Jump to content


Photo

Facebook


  • Please log in to reply
1917 replies to this topic

#21 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 16 February 2010 - 01:44 PM

Ok, to je res. Pa jaa, vas imam nekaj gor, ve ste kul! Ampak po drugi strani.. v bistvu vas nikoli nisem spoznala, mogoče enkrat, dvakrat, pa imam o vas eno forumovsko podobo. But the, ko pa povežeš forumaša s fb profilom mi je kr mal invading v vašo zasebnost, ne znam razložit. Recimo mam elli, pa je še nikol nisem spoznala, pa lahko gledam njenega malega skuštrančka. Meni je kar malo spooky, ne vem. biggrin.gif Ja, sem včasih radovedna, pa klikam po slikcah, sam po drugi strani se mi pa zdi to too much, zato sem skoraj vse svoje vrgla dol.

Pa brezvezni ljudje so v bistvu skoraj vsi ex sošolci/sošolke, ki te šimfajo, če jih ne dodaš, pol morš pa brat njigove brezvezne zgodbice in sporočila.

Da ne bo pomote, izbrana dodana forumska družba se pri meni smatra med tafajne yes.gif , čeprav koga nisem takoj pogruntala, kdo je. oops.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#22 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25844 posts
  • Gender:Female

Posted 16 February 2010 - 01:48 PM

QUOTE(Kinky @ 16. 2. 2010 - 13:36) View Post

vas sem pustila, ker ste mi vsi (bolj ali manj laugh.gif twisted.gif ) ok. smile.gif smile.gif


Sem se ze ustrasila, ko sem zacela brati tale odstavek. : D


QUOTE(Olivija @ 16. 2. 2010 - 13:44) View Post

Ok, to je res. Pa jaa, vas imam nekaj gor, ve ste kul! Ampak po drugi strani.. v bistvu vas nikoli nisem spoznala, mogoče enkrat, dvakrat, pa imam o vas eno forumovsko podobo. But the, ko pa povežeš forumaša s fb profilom mi je kr mal invading v vašo zasebnost, ne znam razložit.


Same here, redko kaj poklikam, raje ne kot ja, cudno se pocutim, kot bi stikala. Cudno, da nima FB pregleda nad dostopi do albumov. Ce ne zaradi drugega, da bi lahko egomanijaki steli, kdo vse si jih je ogledal.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#23 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23491 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 16 February 2010 - 01:59 PM

QUOTE(_Planet_ @ 16. 2. 2010 - 13:48) View Post

Cudno, da nima FB pregleda nad dostopi do albumov. Ce ne zaradi drugega, da bi lahko egomanijaki steli, kdo vse si jih je ogledal.


saj ima! za vsak album lahko označiš, kdo ima dostop do njega
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#24 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 16 February 2010 - 02:00 PM

Sej ma, jst mam to vse naštiman biggrin.gif No, za vs nimam omejitev, mam pa folk, ki ga ne poznam v eni mapi, in oni majo omejen vse. Slike, zid itd. Vse se da wink.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#25 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 16 February 2010 - 02:01 PM

Ne, ni res Kami, Planet je nekaj drugega mislila. Ja, lahko pa naštimaš kdo vse vidi, in kdo ne. wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#26 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 16 February 2010 - 02:03 PM

Aja, jst tut zdej razumem. Mens e pa to zdi preveč nekak osebno, mislm če nočeš da kdo gleda ga označiš da ne more gledat, k da ma veze a pogleda slike 1x al 3x al pa vsak dan. To so une skupine na fbju: Če se včlanite v to skupino lahko vidite, kdo vam gleda profil. Kreteni se skos včlanjujejo, nevem kako da ne dojamejo, da te skupine NIČESAR ne omogočijo laugh.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#27 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25844 posts
  • Gender:Female

Posted 16 February 2010 - 05:50 PM

^^

Recimo, da imas 100 in vec "prijateljev" in nimas ne casa ne volje za vsakega posebej klikati v katero skupino sodi in potem naprej katera skupina lahko kaj gleda. Pac fliknes na FB fotko in to je to. Tisti, s katerimi si si blizje, komentirajo. Lahko se pa najde kdo, ki ti tiho sledi. Mene to jezi, si spuzva ali si clovek, daj kaj od sebe, ce ze gledas. biggrin.gif
Jaz sem zato skenslala kar nekaj svojih mail "odjemalcev". Leto, dve, tri posiljala razne maile, taksne in drugacne, ne bu ne mu od njih. Mi dosadi, neham posiljat, nista minila dva meseca, ko so se zaceli oglasati, kje sem. Aha. Fino. Dokler sem nekje samoumevna smo vsi tiho, ko odtegnes samoumevnost zacnejo jamrat. FO. cry1.gif



QUOTE(Kinky @ 16. 2. 2010 - 14:01) View Post

Ne, ni res Kami, Planet je nekaj drugega mislila. Ja, lahko pa naštimaš kdo vse vidi, in kdo ne. wink.gif


;)
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#28 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30714 posts
  • Location:Primorska

Posted 16 February 2010 - 06:17 PM

Men je tud fajn predvsem zarad slikc biggrin.gif tongue.gif
Kvizi, aplikacije... tega zame ni; v glavnem gledam fotke, ja, pa včasih kej objavim, pa pokomentiram
  • 0

#29 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 16 February 2010 - 06:23 PM

QUOTE(_Planet_ @ 16. 2. 2010 - 17:50) View Post

Lahko se pa najde kdo, ki ti tiho sledi. Mene to jezi, si spuzva ali si clovek, daj kaj od sebe, ce ze gledas. biggrin.gif



Meni se zzdi pa to čist sfaljeno, npr. gledam en album in pod vsako sliko moram pol napisat Nina was here, Nina was here, Nina was here... Woot? biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#30 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 February 2010 - 06:47 PM

QUOTE(Braunkopf @ 16. 2. 2010 - 13:01) View Post

Meni FB ni brezvezen, če bi mi bil bi ga skenslala in no time.
Podpis.


Sicer pa imam tud jaz fb za ohranjanje stikov. Sem gor našla par ljudi s katerimi smo se nekoč super razumeli, potem pa smo kar nekako izgubili stike in sem prav vesela, da spet vidim kaj se z njimi dogaja... Je pa tud super ko so se sošolci iz gimnazije spravili organizirat obletnico. Smo skupno (vsi, ki smo na fb) izbrali datum, tako da je bila udeležba na koncu presenetljivo visoka.
Dodajam ljudi, ki jih tud osebno poznam. Med prijatelji imam tud nekaj ljudi, ki jih (še) ne poznam. Poln dostop do mojega profila imam omejen glede na to v kakšnem odnosu sem s to osebo. Sem pa že pred časom tudi sama naredila čistko prijateljev. Počasi bi jo ponovno spet morala naredit... hmm.gif
Slike nalagam na fb, iz istega razloga kot je navedeno v predhodnih postih, imam pa vse zaščitene in dostop do čisto vseh ima le par ljudi, ki so mi najbližji.
Igrice... odlične za preganjanje dolgčasa. smile.gif Igram Farmville in občasno še kakšne a la tetris, solitaire ipd. Kvizov več ne rešujem, druge aplikacije, ki pošiljajo vsega hudiča preprosto blokiram. Na začetku mi je bilo še zanimivo to pošiljat, sedaj mi grejo na živce.
  • 0

#31 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25844 posts
  • Gender:Female

Posted 16 February 2010 - 06:57 PM

QUOTE(Nincha @ 16. 2. 2010 - 18:23) View Post

Meni se zzdi pa to čist sfaljeno, npr. gledam en album in pod vsako sliko moram pol napisat Nina was here, Nina was here, Nina was here... Woot? biggrin.gif


Haha, ma ne, ne pod vsako fotko, itak, da je to blesavo v drugo smer, ampak pac, da vsaj obcasno kaj napises, poves, ce ti je kaj zelo vsec, ce ti ni itd... Pac, da das od sebe neko reakcijo, da vem, da ti srce se poganja kri po zilah in, da je tvoj urin se topel. laugh.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#32 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 February 2010 - 10:48 PM

QUOTE(Kinky @ 16. 2. 2010 - 10:10) View Post

Si lahko predstavljate življenje brez njega?

prakticiram vsak dan. nimam FBja, ker mi je bv.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#33 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 17 February 2010 - 09:51 AM

^^ laugh.gif


Jaz imam strogo zaščito, samo frendi me lahko spremljajo, zaščitene imam slike, pa Wall imam zablokiran za nekaj ljudi. sleep.gif


Najbolj bedno je, ker nekateri dajejejo VSE možne slike gor, te povrh vsega še taggajo, in ne zaščitijo albumov, tako da te slike potem lahko vidijo vsi MOJI in NJEGOVI frendi, cirka 500 ljudi vse skupaj. Ej, come on.


Jaz če že dam kaj gor, dam lepe slike, kulturne, četudi so z žurov, pa na željo posmaznikov slike tudi umaknem (sem že), oz. jih zaščitim tako, da jih vidi samo peščica ljudi.

Ampak ljudje tega ne počnejo, in tudi jaz včasih vpadem v kakšen album, ki se me niti malo ne tiče, pogledam 2 sliki, potem me pa že vest začne peči, pa grem takoj stran. oops.gif

Glede tega mi gre včasih FB pošteno na živce, iz tega razloga sem se tudi odtaggala iz skoraj vseh slik.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#34 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25271 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 17 February 2010 - 09:55 AM

meni gre tudi to, da te kdo taga in ne zaščiti slik, na živce - sem že enkrat pisala o tem, da je bivši dodal par mojih prijateljic (pa meni tudi poslal invite, ampak sem ga ene 3x zavrnila) ... in še vedno lahko vidi slike prek njih. kar mi je ful mim, ker se ni nikol družil z mojimi kolegicami. whatever.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#35 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 February 2010 - 11:21 AM

QUOTE(Kinky @ 17. 2. 2010 - 9:51) View Post

Najbolj bedno je, ker nekateri dajejejo VSE možne slike gor, te povrh vsega še taggajo, in ne zaščitijo albumov, tako da te slike potem lahko vidijo vsi MOJI in NJEGOVI frendi, cirka 500 ljudi vse skupaj. Ej, come on.


Tudi jaz imam vse ful zaščiteno, pa vedno znova kenslam folk, za katere se izkaže, da so me dodali zgolj kot neko statistiko gor.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#36 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 17 February 2010 - 11:55 AM

Ja, jaz sem tudi pred kratkim to storila, pa še vedno imam preveč folka, ugotavljam.


S temi slikami je res beda, ja, pa ena moja frendica daje non stop slike gor, slike še od ene druge naše frendice, ko SPLOH NIMA FB, pismo, to se mi isto ne zdi prav. ermm.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#37 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25844 posts
  • Gender:Female

Posted 17 February 2010 - 12:14 PM

QUOTE(Kinky @ 17. 2. 2010 - 11:55) View Post

S temi slikami je res beda, ja, pa ena moja frendica daje non stop slike gor, slike še od ene druge naše frendice, ko SPLOH NIMA FB, pismo, to se mi isto ne zdi prav. ermm.gif


Uf! :S Sej sem ze enkrat nekje pisala, da, odkar obstajajo digitalci, fotoaparati na telefonih in aplikacije kot so FB, postanem nervozna, ko kdo po zurih skace in fotografira vse zivo. In to folk, ki ga samo cca poznam, smo znanci. Drugi dan se se zbudis ne dobro na FB se pa ze tona folka krohota na tvoj racun. FO.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#38 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23491 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 17 February 2010 - 01:09 PM

QUOTE(Braunkopf @ 17. 2. 2010 - 11:21) View Post

Tudi jaz imam vse ful zaščiteno, pa vedno znova kenslam folk, za katere se izkaže, da so me dodali zgolj kot neko statistiko gor.


Kako te pa da lahko nekdo gor za statistiko? A sprejmete prijateljstvo od nekoga ki ga ne poznate?
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#39 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 17 February 2010 - 01:20 PM

Meni tudi (zaenkrat) FB še ni brezvezen in ga kar dostikrat na dan prečekiram. Imam ga zato, da pogledam slike, delim svoje, objavim kako pesem, nov topič, pokomentiram in dam "všeč mi je", kadar mi je kaj všeč laugh.gif . ZS-jev si skorajda ne pišem... sploh ne vem zakaj. Verjetno si nimam z nikom nič posebnega za povedat. Klepeta tudi skorajda ne uporabljam, ker mi je brezveze se nekaj menit v tri dni. Sem vedno nedosegljiva. Iger ne igram in ne pošiljam raznih virtualnih stvari.
Nimam pa svojega imena in svoje slike za prikazno, ker mi ni do tega, da bi me nek xy osebek dodajal. Kot se je prej dogajalo (zdaj praktično več nimam prošenj za prijateljstvo cry.gif laugh.gif ).
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#40 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 17 February 2010 - 01:29 PM

Ma ja, dogajajo se čudne stvari. Mene so recimo dodali osebki, ki so se enako pisali kot jaz.


Nekaj sem jih sprejela, sedaj ko je bila mega čistka, sem vse zbrisala. Ampak potem ko zbrišem enega teh tipčkov, me v roku POL URE doda spet. How the fuck je vedel, da sem ga kenslala, kot da bi non stop na mojem profilu visel. STRAŠLJIVO. Potem sem dala - se razume - ignore, pa me je še 2 krat dodal. Teslo. down.gif


Jaz tudi nikoli ne klepetam, včasih kaj na Wall napišem, ampak večinoma povem tukaj na forumu, mi je lažje tako. Ker mene so dodajali recimo bivši tečajniki, in kaj jaz vem še kdo, in kaj njih briga, če sem jaz fenica Osvobodilne fronte, mislim . . . adijo pamet. blink.gif Sedaj sem se tudi iz vsem skupin izčlanila, sem jih pustila 20, 180 sem pa brisala, ker mi je postalo resnično brez veze. Dejansko je to tvoja osebna internet stran, kjer lahko pišeš kar želiš, in seveda je mja krivda, da sem se 'tako razgalila', ampak se ne nameravam več. Pač tako sedaj mislim, mogoče bom jutri drugače.


Najbolj sick pa je, da nekateri kar vse dodajajo, in drugi sprejemajo, en kolega - greš gledat njegove frendice - letnih 90, 95 - da ne omenim, da ima on KREPKO čez 30. SICK!!!!
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users