Jump to content


Photo

Facebook


  • Please log in to reply
1917 replies to this topic

#41 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 17 February 2010 - 01:33 PM

Jst sprejemam samo folk s katerim se poznam - pa ne samo na videz, ampk tko da smo vsaj padl kdaj v debato, da imamo neki skupnga - ala sošolci na faksu... teh sm kr precej že dodala in je super, da smo mal na vezi recimo zdej med izpitnim obdobjem pa tko..
Pa zarad facebooka smo znova prišle v stik bivše sošolke iz osnovne in začele na velko skup žurat; girls nights pa to thumbup.gif

Mi gre pa na živce, k vidm da mam nov friend request, pa vsa vesela odprem v upanju, da bo zopet kak prijatelj, znanec - pa se izkaže, da je kr nek x osebek, ki ga prvič vidim al je pa kkšen klub, podjetje, ki si na ta način dela promocijo...

Pod osebna sporočila napišem kdaj kaj: recimo "ful lep dan" al kej podobnega... da bi pa pisala "zdele grem pod tuš, potem neki pojest, potem film pogledat, potem na pijačo, potem spat za 7 ur, potem...." to pa no go.
Ravno v tem tednu sta se razšla moja dva znanca in sta mi totalno smešna z načinom, kako sta to speljala: najprej oba spremenila status iz "razmerja" v "je zakomplicirano" in kmalu za tem v "samski", potem je pa sledilo razno objavljanje namenskih komadov, recimo en njegovih je bil "go to hell" in potem itak mogla ona komentirat naj gre res u pekel, pa nadrla vse prjatle k so ga branil, tralala.. potem se mi pa te bedarije ni dalo več spremljat. Najprej sm bla žalostna k sm vidla, da sta se razšla; ko sem pa vidla, na kako javen in otročji način sta to spelala, mi gre pa na bruhanje...


Aja slikce pa jst tut obožujem, ful rada jih spremljam... tut sama jih dajem dost gor; ampk cenzurirane; ne dam gor ravno nekih pijanskih al pa slik kjer bi bla na pol naga, al pa slik kjer se zalizujem s tipom al kej podobnga... tut no go.. Mi je pa fajn, ko se nimam ravno prilke vidt s kkšnim starim znancem - oziroma nisva več v tko dobrih stikih kot nekoč; pa ga vsaj na fb vidim, pa mal spremljam kaj se s kom kaj dogaja..

Je pa tudi meni skrajno neokusno to, da dajejo nekateri obsedeno slike gor, ni važno kakšne so, od koga so... dans če stopš pred fotoaparat moraš nujno takoj za tem rečt "ej pa prosm ne na fb dajat"... Preventivno vedno to rečem, ker drugače je 80% možnosti, da se znajdem gor.. Skregala sm se pa s frendico, ki sem jo tudi prosila naj slik ne daje gor (tistih na kterih sm jst gor) ker sm pač rahlo nažgana in mi ni kul, da kažem celmu svetu te slike; drug dan vidm te slike gor! Sm jo vprašala zakaj jih je dala gor, če sm jo prosila naj ne da in njen odziv "ah dej no moni, pa sej si dobra"... halooo!?
Rada se slikam, pač da mam te slike na računalniku in si jih kdaj pogledam, pa me u dobro voljo spravjo, obudim spomine... ampk očitno se bom nehala, če se misl res dobesedno 80% teh slik pojavt na FB. Potem te pa še označijo, da se to pojavi še v tvojem albumu, super.. In ko nekdo to komentira lahko prek njega še 100 drugih vid te slike.. itd itd.. I really don't like this... evil.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#42 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 17 February 2010 - 01:37 PM

Mene sta tut dodala 2 Šveda, oz. en šved pa ena švedinja, ki se pišeta isto k jst, haha noro laugh.gif Sem jih zbrisala. Pa če te folk fulkrat dodaja jih blokiraj lepo. Jst sem najprej folku še pisala sporočila, kao če se poznava da me dodaja al kaj je fora, pa sem potem vedno dobila nazaj nekaj v stilu: Ne še, ampak bi te rad spoznal.. Jah jst pa tebe ne huh.gif

Še eno vprašanje, a če nekdo zavrne tvojo prošnjo za prijateljstvo ti napiše kej? hmm.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#43 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 17 February 2010 - 01:49 PM

laugh.gif laugh.gif Ma ja, res ne vem kje je fora, da bi kr nek x folk mela na FB.. Jst jim tut ponavadi napišem: se mogoče poznava? In čim je odgovor ne, takoj kenslam... En mi je na to vprašanje odgovoru "ne poznava se, ampk deluješ mi zelo prijetna in sproščena oseba, zelo rad bi te spoznal. Sem namreč iz Ljutomera in dolenjska mi je zelo všeč - rad bi spoznal prijatelja, ki bi mi ta okoliš razkazal. Ne nameravam biti vsiljiv, rad pa bi da mi zaupaš naslov, da si piševa pisemca in postaneva prijatelja in mi tako morda nekoč uresničiš to željo. Kot sem rekel, zelo prijetna oseba si, upam, da ostaneva na vezi. Želim ti lepe sanje in poljubček za lahko noč"

OMG, mislm... OMG no! Poleg tega pa wtf, kako ve da sm prijazna? Sej zihr je spremenu mnenje, ko sm mu odpisala če je debil, ko kar nekaj bluzi in da nočem bit prijateljica s takim psihopatom twisted.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#44 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 17 February 2010 - 01:52 PM

laugh.gif Zadnji stavek.



Eni resnično ne vem kaj bi radi, mene vsakodnevno dodajajo neki IKS tipi, kje me najdejo - NE VEM. Potem pogledam - nič skupnih frendov, in 1900 frendov . . . samo LOL, in pa ignore, ali pa blokiram.

Zdaj imam women tam naštimano - interested in, dobim mejl od enega, ki sem ga sprejela, pa ga tudi ne poznam - da če sem lezba, ali pa bisexualka.

Mislim, get a brain!!!! down.gif down.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#45 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 February 2010 - 02:26 PM

QUOTE(Kami @ 17. 2. 2010 - 13:09) View Post

Kako te pa da lahko nekdo gor za statistiko? A sprejmete prijateljstvo od nekoga ki ga ne poznate?

Ne, to ne.

Jaz sem imela v mislih predvsem primere, ko dodaš kake znance, s katerimi si izgubil stik, pol pa ugotoviš čez en čas, da si itak nič ne pišete, oz. da ni nič "uporabnega" od njih, pa jih kar skenslam.

Pa mene nihče kar tako ne kontaktira, ker sem izbrala to možnost, da se v iskalniku sploh ne pojavi moje ime. Tako da me neki neznani folk ne more kar tako najt, samo znanci znancev itd., ali pa ljudje, ki imajo mojo cifro, ali email.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#46 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25844 posts
  • Gender:Female

Posted 17 February 2010 - 02:47 PM

QUOTE(*simoncy* @ 17. 2. 2010 - 13:33) View Post

Ravno v tem tednu sta se razšla moja dva znanca in sta mi totalno smešna z načinom, kako sta to speljala:


Ja, FB je prinesel popolnoma novo dimenzijo v odnose med ljudmi. Se ne vem ali naj se smejem, ali jocem. Ob omenjenih zgodbah mi gre bolj na jok kot na smeh. :\
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#47 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6521 posts
  • Gender:Female

Posted 17 February 2010 - 03:16 PM

Ja, jaz sem tudi imela priliko brat na facebooku, kako je ena moja bivša sošolka pustila tipa. In je na zid objavila, da kakšen prasec je in bla, bla, pa da jo je varal in je seveda tudi vse opisala kako in zakaj in kje.....
Pol je naredila njun album, pa vse slike, kjer je on, ga je prečrtala, pa napisala R.I.P. najina zveza. V glavnem, sel cirkus se je vlekel ene 14dni okoli tega. pa seveda na stotine komentarjev je sprožila...

In lih včeri vidim, je objavla slike iz njenga RD-ja, na katerih je tud ta njen "bivši" in se veselo lupčkata.
Prav LOL no...wannabe Urška Čepin, al kaj ... ermm.gif
  • 0

#48 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 February 2010 - 03:25 PM

Jah pač se mu je želela maščevat. Očitno jo je zelo grdo prizadel.


Zdej to, da sta pa spet nazaj skup, oz. da se nekje ljubčkata pa dol dajeta je pa itak že ena ustaljena norma. Skoraj vsak drugi par se vsaj ene 3x razide, s tem da je vsakič samo še slabše, so tudi izjeme, ampak teh je pa res malo, vsaj v mojih letih.

Sicer težko rečem kaj jst bi in česa ne bi, samo srčno upam da ne bom nazaj lezla v eno zvezo, ki se bo že končala... ermm.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#49 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26285 posts

Posted 17 February 2010 - 05:07 PM

Uf, na Fb mam tam ene 300 prijateljev. Od tega jih je krepko čez 100, sošolcev bivših sošolcev s faksa. Tam ene 20 z gim, ene 10 iz oš, potem je je 50 ljudi, s katerimi se družim res skoraj vsak dan, ostalo so ljudje, s katerimi se fajn razumem, se poznamo, gremo včasih skupaj ven. Edino vas mam, ki vas ne poznam osebno. Velikokrat zavračam prošnje zato, ker vidim pri ostalih, da ta oseba zelo rada sitnari in skos neki piše, daje blesave komentarje, pa tudi če se z njo srečam vsak dan, je pač ne dodam. Ne dodajam niti raznih mam kakih kolegic in kolegov pa maminih sdelavk (razen ene, ki je ful posrečena smile.gif) Drugače pa čekiram kaj je novega, na FB mamo tud letnik na faksu, kamor vsi pišemo last minute obvestila, ker je tako najhitreje.. kdo pa gleda mail vsakih 5 minut. Ne igram igric, ničesar no. Mam par albumov, ki jih tud sama rada pogledam.
Ko dodam novo osebo pogledam albume in če je kdo kje bil kamor bi rada šla, pogledam tiste sličice, ostale me ne zanimajo. Aja pa redno gledam slike ene bivše sošolke, ki je nek model in pol objavlja svoje slike včasih, ki so mi ful všeč oops.gif
Zadnje čase pogosto komu kaj na zid nalepim, kako sliko, filmček, karkoli kar me spomne nanj, da pač pokažem ,da je v mojih mislih tudi, če se ne vidimo več tednov smile.gif

Skos visim gor, ne pogreašam pa ničesar če ga ni + komot se sklopim z interneta če sem na dopustu, če mam druge zabavnejše stvai, kadar se učim, pač ne morem laugh.gif
  • 0

#50 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 17 February 2010 - 05:12 PM

QUOTE(Špela @ 16. 2. 2010 - 22:48) View Post

prakticiram vsak dan. nimam FBja, ker mi je bv.


jaz ga tudi nimam, in tudi meni je bv.
cool.gif
  • 0

#51 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 February 2010 - 05:13 PM

QUOTE(ora @ 17. 2. 2010 - 17:07) View Post
potem je je 50 ljudi, s katerimi se družim res skoraj vsak dan


huh.gif


Jaz Facebook uporabljam predvsem za ljubavne mesiđe. x)


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#52 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26285 posts

Posted 17 February 2010 - 05:18 PM

Ja jina, mam 4 cimre, fanta, in potem rečmo 40 ljudi s faksa, verjetn še več, ki smo skos v kontaktu, sploh zdej z izpiti v zvezi, pa praksa, itd itd,ko so počitnice se pač preklopi na eno osebo. Zato pa sem tako rada sama smile.gif
  • 0

#53 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 February 2010 - 05:20 PM

QUOTE(ora @ 17. 2. 2010 - 17:18) View Post
Zato pa sem tako rada sama smile.gif


Jaz tudi, zato se mi je pa čudno zdelo. Nevermind.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#54 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26285 posts

Posted 17 February 2010 - 05:24 PM

Če grem iz fb, mi ponavadi telefon skos zvoni smile.gif mam zato raje, da mi na fb "sikajo" ker se odzovem kadar sama želim smile.gif Sej mislim, da sem se že pritoževala nekaj časa nazaj, da mi telefon res na 15 minut zvoni. Pa kako to, pa kako ono. Tako mam bolj mir smile.gif
  • 0

#55 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25844 posts
  • Gender:Female

Posted 17 February 2010 - 05:27 PM

^^

Svasta, ma to te klicejo za profesionalne nasvete (se pravi v povezavi s studijem) ali...? : ) Haha, meni bi se snelo, jaz sem tecna ze, ce me klice vec kot en clovek na dan. Sem ze vecino navadila na maile in SMSe.



QUOTE(ora @ 17. 2. 2010 - 17:07) View Post

kdo pa gleda mail vsakih 5 minut.


sleep.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#56 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26285 posts

Posted 17 February 2010 - 05:31 PM

Ja glede študija ja. Danes na primer sem mela 3 klice glede izpita, preden sem sploh pogledala kolk sem pisala. Pa, ker sem med bolj pridnimi in prizadevnimi vsi želijo vedet od kje sem se učila, če je tista literatura dovolj itd. ker baje dost po pravici povem laugh.gif pa pri kašnih seminarskih kako to kako ono, skratka vedno je kaj.
  • 0

#57 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 February 2010 - 05:32 PM

QUOTE(_Planet_ @ 17. 2. 2010 - 17:27) View Post
Haha, meni bi se snelo, jaz sem tecna ze, ce me klice vec kot en clovek na dan.


Enako, jaz se še na telefon ne oglašam vedno. Weirdo, I know. sleep.gif


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#58 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26285 posts

Posted 17 February 2010 - 05:38 PM

Ja eni tega ne štekajo pač, da ne moreš lih skos klicat. Me pa smsi živcirajo. Moram pa rečt, da čez vikend mi dajo mir.
  • 0

#59 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13733 posts
  • Gender:Female

Posted 17 February 2010 - 05:38 PM

QUOTE(_Planet_ @ 17. 2. 2010 - 14:47) View Post

Ja, FB je prinesel popolnoma novo dimenzijo v odnose med ljudmi. Se ne vem ali naj se smejem, ali jocem. Ob omenjenih zgodbah mi gre bolj na jok kot na smeh. :\

Izkusila na lastni koži. Ko sva se z bivšim razšla je on objavljal žalujoče komade in stanja pa tak in je njegova prelestna mati napisala dolg sestavek na njegovc wall kaj si misli o meni, z eno besedo-prasica, itak ne laugh.gif seveda se nisem odzvala sleep.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#60 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25844 posts
  • Gender:Female

Posted 17 February 2010 - 05:40 PM

^^

surrender.gif



QUOTE(Jinadaze @ 17. 2. 2010 - 17:32) View Post

Enako, jaz se še na telefon ne oglašam vedno. Weirdo, I know. sleep.gif


Nope, I do the same.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users