Jump to content


Photo

eBay in PayPal


  • Please log in to reply
650 replies to this topic

#41 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 02 June 2008 - 08:58 PM

Katero kartico rabim za registracijo pri Paypalu. Oz. ali se lahko registriram z kartico, ki je vezana na študentski račun? Jaz imam še prvi račun doma, pa bo treba prešaltat na nekaj denarnici bolj sovražnega.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#42 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 02 June 2008 - 10:02 PM

QUOTE(crna @ 2. 6. 2008 - 21:58) View Post

Katero kartico rabim za registracijo pri Paypalu. Oz. ali se lahko registriram z kartico, ki je vezana na študentski račun? Jaz imam še prvi račun doma, pa bo treba prešaltat na nekaj denarnici bolj sovražnega.


No, jaz sem zaradi istega razloga spraševala, če katera ima Viso Elektron.

Če nimaš plače, potem ti je to edina možnost. Viso Elektron dobiš na Abanki in Banki Koper.
Deluje prek paypala.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#43

  • Guests

Posted 02 June 2008 - 10:39 PM

QUOTE(crna @ 2. 6. 2008 - 21:58) View Post

Katero kartico rabim za registracijo pri Paypalu. Oz. ali se lahko registriram z kartico, ki je vezana na študentski račun? Jaz imam še prvi račun doma, pa bo treba prešaltat na nekaj denarnici bolj sovražnega.


Crna to bo bolj tezko, ce imas slucajno racun odprt pri NLB. Namrec placevanje preko interneta je mozno samo zgolj z Master Card kartico, ki pa jo dobis v primeru, ce prejemas redno placo. Rabis 6 mesecni izpisek prilivov z strani delodajalca katerega potem predlozis v maticni enoti kjer ti potem odobrijo omenjeno kartico. Druga varianta je edino, ce te npr. kateri od starsev pooblasti v bancni enoti na svojo Master Card kartico. Potem je to druga pesem.
  • 0

#44 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 02 June 2008 - 10:46 PM

Ko sem jaz šla delat MasterCard kartico lani, nisem potrebovala nobenih izpiskov, samo pogledali so mi za pretekle 3 mesece v računalnik in videli, da je bil priliv denarja, in sem dobila kartico. Pri meni res niso komplicirali. Zanima me, če dobiš kartico če recimo delaš preko študenta? Z malo manjšim limitom mogoče? hmm.gif

Se je za pozanimati. wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#45

  • Guests

Posted 02 June 2008 - 11:20 PM

Kinky to mi je cudno. Skoraj ne morem verjet. Naceloma ti nebi smeli to naredit, ker dokumentacija je pa potrebna kajti na podlagi le te se ugotovi ali je komitent sploh upravicen do MasterCard kartice.

Preko studenta ne razen ce imas full-time job poleg studija. Potem ja. Najmansi limit je pa nekje 250 EUR. Odvisno od visine tvojega mesecnega zasluzka.
  • 0

#46 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 03 June 2008 - 08:25 AM

Jaz preko avtorske delam (zanekrat še), in priliv denarja je res odvisen od meseca in pač tega koliko se meni da delat. biggrin.gif Lahko bi rekli, da ni reden. In lahko bi rekli tudi, da vsega pač ne prijavim državi. oops.gif

Anyway, res je bilo tako kot sem napisala, vam pa lahko povem, da je sedaj brat delal Mastercard, in je bilo tako kot je rekel Oakland - izpiska ravno ni potreboval, so pa na banki pogledali v sistem in videli, da ima redno plačo - dobil je limit 500 evrov. Jaz ga imam recimo 400. Toliko za info. wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#47 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 03 June 2008 - 08:43 AM

Sm prebrala vso temo in pršla do zasledka da si ne morm uštimat paypala, ker nimam rednega dohodka. sm še dijakinja in edini način nakupovanja prek spleta mi preostane kot nakazilo v tujino ali?
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#48 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 03 June 2008 - 08:45 AM

Lahko si še najdeš sponzorja ali mami odtujiš kreditno. biggrin.gif

Ne moreš si urediti kreditne, da, in s tem posledično tudi paypala ne. Žal. down.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#49 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 03 June 2008 - 08:48 AM

Iš zatirajo mladino down.gif
mami do njene krititne tut mojih oči ne pusti down.gif
no ja bom pa po trgovincah nakupovala biggrin.gif i'll survive biggrin.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#50 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 03 June 2008 - 09:02 AM

jst sem že v srednji šoli dobila Eucrocard. Na koncu drugega letnika, ko sem šla v Anglijo. Takrat so moral starši podpisat, da če bom šla v minus, da bojo trgal z njihovega računa. Pol se je pa to spremenilo...Zdej na banki sam čakajo, da jim nakažem, če sem preveč v minusu.
  • 0

#51 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 03 June 2008 - 09:08 AM

Z Eurocarda tudi lahko uštimaš paypal?
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#52 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 03 June 2008 - 09:10 AM

Ne vem...pomoje da lahko (nimam opravka s temi zadevami). Sej Eurocard = Mastercard in to je kreditna kartica.
  • 0

#53 Hikoki

Hikoki

    Na hitro si nekaj zmisli

  • Člani
  • Pip
  • 181 posts

Posted 03 June 2008 - 09:11 AM

A ni tako, da debetna kartica ni vezana na redni mesečni dohodek? Pač položiš gor toliko denarja, kolikor porabiš.
  • 0
Amen desu

#54 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 03 June 2008 - 09:37 AM

Uršolinkica, kaj pa Visa Electron? Zdaj ko vidim da je Immortele napisala da se jo pri Banki Koper dobi, se bom tudi jaz pozanimala. biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#55 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 03 June 2008 - 09:44 AM

U se bom pozanimala še glede tega ja biggrin.gif
kaj pa na PBS dobiš za eno kartico?
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#56

  • Guests

Posted 03 June 2008 - 10:05 AM

Z viso elektorn se da uredit paypal. Sem se že jaz pozanimala. smile.gif
  • 0

#57

  • Guests

Posted 03 June 2008 - 05:10 PM

QUOTE(Schkamp @ 3. 6. 2008 - 10:11) View Post

A ni tako, da debetna kartica ni vezana na redni mesečni dohodek? Pač položiš gor toliko denarja, kolikor porabiš.



No to vsekakor ne drži. Debetna kartica je vezana na mesečni dohodek, ki ti jo odobri glede na tvoje bančno poslovanje matična poslovalnica. Baje, da ti po novem zavarovanje kartice ne bodo odobril, če nimaš nad 600 EUR mesečnega priliva. Pač pri limitu pa moraš paziti, da ne greš v nedovoljeno stanje a ne, ker potem ti nabijejo strošek opomina+negativne obresti, ker se pač trajnik ne izpelje oz. datum odtegljaja. Ko ti že enkrat polagaš denar na račun, da bi si pokril minus potem je ponavadi že prepozno smile.gif
  • 0

#58

  • Guests

Posted 03 June 2008 - 05:12 PM

A-a. Meni so rekli, da si na debetno kartico pač sam polagaš kolikor hočeš met gor. ne rabiš rednega mesečnega dohodka za debetno kartico.
  • 0

#59

  • Guests

Posted 03 June 2008 - 05:16 PM

QUOTE(ciara @ 3. 6. 2008 - 18:12) View Post

A-a. Meni so rekli, da si na debetno kartico pač sam polagaš kolikor hočeš met gor. ne rabiš rednega mesečnega dohodka za debetno kartico.


Ja Ciara to je pa to, kar sem v mojem postu pozabil omenit. Ne držijo se vsi enakih pravil kot bi se jih morali. Žal. No vseeno..dobro za tebe ane.
  • 0

#60 Hikoki

Hikoki

    Na hitro si nekaj zmisli

  • Člani
  • Pip
  • 181 posts

Posted 03 June 2008 - 05:17 PM

Tole kopiram iz Abanke:


Ali lahko zaprosim za debetno kartico Visa Electron, čeprav nimam rednega mesečnega priliva?


Debetna kartica Visa Electron je namenjena prav vsem, saj ni vezana na redni mesečni dohodek. Od vaših finančnih zmožnosti je odvisno, koliko boste položili na račun kartice in to nato potrošili. Sprotna bremenitev računa omogoča natančen pregled nad porabo sredstev. Za debetno Visa Electron kartico ni letne članarine.

Kaj potrebujem za pridobitev debetne kartice Visa Electron?

Za pridobitev debetne kartice Visa Electron potrebujete izpolnjeno pristopnico za izdajo kartice, ki jo oddate na eni od poslovalnic Abanke. Kartico boste prejeli po pošti predvidoma v tednu dni, čez nekaj dni pa še osebno številko (PIN) za dvig gotovine na bančnih avtomatih.

  • 0
Amen desu




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users