Jump to content


Photo

Krema/serum - oči - EUCERIN AQUAporin ACTIVE


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 29 September 2010 - 11:34 PM

IPB Image

Sestavine (INCI):
Aqua, Glycerin, Glyceryl Glucoside, Dicaprylyl Carbonate, Caprylic/Capric Trigyceride, Hydrogenated Coco-Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Panax Ginseng Extract, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Carbomer, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, 1,2-Hexahediol, Propylene Glycol, Methylisothiazolinone, Ethylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Jaz dolgo nisem uporabljala kremice za okrog oči, saj nisem čutila te potrebe. Kožo okrog oči sicer imam tanko, a nekih zabuhlosti in podočnjakov še nikoli nisem imela. Kljub vsemu sem se podala na lov za nežnimi, vlažilnimi kremicami. Iskala sem nekaj bolj nemastnega, čeprav ne trdim, da mi ne bi bila kakšna bolj hranilna zadeva tudi všeč. Ko sem sprobala Eucerinovo kremico, sem videla, da je direkt zame... nespecifična zadeva, zelo vlažilna in nežna, nobenega dražečega občutka in pikanja. Kremice se nanese res pikico, ker je tako hidratantna, da se je zelo malo porabi. Vpije se dokaj hitro, a ne tako zelo kot bi pričakovali. Na dotik se čuti, da je kremica na predelu, kar je meni všeč, saj imam tako boljši občutek.

O blaženju zabuhlosti in podočnjakov zatorej ne morem govoriti, lahko pa povem, da je idealna za mlade osebe, ki iščete nekaj 'neantiageing', nekompliciranega, za osnovno nego očesnega predela in vlaženje. Nekega ekstra učinka sicer ni, a koža je malce bolj zglajena in vidno navlažena. Cena se mi zdi čisto normalna, okoli 13€.

4/5 (en minus le zato, ker nekega 'hudega' učinka ni, le splošno vlaženje in nega)
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users