Jump to content


Photo

Problem Varanja


  • Please log in to reply
76 replies to this topic

Poll: Ali je ta model...? (28 member(s) have cast votes)

  1. Čisti Prasec (20 votes [71.43%])

    Percentage of vote: 71.43%

  2. Zasluži si najhujše!!! (2 votes [7.14%])

    Percentage of vote: 7.14%

  3. Mogoč Ga Mal Razumem (5 votes [17.86%])

    Percentage of vote: 17.86%

  4. Tip Kot Tip (1 votes [3.57%])

    Percentage of vote: 3.57%

Vote Guests cannot vote

#1 X ID

X ID

    sramežljivec

  • Člani
  • 9 posts
  • Location:Daleč stran

Posted 20 March 2006 - 03:43 PM

Lep pozdrav vsem smile.gif

Torej... Imam problem in rabim vaše mnenje.

26 let, študent, ne lep-ne grd... biggrin.gif pač normalen tip...

Moj problem je, da mi nekako zmer rata prevarat svojo žensko, čeprav si zmer rečem, da nebom... Sam hitro podležem, če pride do kake ultra flirt situacije...

Pred parimi dnevi me je poklicala neka punca, s katero nisva glih frenda, se pa poznava na videz in mam njeno cifro ker je frizerka... Hotla je pridt do mene(pač rekla, da je sama, osamljena doma in da bi rada pri meni spala) in se očitno dat dol. Čeprov sem vedu, da je to vnaprej znana situacija jebeno nism mogu rečt da naj ne pride . Torej, pride do mene... In kokrkol sm se trudu da ne bi blo nič, sva na koncu bila naga... Nisva se dala dol, sem ji pa obdelal muco. Kar je bedno, ajde sm vsaj nehu tik predn ji je pršlo (bil zloben)...
V glavnem, v glavi nisem hotel met nič, sam počasi je prišlo pol do oralca (js-njej)...

Sam to je še dobr, ker se še pred kratkim nisem mogel niti tok zadržat!!!

Torej punco k jo mam ful rad sem prevaral parkrat, pa tudi vse ostale s kerimi sem bil sem prevaral... Pa po teh zadevah se počutim malce bedno, sam ne tok, kokr si mislm, da bi si mogu. Nekako se mi sex zdi sex, in rad imam drugačne zadeve in rad probavam, mlajše starejše , take in drugačne... Tko, da sem nasledn dan z njo, normaln brez kakih znakov, da sem kej naredil... Fant s kerim punca uživa...

Ne vem, kako lahko tok hitr podležem če mi bejba reče rada bi da prideš vame, v usta, po meni, ipd...

a razumete kaj hočem vprašat!?

KAJ NAJ JEBENO NAREDIM!?

odgovori, kritike, napizdevanja, razumevanja so dobrodošla...

Pa še neki... Drgač zgledam kot ful dobr fant (neki tazga) in nekako ne dajam vtisa da sem tak "drek"...

ps.: hopefully ne boste mislle da sm tak asshole in me takoj bannale:D
  • 0

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 March 2006 - 04:08 PM

.
Moje mnenje: pač si eden izmed tistih, ki bi položil vsako, ki ti nastavi. Preprosto. Jaz se takega neselektivnega tipa..... tipa, ki bi kr vsako, ki mu da..... ki se dela siromaka, ker se kao ne more brzdat in blablabla, ne bi s palčko taknila. Poleg tega resnično ne vem, zakaj imaš stalno punco?! A to samo zato, ker imaš nekako zagotovljeno delo rednega serviserja (če pač dlje cajta ni kakšne potrebne v bližini)?

Bodi loverboy, če to hočeš biti..... samo nehaj se smilit samemu sebi in se delat nekega nemočnega, da pa kao se ne moreš zadržat. Bulšit.

In ponavadi se še takšnim tipom fajn zdi, ko vprašajo za mnenje punce (pri tipih so itak carji, a ne..... ker je to ful uspeh in sploh nekaj uau, če jo porineš v vsako, ki ima 5 minut cajta) in se pol one zgražajo.

Aja, punce pa nimaš rad. Vsaj ne na tak način, kot bi jo moral imet.


ps: anketa je neumna.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 20 March 2006 - 04:26 PM

Hm...ja ne, mislim da ga ni človeka ki bi razumel varanje, razen taki kot si ti. Tako da...res ne vidim v čem je point, da to počneš, nobena punca, ki je v glavi zdrava ti varanja ne bo oprostila. Tako da te je lahko samo sram, ker očitno ne znaš ravnati s puncami in se igraš s čustvi. Takemu tipu se pri nas reče kurveš. In s svojim početjem se res smešiš in ponižuješ. Se opravičujem če sem te užalila, ampak takšno je moje mnenje.
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2006 - 04:35 PM

Sama bi rekla, da načeloma ni popolnoma nič narobe s tem, da si nestanoviten ... pač želiš eksperimentirat, preizkušat nove zadeve in se do konca zabavat ... to je način življenja, ki dan danes ustreza veliko mladim in sama tle ne vidim problema.

Vendar pa se zalomi, ker je v tebi očitno toliko brezsrčnega egoista, da v to vlečeš še nekoga, ki te ima rad ... svojo punco. Ne vem zakaj jo toliko naokoli prinašaš, zakaj jo dobesedno razvrednotiš vsakič, ko si z drugo, zakaj ji ne moreš pokazat vsaj toliko spoštovanja, da bi jo postavil pred dejstva in se ji odpovedal. Sama bi rekla, da takšno početje kaže majhnost duha, saj si prav očitno precej nebogljen deček, ki potrebuje backup plan za primer, ko ne bo nobene druge luknje, kamor bi ga vtaknil ... torej ti tle ostane tvoja naivna punca, ki je v takih primerih tudi za ponucat. Prav očitno je nimaš rad, tle gre za golo koristoljubje, ki po moje ne bo moglo trajat večno. Ali boš ti čez čas končno odrasel (to se mi zdi trenutno zelo malo verjetno) ali pa bo tvoja deklica čez čas spregledala, s kom se je spečala. In prav zares ne bi želela bit na njenem mestu, si pa lahko vsaj približno predstavljam, kako prizadeto in razvrednoteno se bo počutila.

Ne razumem, kako lahko to počneš znova in znova. In še manj lahko razumem, da se ob vsem tem sploh ne počutiš slabo, svojih dejanj ne obžaluješ in lahko dekletu mirno zreš v oči ... vse to kaže na izredno brezvestnega človeka, kar se mi zdi neverjetno žalostno.

Moški kot si ti, mečete slabo luč na vse predstavnike moškega spola, ki potem izpadejo kot brezvestni pohotni pezdeti, katerim je edini cilj v življenju položiti čim več naivnih babšet in se pri tem počutit prav poveličano. Saj ne, da nisem vedela, da obstajajo tudi takšne osebe ... samo mislila sem, da take ljudi the morning after vsaj malo peče vest. Ampak sem se očitno motila.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 20 March 2006 - 04:44 PM

zaenkrat se strinjam z vsemi trrmi dekleti
pač fant k ga ne more met v hlačah 5 minut ne da bi ga kam "namoču"
žal mi je sm tvoje punce
če češ bit žigolo bot, ampak brez resnih zvez!!!!
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#6 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 20 March 2006 - 05:05 PM

QUOTE(DiLeMa)


Moški kot si ti, mečete slabo luč na vse predstavnike moškega spola, ki potem izpadejo kot brezvestni pohotni pezdeti, katerim je edini cilj v življenju položiti čim več naivnih babšet in se pri tem počutit prav poveličano. Saj ne, da nisem vedela, da obstajajo tudi takšne osebe ... samo mislila sem, da take ljudi the morning after vsaj malo peče vest. Ampak sem se očitno motila.


Tud jaz se strinjam z vsem tem. To kar čutiš do punce po mojem ni ljubezen ampak ti je samo za back up, da ga lahko daš v pečico kadar hočeš... Koliko je še potem tukaj laži itd... Razmerja temeljijo na odkritosti... Zanima me samo, če bi to tvoja začela delat tebi kako bi ti to bilo... ermm.gif
  • 0

#7 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 March 2006 - 05:20 PM

Jst se strinjam z vsem puncam. So že vse povedale. Pa tudi to, da je anketa naravnost idiotska.

Še tole bi dodala: enkrat se ti bo vse maščevalo.

Nevem, kaj sploh sprašuješ take stvari na forumu, sam iz sebe delaš budalo pa itak je samo od tebe odvisno, ali se boš spremenil ali boš še naprej tak zafukan debil.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#8 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28982 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 March 2006 - 05:34 PM

mene tuki moti izključno to, da imaš punco, ki o tvojih eksperimentih ne ve ničesar. vidva očitno ne furata ti. 'odprtega razmerja' (nista zmenjena, da se lahko dajeta dol z drugimi ljudmi -- iz tvojega pisanja sodeč to počneš samo ti, ona pa o tem ne ve nič) in kar ti delaš se mi zdi podlo. ok, ja, js razumem, da vara kdo, ki mu je premal seksa pri partnerju (pa tut to se da poštimat -- če ne pa si rečeš pač adijo in gresta vsak svojo pot, a ne) ne pa kr tko mal zarad lepšega. to mi je pa čist grdo. mislm, kaj, ko bi ti mal svojo dečvo prašu, če bi se z njo dalo eksperimentirat -- ker, dragi, eksperimentiranje v seksu ni samo to, da ga vtakneš v vsako pičko, katere lastnica ti da noge narazen. pač si bildaš samozavest na napačen način. mislim, da bi izpadu večji frajer, če bi si svoji punci upal povedat, da ga povsod drugod namakaš, kadar nisi z njo. tega pa ne upaš, a ne? mislim, jaz razumem, da se je flirtu težko upret, men tut paše, da se mi piha na dušo, pa te scene ... jasno, komu pa ne? ampak ti si totalno nefer do tvoje partnerke. sej ne rečem, da bi te mogla iber zdej vest pečt pa da bi moral obžalovat, kar si naredu, ampak ... vsaj zamisli se malo. pa probi ga ne v vsako luknjo namočit. če ne bo šlo, absolutno svetujem odkrit pogovor s punco. maš dva alternativi: al te ona nabrca al pa ji pač poveš, da se nimaš namena še resno vezat in veselo flirtaš okol.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#9 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26322 posts

Posted 20 March 2006 - 05:34 PM

tud taki pač obstajajo! na žalost! zato k lih taki "pridni" fantki se fajn potuhnejo ermm.gif jih pa punce vedno odkrijejo. torej recimo, da si čez par let zaželiš resno zvezo, ki ti bo nudla neki več k sam sex... a res misliš d bo kera verjela d si se spremenu?
  • 0

#10 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11526 posts
  • Gender:Female

Posted 20 March 2006 - 05:37 PM

Jst se tudi kar strinjam z vsemi.Hudo je to, da se ne počutiš krivega in, da to delaš naprej..zakaj pol sploh pišeš tuki gor, če ne mislš nehat s tem in veš, da je to neki slabga...phhh ni ti pomoči..pa tako spoštovanje do punce evil.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#11 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 20 March 2006 - 05:42 PM

slabič+povprečnež biggrin.gif
  • 0

#12 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 March 2006 - 05:46 PM

.
Eh, mislim, da preveč filozofiramo. Stvar je preprosta - svoje punce valda ne bo pustil, ker ma zagarantiran reden fuk + mu godi, da ga najbrž ima vsaj malo rada. Po drugi strani pa pač ga vtakne v vse, kar se mu ponudi (očitno). To je to.
Se pa ful strinjam s Špelo. Nisi baš neki jaki eksperimentator, če položiš vse, kar ima luknjo med nogami. Si samo en potreben neselektiven fantek. Eksperimentiranost in izkušenost je vse prej drugega, kot to.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#13 Lolita

Lolita

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 190 posts
  • Location:S. Primorska

Posted 20 March 2006 - 06:48 PM

ubogi fantek, se ne moreš zadržat.
naredi uslugo svoji punci, če jo maš rad vsaj kot kakšnega sočloveka v aziji al antarktiki al kje že, in jo pusti. ji bo še prav prišlo.
takih tipov pa res ne prenesem, ki mislijo samo s svojim tičem in se ubogi ne morejo upreti ženskim čarom..že v filmih me to tok razpizdi, tak da zdaj je bolje da se mal umirim.. biggrin.gif
  • 0
...v stilu skrite elegance ne prenesem arogance...

#14 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 March 2006 - 06:50 PM

Zdaj ste ga pa tako popluvale, da si ne bo več upal kaj napisat. biggrin.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#15 X ID

X ID

    sramežljivec

  • Člani
  • 9 posts
  • Location:Daleč stran

Posted 20 March 2006 - 07:04 PM

Ok, naj na kratko pokomentiram vaše poste.

Načeloma se mi zdi, da ste kar korektno odgovarjale, sam ste tu pa tam mogoč narobe interpretitirale kak del tega kar sem napisal. Pa tut, ne poznate moje situacije preveč dobro... Se mi zdi, da sem tut mal gnilo zastavil vprašanje biggrin.gif

In ni mi vseen za ženske, ker v primeru, da bi mi bilo nebi spraševal in vam govoril o tej zadevi!

Amm, če bo vse po sreči ne bom več nikoli prevaral...

Vsekakor vam sporočim, če vas zanima.

Kokrkol, ste mi pa pomagale bolj kot si po moje mislite tongue.gif

p.s.: tale je lepa
QUOTE
slabič+povprečnež Very Happy

  • 0

#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2006 - 07:18 PM

QUOTE(X ID)
In ni mi vseen za ženske, ker v primeru, da bi mi bilo nebi spraševal in vam govoril o tej zadevi!


QUOTE(X ID)
Amm, če bo vse po sreči ne bom več nikoli prevaral...


Tole bi rada spodbijala, ker se mi zdi izredno zgrešeno. Za tvojo žensko ti je vsekakor popolnoma vseeno, kar jasno kažejo tvoja dejanja. To, da si nas vprašal za mnenje še nič ne pomeni, oziroma pomeni to, da si se mogoče začel zavedat, da je s tabo nekaj narobe, ker si očitno brez vesti in lahko brez problema prizadajaš bolečino 'ljubljeni' osebi samo zato, da sebi dviguješ ego.

In stavek ''če bo vse po sreči, ne bom več varal'' je vsekakor nekaj najbolj absurdnega, kar sem kdaj slišala. Če bi vse po sreči? In kaj zaboga naj bi to pomenilo? Če ti življenje nakloni, da nikoli več ne srečaš nobene druge ženske, potem ne boš več varal?

In tudi opažam, da se ti ne zdi, da bi morala punca izvedet za tvoje ''izlete''. Če se boš popravil (v kar resno dvomim, sploh sedaj po tvojem drugem postu) potem se vse kar si slabega naredil avtomatsko izbriše in je vse kul?

Ne vem ... vedno bolj se mi dozdeva, da moraš bit v bistvu precej nesrečna oseba, ki vedno znova in znova išče potrditev pri vsaki, ki ti nameni vsaj bežen pogled in ti samo iz tega razloga nekako ne zadostuje samo eno dekle.

In še enkrat ... bodi prepričan, da svojega dekleta nimaš rad. Nihče ne bi česa takega vedno znova počel ljubljeni osebi in se potem še delal, da v bistvu sploh ne gre za nič takega ... dečko dragi, saj niti prave slabe vesti nisi občutil?!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#17 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 20 March 2006 - 07:26 PM

strinjam se s puncami.
kaj si pa mislu s tem, da so kar KOREKTNO odgovarjale? to pomen, da si točno vedu,kašno mnenje mamo ženske o tem, iz tega pa sledi, da ti JE vseen za ženske, ker počneš stvari, ki jih ženske najbl sovražjo oz. jih najbol prizadane.
svašta!!
  • 0

#18 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 March 2006 - 07:38 PM

QUOTE(sonchika)
Zdaj ste ga pa tako popluvale, da si ne bo več upal kaj napisat. biggrin.gif

Eh, najbrž mu to celo godi.

V glavnem, tip hoče izpast siromak in da ga nekdo prisiljuje, da pofuka vsako potrebnico. biggrin.gif:D

Preveč filozofiramo, resno. biggrin.gif
Tipček se je hoto malo pohvalit, kak vse fuka, kar leze in gre..... biggrin.gif
Morda je celo to en taki namig oz. ponudba za kakšno potrebno forumašico (ampak resnično dvomim, da katero mika) - ubogi, se ne more zadržat, da ne bi gasil požara vsepovsod s svojim pimpekom. twisted.gif

Sicer pa se tudi meni ta njegova bejba pravzaprav niti malo ne smili - vsaka, ki ima vsaj malo popucano v glavi, ne bi bla s takim idiotom (in moraš biti precej blesava, da ne opaziš, da se nekaj dogaja in da ga marljivo tunkari vsepovsod).
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#19 SleepWalker

SleepWalker

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts
  • Location:Dreamland

Posted 20 March 2006 - 07:44 PM

Kakšna bujna domišljija, a ti mogoče misliš da verjamem tvojim spolnim fantazijam.

Če pa je že kanček resnice v tvojem "prvem postu" kar močno dvomim, ti sporočam, da tisti, ki se igra z čustvi drugih se bo tudi sam slej ko prej opekel. Očitno ne razumeš in mogoče ne boš nikoli vedel kaj pomeni ljubiti in biti ljubljen. Dovolj bo, ker je itak škoda časa in besed za takšen neumen topic.
  • 0
Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.

#20 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30741 posts
  • Location:Primorska

Posted 20 March 2006 - 07:46 PM

QUOTE(Jenna)

Sicer pa se tudi meni ta njegova bejba pravzaprav niti malo ne smili - vsaka, ki ima vsaj malo popucano v glavi, ne bi bla s takim idiotom (in moraš biti precej blesava, da ne opaziš, da se nekaj dogaja in da ga marljivo tunkari vsepovsod).


se mi zdi itak čist brezveze komentirat njegov post, ampak s tem pa nevem, če bi se strinjala.
Po nevemkakšnem naključju poznam nekaj tipov, ki so ali še vedno redno skačejo čez plot, pa se njihovim ženskam dejansko ne sanja.
Ampak to gre sicer za starejše osebke, že čist okupirane s službo in otroci, tako da morda niti nimajo časa razmišljat in enostavno ne podvomijo niti malo v partnerjeve alibije.. ermm.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users