Jump to content


Photo

Silver Rain


  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 March 2005 - 02:24 PM

Na tržišču je prva dišava kozmetične hiše La Prairie z imenom Silver Rain in ko berem njen opis, me kar srbijo prsti ... ful me zanima če res tako lepo diši, baje da je čisto nekaj posebnega. A jo je katera že preizkusila? Dobi se tudi krema za telo in pa dišeča sveča. Sem pa tudi nekje prebrala, da je parfum zelo drag, kar krepko čez 30 tisočakov. ermm.gif

P.S. Flaška me je čisto očarala, res je božansko lepa.

IPB Image
  • 0

#2 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 31 March 2005 - 04:02 PM

prov maš.res je božanska. ta vikend grem mal v shopping pa bom mal povohljala po parfumerijah, če ga majo. wink.gif
  • 0

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2005 - 04:04 PM

Hm, meni pa flaška izrazito ni všeč - nasplošno ful ne maram takšnih ovalnih/zaobljenih oblik. Mam rada bolj ostre. Sicer pa mi embalaža pri parfumu sploh ni tlko pomembna. Mi je pa ful všeč ta kovinska barva. No, v real je najbrž kar špasna stvar. Ziher ga bom pošnofala.
Ampak 30k?! Upsala, že letim daleč stran od parfuma... IPB Image


Silver Rain, prva dišava kozmetične hiše La Prairie, vsebuje kombinacijo eteričnih olj ter vonjev zelenih jabolk, robid, tajskega janeža in maroškega koriandra.

]http://www.elle.si/2/?pID=19

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 March 2005 - 04:08 PM

Ja, sem na enem forumu izbrskala točno ceno ... 34.000 sit. To se zdi meni za 50 mL ''dišeče tekočine'' prav neverjetno drago ... sama si ga nikakor ne bi mogla privoščit, pa tudi če bi si ga že, bi mi bilo nekak škoda dnarja ... 34 tisočakov za parfum?! blink.gif rolleyes.gif

Evo pa še enkrat flaška ... joooooj kok se mi dopade, res! oops.gif

IPB Image
  • 0

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2005 - 04:10 PM

To je pretirano. Ker taaaaaaaaaak dobro pa ziher ne diši.
Za parfum dam največ tam nekje pol manj od te cene.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 March 2005 - 04:17 PM

Ja, meni se tudi zdi pretirano ... jaz več kot 15.000 ne bi dala za parfum, pa še da bi toliko dala, bi mi moral res blazno dišat.

Zdej se ravno odločam, da si bom privoščila originalen Chopardov Cashmir, ker mi res božansko diši, tisti 'fake' iz Refana se pa takoj razdiši ... pa še za ta parfum, ki mi je res najljubši, se moram prav prepričevat, ker stane na spletni strani Moj Parfum skoraj 14 tisočakov, v drogerijah pa mislim da skoraj 16.000. ermm.gif rolleyes.gif
  • 0

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2005 - 04:21 PM

Krneki, ja.

Definitivno se ti splača preko MojParfum, sploh, ker ni poštnine - to kot podivjana opica že trobim po celem forumu. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 March 2005 - 04:27 PM

Ja sej fino da si malo naokol 'potrobla' glede tega da ni poštnine. biggrin.gif Jst prej tega nisem vedla, zdej se bom pa pomoje za nakup odločila ravno preko te spletne trgovine.

Ti kar bodi ponosna na svojo trobljo, si mi pomagala. :tongue: wink.gif
  • 0

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2005 - 04:35 PM

No, te pa prosim. IPB Image


biggrin.gif:D
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 March 2005 - 05:14 PM

A kak tester Silver Raina se da dobiti? Ponavadi trgovci tako skrivajo testerje, kot bi bili zlati, sami se pa na veliko mažejo s tistimi kremami in polivajo s parfumi...
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#11 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 31 March 2005 - 07:01 PM

QUOTE(Nikita007)
Krneki, ja.

Definitivno se ti splača preko MojParfum, sploh, ker ni poštnine - to kot podivjana opica že trobim po celem forumu. biggrin.gif



IPB Image

Ima Nikita prav,res se splaca jaz sem kupila prek te spletne strani ze dva parfuma! biggrin.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#12 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 March 2005 - 08:10 PM

QUOTE(sonchika)
A kak tester Silver Raina se da dobiti? Ponavadi trgovci tako skrivajo testerje, kot bi bili zlati, sami se pa na veliko mažejo s tistimi kremami in polivajo s parfumi...


Ej po moje se ga dobi. Se pa najbolj splača it na kakšno njihovo svetovanje v trgovine. Svetovlaci ti sigurno dajo testerje in ti tudi razložijo.

LP N
  • 0

#13 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 March 2005 - 08:15 PM

Jaz sem pa dolgo časa izbirala parfume glede nato kakšno obliko imaja. Vedno so mi bile všeč zgodbice, ker za vsakim parfumom in obliko stekleničke je neka zgodba, sporočilo smile.gif

LP N
  • 0

#14 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 April 2005 - 06:33 AM

Marjetka, povej mi, kako spraviš te smeškote v sporočilo. Meni ne dovoli.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#15 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 01 April 2005 - 06:35 PM

Jst sm ga učeri u muller-ju vohala! Pa ne vem no, men taki vonji niso ušeč! Sicer vonja ne zanm opisat, ampak vseeno je zelo drag, v Muller-ju je bil čez 35k!


Aja Sonchika, smeške lahk vklučš spodaj pod smeški!
  • 0

#16 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 12 April 2005 - 05:45 PM

Ce sm iskrena sm pri marsikateri stvari zelo "skopa", vendar ce bi me parfum "ocaral" da bi mi biu res kot na kozo pisan bi bila pripravljena dati toliko SIT. Trenutno mam 2 tako da kar nekaj casa en bo nic z nakupi parfumov smile.gif
  • 0
lp, Vrtnica

#17 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 April 2005 - 08:59 PM

Jaz sem ga tudi že vohala. Mi je prodajalka rekla, da so parfum razvijali dolgo časa. Namen parfuma pa je ta da na vsaki koži diši drugače. Pa ne zaradi tega, ker ima različna koža različen PH, ampak zato ker se esence različno razvijajo rolleyes.gif No kakorkoli dišava na moji koži ne diši najbolje, se ne počutim dobro, pa tudi ne verjamem, da bi za parfum dala toliko denarja ermm.gif

LP N
  • 0

#18 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 12 April 2005 - 09:14 PM

Nadi,dj povej kej v zvezi s temi zgodbicami...?
Me prou zanima kake zgodbe majo moji parfumi?! wink.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#19 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 April 2005 - 09:21 PM

Kakšen pa je vonj? Oster, svež, sladek?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#20 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 April 2005 - 09:25 PM

Uff

Ok....Laura Biagiotti, parfum Laura- če pogledaš stekleničko ima obliko solzice, ker izraža nežnsot. Barva parfuma je svetla, vonj svež, saden, nežen, ne vsiljiv. P navadi imajo vsi parfumi moško in žensko različico dišave, ampak Lauro je po imenu, steklenički in vonju, Laura Biagiotti posvetila samo ženskam.

Hugo Boss, Woman...izraža čutnost, nežnost. Oblika stekleničke je polmesec. Mesec pa vedno izraža romantičnost. Ta ženska je samozavesta, a romantična.

To sta samo primera. Zelo rada preberem o parfumih, rada prisluhnem promotorju ali prodajalki, če seveda pozna parfum. Če poznaš celotno zgodbo parfuma tudi drugače sprejemaš parfum, ga znaš nositi....

Spet nakladam biggrin.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users