Jump to content


Photo

MASAŽE


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#1 Freya1

Freya1

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 February 2005 - 08:37 PM

Punce ali si kdaj privoščite kakšno masažo? Kakšna vam je všeč
  • 0

#2 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 16 February 2005 - 08:47 PM

jst si....iz preprostega razloga, ker si morem....drugače menim da so cenovno kr neugodne(prinas se cene sučejo od 4000 dalje)....vsaj zame, ki morem to počet enkrat na teden.
hvala bogu al komurkoli že, da hodim to v en športni center, kjer so mi omogočli to malo ceneje...morem pa priznat....da se človek po njej počuti najprej tko mal prijetno utrujenega, ko pa se naspiš pa še popolnoma prerojenega...vsaj jst biggrin.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#3 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 17 February 2005 - 03:38 PM

Jaz si pogosto privoscim tajsko masazo. biggrin.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#4 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 17 February 2005 - 07:42 PM

Jaz si pa masaže nikol ne privoščm ker moj dragi očka obvlada msiranje in je to prenesel tut name, tk da jst tut masiram, ampak brez plačila wink.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#5 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 February 2005 - 08:00 PM

Waw, to je pa fajn smile.gif

Jaz si masažo ne priviščim pogosto, si pa večkrat savno. Po savni sem kot nova ;)

LP N
  • 0

#6 ANSAF

ANSAF

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 17 February 2005 - 09:56 PM

jst si, oz. si bom sedaj redno 1x na mesec v fitnes centru, zaradi tega ker imam cisto "zakrnele "misice, ceprav redno telovadim. oops.gif
SE mi zdi, da bi si take in podobne priboljske morale privosciti vsaj 1x na mesec....ne glede na finance, da vsaj nekaj dobrega naredis zase.
  • 0

#7 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 18 February 2005 - 09:24 AM

sad.gif Jaz si tudi ne privoščim kaj dosti masaže, čeprav mislim, da bi si morali to vsi, vsaj 1x na mesec.

Drugače pa mam v planu si pridobit licenco, tako da bote lahko hodle k meni, bom mela poseben popust za vas. wink.gif biggrin.gif
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#8 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 February 2005 - 11:05 AM

O super...sporoči Ajša. Se bomo hodile masirat smile.gif

LP N
  • 0

#9 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 February 2005 - 11:07 AM

QUOTE(Marjetka)
Jaz si pogosto privoscim tajsko masazo. biggrin.gif


Kakšna masaža je pa to?
  • 0

#10 tanjaa

tanjaa

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts
  • Location:Bled

Posted 23 February 2005 - 01:15 PM

Kako in kje pa pridobiš licenco za masažo? Jaz sem zadnje čase tud kar zainteresirana, da bi se tega naučila bolj podrobno...
smile.gif
  • 0

#11 Freya1

Freya1

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 February 2005 - 08:34 PM

jaz sem skoraj enkrat na teden v Zagrebu poslovno in si večkrat privoščim masažo.Nazadnje sem si privoščila masažo z vročimi kamni, pa tu klasična je vredu. Je pa super zadeva aromaterapija in refleksoconska masaža stopal. Tajska je tudi vredu a kaj ko ni zame priporočljiva ker imam probleme z nogami in z žilami.
Savnanje si pa tudi privoščim saj 1X na mesec/meni osebno ni ravno všeč/
  • 0

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 February 2005 - 08:38 PM

Uff pri meni vedno doooolgo traja, da se končno spravim narest tisto, kar že celo večnost načrtujem.

Že pol leta si obljubljam, da bom začela hodit v savno, pa v solarij in na masaže. Masažo in savno bi si rada privoščila vsaj enkrat mesečno, ker vidim kako pride moja mami vedno čisto sveža domov po uri in pol masaže. wink.gif Ma jst sama se pa kar nekako ne morem spravit ... rolleyes.gif
  • 0

#13 Freya1

Freya1

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 February 2005 - 09:35 PM

jaz tudi dolgo nisem.potem sem pa večkrat videla mojega ata ki je vedno kot prerojen kljub njegovim letom. pa mi je rekel veš punca jaz že 20 let vsaki teden hodim na masaže. od česa pa misliš da tako skrivam leta.
sedaj mu verjamem. masaže so božanske in vedno več ljudi se tega zaveda.
  • 0

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 February 2005 - 09:41 PM

Ja sej pri tem tempu življenja in pri vsem 'sranju' ki ga zmečeno vase in tako naprej, je res dobro, da se občasno razvajaš z masažo.
  • 0

#15 Freya1

Freya1

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 February 2005 - 09:46 PM

ma ja to je res a kaj ko to pride zelo drago. sicer si moj ata to lahko privošči jaz pa le moram mal gledat saj imam še tu družino ki tudi ni tako poceni
  • 0

#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 February 2005 - 09:51 PM

Ja sej vem kaj misliš ... tam, kamor hodi na masažo moja mami, stane ura in pol masaže nekaj čez 7.000 SIT, kar je sicer dobro porabljen denar, ampak če ga nimaš, to ni ravno dobra tolažba. rolleyes.gif

Sama sem stara 18 let in sem odvisna od žepnine, ki mi jo dajo starši in babica in bi me teh sedem tisočakov kar precej udarilo po žepu. ermm.gif
  • 0

#17 Freya1

Freya1

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 March 2005 - 08:55 AM

se strinjam s tabo.da jaz sploh ne govorim koliko me stanejo vse stvari za malo ki je še povrhu šolo obvezna.sicer pa si zadnje čase privoščim tudi v službi se mi je plača mal povišala tako da res ni tako hudo, sicer mi pa moj dragi sam predlaga da sem po takšnem tempu življenja nujno potrebna takšne sprostitve
  • 0

#18 Tami

Tami

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Veeeeliko ......

Posted 01 March 2005 - 11:13 AM

Jaz si privoščim masažo kar pri prijateljici. Ima salon v Ljubljani Maithai in je res dobro. Cene ima ugodne.(pa ne samo zame) Ima pa tajsko masažo in z vročimi kamni, al pa čist klasično - in ona res obvlada.

Vsake toliko je res pametno si kaj takega privoščit. smile.gif


lp
Tami
  • 0

#19 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 01 March 2005 - 09:55 PM

Jaz si privočim masažo vsaj enkrat mesečno. Tako klasično, ročno masažo, ponavadi po savnanju. Res paše... Sicer pa mi pedikerka po pedikuri naredi še refleksno masažo stopal...mmm... kot bi stopal po oblakih.

Lp j
  • 0

#20 čebelica

čebelica

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 March 2006 - 09:05 PM

Ojla!
Jaz pa hodim k eni kolegici, ki me zelo dobro zmasira in sem zelo, zelo zadovoljna z masažo - tudi s ceno.
Če katero zanima ima sedaj promocijsko ceno za klasično masažo in računa 3600 sit. Se izplača probati, ne bo vam žal! Ali pa za darilo kakšen bon za rojstni dan ali pa zdaj, ko bo 8.marec.
Aja, je pa iz LJ in ima doma v hiši en lušten prostor kjer masira.
Lahko jo pokličete na 040 219 666.
Če bo katera šla, naj potem javi kako je bila zadovoljna!!
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users