Jump to content


Photo

Razvijanje fotografij


  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#21 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 26 July 2019 - 05:41 PM

Ne maram fotoknjig, res so mi zoprne. :/ Imam raje klasične fotografije, klasičen format, klasičen sjaj papirja, take... večne so mi v taki obliki. 

 

Kako te razumem. Meni so tudi zoprne prav nič mi niso simpatične in zdaj vsi na ta način razvijajo. Jaz sem bolj za stare albume, ta iz tvojega linka je res lep. Moram se tudi jaz enkrat spravit zraven in razvit fotografije.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#22 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 26 July 2019 - 07:35 PM

Jaz dajem še v te klasične albume, kupujem jih v foto studijih, mullerju, tudi v hoferju sem ga že vzela, pač samo toliko da mi je všeč niso pa ekstra lepi
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#23 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 26 July 2019 - 08:25 PM

Bom šla pogledat, hvala. :) 


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#24 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 26 July 2019 - 11:42 PM

Meni ima tudi Muller nekaj všečnih. Sem ravno pred kratkim enega kupila tam, takega, da lahko tudi kaj dopišeš zraven. Edino te folije nima čez ali pa kakšnih žepkov za zlaganje slik. Jih moraš sam nalepit. Si bom na ebayu naročila tiste samolepilne vogale za fotografije.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#25 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 27 July 2019 - 12:47 AM

Uh, meni je folija must, se fotke ful dlje ohranijo. :)
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#26 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 03 August 2019 - 11:41 AM

Če boš našla kakšnega lepega s folijo, za normalno ceno, javi. :) Bom sigurno še kakšnega rabila.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#27 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 30 January 2020 - 09:04 PM

Jaz sem ravnokar naročila foto knjigo za leto 2019, sem prav vesela da sem jo dokončala, si pa ne predstavljam kakšen projekt je to pri vas Fiona, jaz sem imela cca 370 slik pa mi je šlo kar nekaj ur v oblikovanje.

Tokrat sem po priporočilu izbrala cewe fotoknjigo, imajo fajn program za oblikovanje o kvaliteti knjige pa sporočim ko jo dobim.

Pohvale sem dobila tudi za knjige od foto Čebron v Tržiču, če katero zanima.

 

Sem šla za foro preračunat kolikor bi me prišlo če bi razvila slike in sem presenečeno ugotovila da dražje, za foto knjigo sem dala 48€, če bi razvila enako število slik bi me prišlo pa 70€ + cca 15€ za album, whaaat :shock: Je res da sem na marsikateri strani dala tudi po 8 ali 9 fotografij na stran, ampak vseeno, pa tukaj sem vstavila še tekst itd, edini minus je kar nekaj vloženega dela, samo če pomislim da moraš vse slike ko jih dobiš razvite najprej razvrstit in potem eno po eno vstavit v album je pa tudi tam nekaj dela.


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#28 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 31 August 2023 - 12:36 PM

A z razvijanjem fotk pri Cewe ste zadovoljne? Imajo neko akcijo za 7c/fotka do polnoči, razmišljam, da bi dala razviti eno rundo fotk, nisem še nikoli pri njih.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#29 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 31 August 2023 - 12:59 PM

Jaz sem zadovoljna :) super za akcijo, če bi imela fotografije že izbrane, bi jo izkoristila 😊
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#30 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 31 August 2023 - 01:08 PM

Jaz jih tudi še nimam, ampak sem optimist in jih nameravam zvečer urediti. :lol:
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#31 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 31 August 2023 - 01:31 PM

Ooo 🙃 srečno 🤞🤞🤞
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#32 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16923 posts
  • Gender:Female

Posted 01 September 2023 - 06:36 AM

Jaz sem tudi hotela oddat naročilo, pa mi je app čisto zatrokiral. 🙈 Sem pa že na njihovih avtomatih printala fotografije in so OK kvalitete, samo težko primerjam s kakšnim foto studiem.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#33 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 01 September 2023 - 07:14 AM

A ve fotografirate z analognimi aparati. :? Drugače si ne znam razložiti, zakaj dajete razvijati fotografije.


  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#34 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 01 September 2023 - 07:21 AM

Zato ker tistih na telefonu nikoli ne pogledaš... Jaz striktno vsako leto naredim foto knjigo in jo z otroki velikokrat vzamemo v roke medtem ko slik v telefonu za nazaj res ne grem gledat
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#35 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 01 September 2023 - 07:21 AM

Da se  ohrani v oprijemljivi obliki. Jaz imam dva albuma od  tamale in ona ful rada lista in se spominja vsega... 


  • 0

#36 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 01 September 2023 - 09:24 AM

Errol, tudi. Ampak 98% fotk je vseeno digitalnih/slikanih s telefonom, za nazaj pa redko grem brskat po diskih, razen če nekaj rabim, za obujanje spominov pa vedno posezem po fotografijah v fizični obliki.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#37 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 01 September 2023 - 10:08 AM

Zanimiv point, s katerim se strinjam. Js redkokdaj brskam po telefoninu/kompu. Imam digitalni fotoaparat, ampak ima v primerjavi z analognim množico funkcij, ki jih ne uporabljam, kajti pri fotografiranju z analognim zanje človek sploh ne ve.


  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users