Jump to content


Photo

Katero oblačilo/modni dodatek ste nazadnje kupili?


  • Please log in to reply
15356 replies to this topic

#14801 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26285 posts

Posted 19 August 2022 - 12:44 PM

Ene Only jeanse in dvoje pajkice za 35€ na About You.
  • 0

#14802 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30716 posts
  • Location:Primorska

Posted 25 August 2022 - 04:49 AM

Bele kavbojke za 5€ v Kiku, prav namensko za k tisti S.Oliver oblekici, ki je prekratka za v službo. Takole pa tud super pride.
  • 0

#14803 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82478 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 August 2022 - 07:39 AM

Jaz sem pa ta teden dobila tiste S.Oliver, vse njihove hlace so mi kot ulite.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#14804 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26285 posts

Posted 25 August 2022 - 08:26 AM

Jaz sem jeanse in AY pajkice nazaj poslalaa, obupne so bile. So pa ful fine Marika pajkice, mehke.
  • 0

#14805 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16927 posts
  • Gender:Female

Posted 27 August 2022 - 08:11 PM

Nekaj nosečniških oblačil iz Lidla in Sinsay: kavbojke, pajkice, 2 kanotjeri, majica z dolgimi rokavi, modrc, komplet pižame


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#14806 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25271 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 03 September 2022 - 09:06 AM

Tudi jaz nekaj nosecniskih kosov za jesen/zimo: 2 puloverja v bez/nezno rjavi, crne hlace, udoben modrc, hlacne nogavice za k oblekam

 

c26b89aac27b44688c923bb7ca199bf3.jpg?imw

 

Pa tale top imam se nagledan:

eda95a9042bf44488a2e631a12cab2cf.jpg?imw

 (drugih slik mi forum ne pusti pripet :/)

 

A je taka moda zdaj, da je vse super oversized ali se trudijo nosecnicam laskat s stevilkami? Prej sem nosila S/M (zadnje mesece predvsem M), vceraj sem pa vse dobila v XS (pri parih stvareh je se XS visel na meni, lol). Prav nadlezno, da moras 3x ven iz kabine po drugo stevilko. Pa kao naj bi se ravnal po stevilkah, ki jih sicer nosis. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#14807 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27040 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 03 September 2022 - 10:31 AM

Možno da so številke večje, ker so ljudje v povprečju obilnejsi, odvisno od znamke (pri ameriških je ponavadi tako). Je pa tudi vse precej oversized. :D

Jaz sem kar zadovoljna, da mi razen nosečniških pajkic (ponavadi jih ne nosim, ampak so mi v nosečnosti prišle kar prav) ni bilo treba kupiti nič oblačil. :)
Da ne bom oftopik, nazadnje sem kupila 2 modrčka za dojenje.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#14808 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16927 posts
  • Gender:Female

Posted 03 September 2022 - 11:38 AM

Ja, čez poletje visokonoseča se da ful z obstoječimi oblekami, če niso ozke. Jaz pa veliko nosim hlače npr., pa več ne morem nobenih prejšnjih zapet.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#14809 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25271 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 03 September 2022 - 12:07 PM

Ja, odvisno seveda tudi od tega, kaj imaš v omari. Jaz nekih oversized stvari niti nisem imela, tako da so bile majice ipd. hitro prekratke. Takrat sem potem kupila pajkice, kavbojke, par majic s kratkimi rokavi in par easy breezy poletnih oblek (večino na 'bolhi'). Za pozimi pa nujno rabim še kak kos, čeprav mi je res odveč kupovati stvari za par mesecev, samo na 'bolhi' nič ni, sem pa bolj zmrzljive sorte in je pomoje vseeno ceneje investirati v par puloverjev kot pa v ogrevanje : X


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#14810 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27040 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 03 September 2022 - 01:13 PM

Matilda, do 6. meseca sem bila jaz v navadnih hlačah, sem pač zapela z elastiko in prekrila s srajco. Je pa res, da so si telesa različna, pa tudi v 8. mesecu ne moreš več ravno tega furat. :)
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#14811 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26285 posts

Posted 03 September 2022 - 03:07 PM

Matilda a kaj rabis? Jaz se ne morem znebit enih trojih pajkic, dvojih jeansov in 4x kratkih in dveh dolgi majc. Pa kosmatene zimske pajkice mam...ce mislis sa lahko kaj porabis...
  • 0

#14812 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 06 September 2022 - 09:01 AM

Jaz sem v četrtem mesecu imela že elastiko, tako da sem zelo hitro morala menjati na nosečniške hlače. Mi je bilo pa pozimi precej lažje uporabiti puloverje ker poleti je pa vse grozno štrlelo kar ni bilo prav namensko nosečniško. Nismo imele vse mini trebuha :)
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#14813 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30716 posts
  • Location:Primorska

Posted 21 September 2022 - 12:20 PM

Na BS sem si naročila
*črn puli S.Oliver
*olivno zelen pulover S.Oliver, bolj športen
*svetlo modro laneno daljšo srajco (za drugo poletje)
  • 0

#14814 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26285 posts

Posted 23 September 2022 - 11:07 AM

Na zalandu 3 trenirka hlace, pa na AY, dvoje pajkice in ene hlace. Letos bom tega kar nekaj rabila, narocila sem pa vec,ker lahko oboje zastonj vrnem.
  • 0

#14815 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 September 2022 - 01:57 PM

Pohodniske zokne
  • 0

#14816 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30716 posts
  • Location:Primorska

Posted 25 September 2022 - 07:35 AM

Dve jakni imam v košarici na S.Oliver, eno prehodno parko in daljšo prešito bundo. Razmišljam, da naročim in oboje probam, pa potem vsaj eno vrnem :) Rada bi namreč daljšo prešitk bundo, ampak da je tanka, zimski (pre)topli imam že dve.
  • 0

#14817 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82478 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 September 2022 - 10:26 AM

Jaz sem ze lani razmisljala o eni tanjsi bundi pa nisem nasla nobene, ki bi mi bila vsec. Na koncu mi niti ni bilo zal, ker bi me hitro zeblo v njej. Tako da ce bom letos kupovala novo, bo spet topla (baje bo huda zima). Nekaj lepih sem ze nasla, ampak so zame vse prekratke, bunde do pasu so meni neuporabne.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#14818 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26285 posts

Posted 28 September 2022 - 01:30 PM

Na zalandu 3 trenirka hlace, pa na AY, dvoje pajkice in ene hlace. Letos bom tega kar nekaj rabila, narocila sem pa vec,ker lahko oboje zastonj vrnem.


Obdrzala polovico. Only play pajkice so tako svoh,da jih niti oblect nisem poskusila, Champion hlace pa na AY tako ocitno fake, da sem tudi samo zapakirala in obdrzala tiste z Zalanda. Super so mi pajkice Marika z AY, mehke in tele dolge tudi malo toplejse delujejo, vzorec je sicer boze mili,ampak sem mimo tega,da bi mi bilo mar 😁
  • 0

#14819 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82478 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 September 2022 - 01:34 PM

Po cem sklepas, da so fake? Ne verjamem, da si lahko tako podjetje to privosci.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#14820 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26285 posts

Posted 28 September 2022 - 01:40 PM

Ker sem pomotoma dvoje enake narocila in so te z AY vidno slabse zasite in slabsi material. Skoda da sem ze zapakirala...
  • 0




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users