Jump to content


Photo

Styling - Bumble & Bumble Thickening Spray


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: splošna ocena izdelka (0 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 January 2010 - 10:03 PM



IPB Image

Gre za sprej za volumen, kot že njegovo ima pove, služi pa tudi kot oblikovalec in zaščita pred vročino. Nanaša se na vlažne lase.

Mene je popolnoma navdušil, ker sem sicer že obupala nad tovrstni proizvodi, ki so sicer solidno opravili nalogo, ampak so lase zmastili in jim odvzeli ves sijaj. Pri tem spreju se to ne zgodi, lasje sicer postanejo nekako bolj polni in konkretni, ampak nič prej mastni, niti lepljivi.

Nanašal se naj bi predvsem na lasišče, jaz ga malo tudi našpricam po celi dolžini. Je pa treba pazit, da se ga ne nanese preveč, ker je sicer učinek ravno nasproten od želenega. Odvisno tudi od gostote in dolžine las, seveda. Lasje morajo biti tudi ravno prav vlažni, kot pri vseh tovrstnih zadevah.

Ker je po konsistenci tekoč, je nanos zelo enostaven, meni najbolj odgovarjala, da si ga našpricam na dlani, in grem skozi lase. Je malo lepljiv, ampak kot že rečeno, lasje niso, ko so posušeni. Verjetno je učinek še boljši, če si lase fenate, jaz si jih pač ne.

Vonj ni nič posebega, tak "frizerski", ni pa moteč, in še zdaleč ne smrdi. Na suhih laseh se ga niti ne voha.

Vsebine je 250 ml in traja zelo dolgo, verjetno 5 - 6 mesecev pri dolgih in gostih laseh. Cena je kar konkretno zasoljena - malo pod 28€, ampak več kot upravičena.



5 / 5






  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users