Jump to content


Photo

Spet Nohti


  • Please log in to reply
66 replies to this topic

#21 Dudu

Dudu

    sramežljivec

  • Člani
  • 94 posts

Posted 06 March 2006 - 06:05 PM

ja Verja vrjetn maš tok kvalitetne lake da so ti pomagal, js mam rada take svetle, prozorne še najrajš, k tut mal nohte okrepijo...trenutn mam Mavalo in mi je kr kul biggrin.gif
  • 0
user posted image It's not allways rainbows and butterflies it's compromise that moves us along...

#22 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 06 March 2006 - 06:42 PM

QUOTE(TASH)
Jst sm si pa nehala nohte grist biggrin.gif , tko da mam zdej že dost douge, samo se še ful krhki sad.gif


Moji nohtki so vedno lepši tongue.gif 8) biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#23 smarties

smarties

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:primorska

Posted 06 March 2006 - 07:38 PM

meni pa na nogi na tadebelem prstu najbl grdo je vidt poleti ko si nalakiram na rokah pa nimam problemu mam kratke zaradi sluzbe
  • 0

#24 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 06 March 2006 - 08:36 PM

QUOTE(smarties)
meni pa na nogi na tadebelem prstu najbl grdo je vidt poleti ko si nalakiram na rokah pa nimam problemu mam kratke zaradi sluzbe


tole mi pa zj ni čist jasn... ermm.gif
  • 0

#25 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 08 March 2006 - 10:44 AM

QUOTE(Dudu)
ja Verja vrjetn maš tok kvalitetne lake da so ti pomagal, js mam rada take svetle, prozorne še najrajš, k tut mal nohte okrepijo...trenutn mam Mavalo in mi je kr kul biggrin.gif


Imam lak od Oriflama in od Manicare - growth booster. Z enim od teh dveh se vedno namažem spodaj potem dam čez še kakšne lak.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#26 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 08 March 2006 - 07:34 PM

Punce jaz sem čula nekje (mogoče sem celo tu gori prebrala), da te bele lise ne nastajajo zaradi pomanjkanja vitaminov ampak so to v bistvu zračni mehurčki, ki nastanejo ko se vdarimo v prst itd. Ni najbolj logično no khm.. smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#27 Mary

Mary

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 13 March 2006 - 12:51 PM

Imela sem tudi sama bele lise na nohtih. Odkar sem začela jemati naravne vitamine, se pravi tri-kompleks, v katerem vsebuje tudi cink-ki je glih za nohte, so mi bele lise počasi izginile. Ampak te vitamine nisem kupila v trgovini, kajti tam so vitamini sintetični, teh pa se izogibam. In po nekaj tednih jemanja vitamina, so tudi moji nohti postali čvrsti, se pravi taki, da sem z njimi zadovoljna. Pomaga pa tudi B-kompleks, samo ima premalo cinka.
  • 0

#28 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 13 March 2006 - 12:57 PM

Meni proti krhkim nohtom in razcepljenosti najbolj pomaga Microcell 2000 Nail repair, premaz za nohte. Se dobi pa le v Mullerju. Meni so se nohti ful cepili, sedaj sem po pol leta mazanja zelo zadovoljna. Nohte imam dolge kolikor hočem, se nič ne plastijo. Rezultati se vidijo po mesecu mazanja.

Vitamini mi niso pa nič pomagali, nohti so bili kvečjemu slabši.
  • 0

#29 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 13 March 2006 - 01:09 PM

QUOTE(Irena*)
Meni proti krhkim nohtom in razcepljenosti najbolj pomaga Microcell 2000 Nail repair, premaz za nohte. Se dobi pa le v Mullerju. Meni so se nohti ful cepili, sedaj sem po pol leta mazanja zelo zadovoljna. Nohte imam dolge kolikor hočem, se nič ne plastijo. Rezultati se vidijo po mesecu mazanja.

Vitamini mi niso pa nič pomagali, nohti so bili kvečjemu slabši.


Cena?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#30 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 13 March 2006 - 01:15 PM

QUOTE(Anaa)
Punce jaz sem čula nekje (mogoče sem celo tu gori prebrala), da te bele lise ne nastajajo zaradi pomanjkanja vitaminov ampak so to v bistvu zračni mehurčki, ki nastanejo ko se vdarimo v prst itd. Ni najbolj logično no khm.. smile.gif

Bi se kar strinjala s tabo.
Meni se zelo redko pojavijo te bele lise in nazadnje se mi je, ko sm si preprla del prsta nad nohtom in ko je noht zrasel sem imela belo liso...
  • 0

#31 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 13 March 2006 - 01:21 PM

Verja: okoli 3000 za 10 ml. Meni je eden zdržal 6 mesecev. Za tak učinek se mi zdi poceni. Sem šele sedaj novega kupila.
  • 0

#32 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 13 March 2006 - 01:21 PM

Pa da tudi kakšen lesk?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#33 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 13 March 2006 - 01:23 PM

Ja, isto kot prozoren lak. Jaz imam takega motnega z modro nalepkico-ta pride na nohtih prozoren, sta pa potem še dva, malo bolj bela, ne vem pa kako pride potem na nohtih.
  • 0

#34 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 13 March 2006 - 01:27 PM

To bom šla pogledat. Hvala za info.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#35 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 13 March 2006 - 01:27 PM

ta lak je the best! EDINI ki mi je pomagal
  • 0

#36 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 13 March 2006 - 01:29 PM

Ne, sej jaz imam nohte sedaj 1A, samo, je pa dobro imet kakšen tak dober lak.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#37 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 13 March 2006 - 01:39 PM

Jaz ga sedaj preventivno uporabljam, ene 1-2x na teden. Res je super, ne bo ti žal.
  • 0

#38 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 March 2006 - 09:09 PM

A mi lahko ena predlaga kakšen zares dober nadlak? Tak, ki je res vzdržljiv in se ne začne krušit že drugi dan. Sem gledala Chanelovega, ker ima za popizdit dobro pakungo, ampak se mi zdi res zasoljeno drag, pa še vem ne, če je dober. Kaj pa ArtDeco?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#39 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 19 March 2006 - 09:32 PM

Jaz imam Avon Gloss guard in Oriflame Long wear Gloss coat. Meni sta super. Z njim mi laki zdržijo po 9 dni ali več. Če se prej ne naveličam barve.
  • 0

#40 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 19 March 2006 - 10:22 PM

Tole moram delit:
Ta teden (oz. prejšnji) sem si v Millerju kupila tak prozoren utrjevalec za nohte od Dikle - "za dol past"!! Res neverjeten lesk, se ne kruši spljoh, lahko ga uporabljaš tudi kot podlak, oz. nadlak, ker izjemno ščiti noht, oz. plast laka pod njim, in blazno utrdi nohte... I'm in love oops.gif . Stane pa 1300 (plus ene 10, 20 sit, nisem zihr). Tak da ful priporočam! wink.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users