Jump to content


Photo

Harry Potter


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

Poll: Kateri je vam najboljši igralec? (16 member(s) have cast votes)

  1. Harry (8 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. Hermiona (3 votes [18.75%])

    Percentage of vote: 18.75%

  3. Ron (5 votes [31.25%])

    Percentage of vote: 31.25%

  4. Dumbeldore (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 10 September 2005 - 06:15 PM

Ja no. mene pa zanima kaj kej mislte o harryu? kakšna se vam ta zgodba sploh zdi? kjer del vam je najbolj všeč?

aja. a je že kdo prebrau šesti del??? pa kaj mislte o tem kar se zgodi na koncu.
(ha, jaz sem pa ga)


drugač men je harry še kr uredu. najboljši del mi je pa četrti-ZAKON!

joj

A sploh vsi veste kdo je to? twisted.gif
  • 0

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 September 2005 - 06:16 PM

A priori ga ne prebavljam.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 10 September 2005 - 06:35 PM

men je najbl hud 4 del čeprov je 6 tut zanimiv! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
tko da sm ga tut jest prebrala biggrin.gif
  • 0

#4 keya

keya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 333 posts
  • Location:gorenska
  • Interests:marskej... :P predvsem pa turizm pa potovanja :))

Posted 10 September 2005 - 06:41 PM

jst pa nism nobene knige prebrala sam filma sm 2gledala wink.gif pa mi je ušeč biggrin.gif
  • 0

#5 Elise

Elise

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 10 September 2005 - 06:55 PM

filmov nisem videla, prebrala sem prve tri knjige, sicer nisem najbolj padla noter ampak za preganjanje dolgčasa so bile v redu; četrte sem se tudi lotila ampak ni šlo, mi je začel it Harry preveč na živce, pamž zoprn... biggrin.gif
  • 0

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 September 2005 - 07:17 PM

Ok, tko je. Mene je Potter pritegnil ker mi itak domišljija ful dogaja in sem se hudo uživela v zadevo. biggrin.gif Dostikrat slišim, da je stvar otročja in krneki in to vedno od folka, ki knjig še v rokah niso držali, ampak vseeno ... moj spekter čtiv je izredno širok in tle tudi Potter zelo fino sovpada kot kratkočasna, duhovita, napeta in zelo inovativna zadeva, ki jo z veseljem prebiram.

In tle naj še enkrat omenim da mi gre rahlo na jetra folk, ki zadeve sploh ne pozna, pa je že kar v samem začetku ne prebavlja ... to se mi zdi precejšen idiotizem oz. ozkoglednost. Knjige so bile res že prav nadležno promovirane, pa vendar se mi zdi, da imajo nek čar ... ki pa so ga precej potolkli filmi ... bljak!! rolleyes.gif

Mislim da je Rowlingova velika mojstrica besede, knjige tečejo gladko in so začinjene s precejšnjo mero humorja in slikovitimi opisi ... in še enkrat naj povem - filmi vse posračkajo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 September 2005 - 08:12 PM

QUOTE(DiLeMa)
In tle naj še enkrat omenim da mi gre rahlo na jetra folk, ki zadeve sploh ne pozna, pa je že kar v samem začetku ne prebavlja ... to se mi zdi precejšen idiotizem oz. ozkoglednost.


IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 10 September 2005 - 08:14 PM

QUOTE(DiLeMa)
Ok, tko je. Mene je Potter pritegnil ker mi itak domišljija ful dogaja in sem se hudo uživela v zadevo. biggrin.gif Dostikrat slišim, da je stvar otročja in krneki in to vedno od folka, ki knjig še v rokah niso držali, ampak vseeno ... moj spekter čtiv je izredno širok in tle tudi Potter zelo fino sovpada kot kratkočasna, duhovita, napeta in zelo inovativna zadeva, ki jo z veseljem prebiram.

In tle naj še enkrat omenim da mi gre rahlo na jetra folk, ki zadeve sploh ne pozna, pa je že kar v samem začetku ne prebavlja ... to se mi zdi precejšen idiotizem oz. ozkoglednost. Knjige so bile res že prav nadležno promovirane, pa vendar se mi zdi, da imajo nek čar ... ki pa so ga precej potolkli filmi ... bljak!! rolleyes.gif

Mislim da je Rowlingova velika mojstrica besede, knjige tečejo gladko in so začinjene s precejšnjo mero humorja in slikovitimi opisi ... in še enkrat naj povem - filmi vse posračkajo.


Uau, Dilema...
Tako pa še sama ne bi mogla izraziti mnenja o Harryju Potterju!
V VSEM se POPOLNOMA strinjam s tabo, glede vsebine, pisateljice in ljudi, ki kritizirajo knjigo ne da bi jo sploh prebrali...

Drugače pa mi je najbolj všeč četrti del, takoj za njim pa peti del....
Šestega pa še nism prebrala- čakam prevod... oops.gif

Slišala sm, da v šestem delu kr ene par ljudi umre... Pa da Harryja ful razganja- ljubezen...
Ostalih podrobnosti pa mi ni uspelo izvleči od najboljše prijateljice
  • 0

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 September 2005 - 08:17 PM

Ja ja, DiLeMa owna sceno. IPB ImageIPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 10 September 2005 - 08:20 PM

QUOTE(Jenna)
Ja ja, DiLeMa owna sceno. IPB ImageIPB Image


Res obvlada... ;)
  • 0

#11 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 11 September 2005 - 10:50 AM

knjige nisem nobene prebrala.. sem pa 1x gledala film smile.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 September 2005 - 10:58 AM

QUOTE(Jenna)
IPB Image


Jennika ... I still love you anyway ... :love5: biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 September 2005 - 02:24 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(Jenna)
IPB Image

Jennika ... I still love you anyway ... :love5: biggrin.gif

Ihihihih. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 Tajči

Tajči

    sramežljivec

  • Člani
  • 16 posts

Posted 28 September 2005 - 06:05 PM

4 del je the best!

Majboljša igralka v filmih mi je Hermiona, kot lik v knjigah pa sta mi dvojčka Weasley! :!:
  • 0
[b]One apple at day
keep doctor away,
but if docto is cute
f**k the fruit!


Everythink happans for a reasons!

#15 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 September 2005 - 06:20 PM

Meni pa sploh ne sedejo te grozljivke. Gledala sem 2 filma in sta mi bila oba grozna. To sploh ni za otroke - to je grozljivka.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#16 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 28 September 2005 - 06:40 PM

QUOTE(sonchika)
Meni pa sploh ne sedejo te grozljivke. Gledala sem 2 filma in sta mi bila oba grozna. To sploh ni za otroke - to je grozljivka.


hahaha GROZLJIVKA HARRY POTTER biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif hahaha

sam res ni za otroke. 8)
  • 0
KDOR HOČE VIDETI, MORA GLEDATI S SRCEM. BISTVO JE OČEM NEVIDNO.
user posted image user posted image

#17 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 15 January 2016 - 04:20 PM

a8M4nb1_460s_v1.jpg


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users