Jump to content


Photo

Spletne trgovine


  • Please log in to reply
581 replies to this topic

#341 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26283 posts

Posted 03 January 2017 - 12:20 PM

Ma jaz dobim pa vedno kaj polito pa ves pomeckan paket od njih.
  • 0

#342 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 03 January 2017 - 01:22 PM

Jaz sem dobila vedno vse super in kot mora bit.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#343 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 January 2017 - 01:46 PM

Ma jaz dobim pa vedno kaj polito pa ves pomeckan paket od njih.


Tudi to, ja, da te vse mine. Jaz pri njih ne narocam ze kaksno leto.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#344 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 03 January 2017 - 06:40 PM

Da še jaz dodam. Na LF sem zadnje čase kar pogosto naročala. Vedno sem vse hitro dobila, v enem tednu ali največ 10 dneh. No, zdaj pa že tretjega naročila nisem prejela in me je zelo presenetilo, ker sem do sedaj imela same dobre izkušnje z njimi. Eno naročilo sem oddala konec novembra, dve pa v začetku decembra, dobila pa nisem nobenega. Sem jim po 3 tednih od vsakega naročila pisala in so še isti dan ali naslednji odgovorili. Za prvo naročilo so mi vrnili kupnino, za drugo naročilo pa sem jim napisala, da hočem, da mi izdelek ponovno pošljejo, ker sem ga kupila precej znižanega in so mi hitro odposlali ponovno. Bomo videli, če dobim. Danes je ravno 3 tedne, odkar so mi odposlali zadnje naročilo in jim bom spet pisala, naj ponovno pošljejo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#345 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 28 January 2017 - 02:23 PM

A ve katera, če se popusti in promocijske kode pri iHerbu upoštevajo pri končni vrednosti ali ne, glede carine?


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#346 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts
  • Gender:Female

Posted 28 January 2017 - 03:40 PM

Kako to misliš? Ko dodaš kodo, ti itak odbije od redne cene. Stroški carinjenja se izračunavajo glede na končni znesek, ki ga plačaš in če presežeš 22 € (brez vključene poštnine, i think).


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#347 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 January 2017 - 03:58 PM

Loyalty popust se vedno odbije od vrednosti, rewards pa ne.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#348 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 28 January 2017 - 06:46 PM

Matilda, to sem mislila, ja. Ali se stroški carinjenja obračunajo od polne cene izdelka ali od cene, ki si jo dejansko plačal.

Jina, torej če prav razumem, če recimo kupim izdelek za 25 € in se od tega odbije 1 € loyalty credit + 5 € od promo kode, bo carina upoštevala znesek 20 €? Ali ravno obratno?


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#349 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts
  • Gender:Female

Posted 28 January 2017 - 06:57 PM

Carina pogleda račun, na katerem piše npr. 20 €, za toliko si naročil robe. Nobene logike ne bi blo v temu, da bi gledali redno ceno, vprašanje, če je to sploh na računu :D


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#350 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 January 2017 - 06:58 PM

Marmelada, obratno. Preizkušeno.

 

Drugače pa loyalty credit dobiš ob vsakem nakupu (sorazmeren procent vrednosti) in velja samo 60 dni, rewards je pa tistih 5$ ali 10%, kar včasih pošljejo.

Sicer so pa tako povišali poštnino, da se marsičesa sploh ne splača več naročati. :down:


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#351 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 28 January 2017 - 07:32 PM

Povišali? Koliko pa je zdaj? Ko sem jaz nedolgo nazaj naročala, je bila tista najcenejša opcija 3,13 USD se mi zdi. Trenutno pa mi napiše celo samo 1 USD.  :hmm:


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#352 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 January 2017 - 07:41 PM

Odvisno, kaj naročiš in koliko tehta. Jaz sem predzadnjič naročila dve dopolnili in lip balm pa je bila poštnina dobre 3$, nazadnje pa mi je samo za dopolnili naračunalo 11$. Sem potem eno vrgla iz košarice, namesto tega dodala kremo in plačala 6$ poštnine. Pa skos se spreminja.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#353 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 29 January 2017 - 10:43 AM

Pred časom vem, da se je poštnina ful spreminjala, odvisno kaj in za koliko si naročil, zadnje čase pa mi je vedno zaračunalo malo čez 3 $, ne glede na to, kaj sem naročila in koliko in koliko izdelkov. Zanimivo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#354 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 30 January 2017 - 10:59 AM

Jina, ti si ze veckrat narocala na Escentual, pa nikoli imela tezav ane? Jaz sem zdaj prvic narocila, 16.1. in ni se :(


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#355 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 30 January 2017 - 01:45 PM

iHerb ima s kodo PROMOJAN 5USD popusta.


  • 0

#356 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts
  • Gender:Female

Posted 30 January 2017 - 03:05 PM

Meni je poštnine nabilo 10 $, v košarici sem pa imela 2 dopolnili in tonik, skupno 0,48 kg teže. Če ne bi bilo promocijske kode, se mi ne bi splačalo naročit.

 

Škoda :(


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#357 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 30 January 2017 - 03:09 PM

Ja, jaz sem zelela narociti 3 dopolnila in je postnina $9. Ce za dve enako, za samo en izdelek pa $7.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#358 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 January 2017 - 04:58 PM

Sarah, jaz sem nazadnje čakala 2 tedna, tako da malo še počakaj, mogoče pa jutri dobiš. :) Drugače mislim, da sem do zdaj dobila v roku enega tedna. Zaradi visoke poštnine ne naročam veliko tam, samo ko so popusti.

 

Če se ne motim, je ta koda za iHerb za posredovanje drugim, meni ni prijela. S poštnino je pa tako, da jo določeni proizvodi znižajo in naj bi sami probavali. :butl: Bedni so do konca. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#359 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 30 January 2017 - 05:00 PM

Katero poštnino pa izbereš? Jaz sem tisto nižjo, kao brez garancije. Upam, da ne bom lih zdaj imela nesreče no, sem naročila za 100€. :butl:


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#360 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 January 2017 - 05:03 PM

Ja, vedno tisto. Itak si v vsakem primeru upravičen do vračila/zamenjave, jaz nikjer ne vzamem ta drage. :D Tracking je pa itak brezzvezen, ker niso dosledni.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users