 - 01:50 PM

Pomoje ja. V Cityparku jo majo ziher.
  • 0

#68 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 24 October 2006 - 02:38 PM

Hvala, bom pogledala v goriškem sanolaborju
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#69 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 24 October 2006 - 03:27 PM

V Sanolaborju jo imajo (jaz sem jo kupila tam - sicer v MB).
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#70 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 02 November 2006 - 12:18 PM

Imam eno vprašanje. Kremo uporabljam 4 dni, na začetku sem imela težave z vpijanjem, sedaj pa se mi koža suši, po celem obrazu imam nekakšen dermatitis (bele pikice, pri ustih rdeče). Ne srbi me, mogoče okoli ust malo peče. Mene zanima če j to le začetna reakcija kože in se bo potem navadila? Ali ta krema meni resnično ne paše?
btw: kožo imam že po naravi nagnjeni k dermatitisu.
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#71

  • Guests

Posted 02 November 2006 - 12:42 PM

Ne, to ni običajna reakcija. hmm.gif Očitno tvoji koži krema ne ustreza. Pa če si nagnjena k dermatitisu, potem je to res verjetno negativna reakcija na kremo. blink.gif
  • 0

#72 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 02 November 2006 - 01:26 PM

A pol uni k mamo dermatitis ne smemo uporablat te kreme???
  • 0

#73

  • Guests

Posted 02 November 2006 - 01:51 PM

Ja, to ne bi vedela. Ne reagira vsaka koža enako.

  • 0

#74 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 02 November 2006 - 01:54 PM

Ne sploh ni panike. Ta krema je za občutljivo teoretično še boljša, ker vsebuje same naravne sestavine. Moji koži pa očitno ne paše. Bom počakala še nekaj dni, potem pa se bom dokončno odločila o uporabi kreme, ker tako hudo pa spet ni ;)
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#75 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 November 2006 - 01:59 PM

Jaz sem glede te kreme brala, da se mora koža nanjo navadit, ker je zadeva res zelo naravna. To navajanje pa kao traja lahko tudi do enega meseca in se potem stanje normalizira.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#76 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13764 posts
  • Gender:Female

Posted 02 November 2006 - 02:02 PM

Men se še ni normaliziral, uporablam jo glih okol enga mesca. Mi je potegnil vse možne mozolje ven cry.gif
Ampak se še ne vdam biggrin.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#77 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 November 2006 - 02:04 PM

Zadeva je tudi meni ful spucala kožo, ima tak učinek. Zdej po približno mesecu in pol uporabe imam pa prekrasno kožo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#78 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 02 November 2006 - 02:06 PM

Oooooo... še ostaja upanje biggrin.gif
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#79 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13764 posts
  • Gender:Female

Posted 02 November 2006 - 02:06 PM

pol je še upanje smile.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#80 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 02 November 2006 - 02:09 PM

tok klele vlečete, da si jo bom šla vrjetn res nabavt, pa sm že mislna, da pa useen ne laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users