Jump to content


Photo

Regenerator - L'OCCITANE Aromachologie Conditioner for Dry & Damaged Hair


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (5 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (2 votes [40.00%])

    Percentage of vote: 40.00%

  2. 4 (zelo dobro) (3 votes [60.00%])

    Percentage of vote: 60.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 August 2007 - 08:31 PM

Balzam je obogaten z mešanico treh eteričnih olj - angelike, prave sivke in geranije, ki blaži in mehča. Mandljevo olje hrani in gladi lase, vitamin E in provitamin B5 jih obnavljata in varujeta, izvleček lipe pa osveži in vlaži. Balzam obnavlja kapilarna vlakna poškodovanih las in jih naredi sijoče ter pripravljene za oblikovanje pričeske. Angelikin balzam najbolje dopolnjuje delovanje angelikinega šampona - gladi in obnavlja suhe, poškodovane, barvane in trajno skodrane lase. Za obnovljene, prožne, sijoče in prefinjeno odišavljene lase.

Zadnjič sem se namenila kupit intenzivno masko iz njihove linije za nego las z esencialnimi olji, vendar je niso imeli in je tudi baje še dolgo ne bo za dobit, zato sem kupila balzam iz taiste linije, torej za suhe, barvane, trajno skodrane in poškodovane lase. Tako, kot maska, tudi balzam vsebuje tri naravna eterična olja (angelika, prava sivka in geranija). Sestavinsko torej velja za kvalitetnega, poleg teh eteričnih olj vsebuje še olje sladkega mandlja, izvleček lipe, vitamina B in E ter precej silikonov. Balzam je popolnoma bele barve (čeprav nam da embalaža slutit, da je nekako zelenkast) in precej tekoč, po konsistenci kot kakšno lahko mleko za telo. Diši nenavadno, vendar naravnost omamno, jaz vonja ne znam opisat, verjetno pa gre pač za mešanico vonjev treh omenjenih eteričnih olj - uglavnem zelo posrečena kombinacija, tudi na suhih laseh. Nanaša se balzam kot pesem, porabi se ga izjemno malo, verjetno zaradi visoke vsebnosti silikonov, saj kar zdrsi po laseh in se da že zelo majhno količino razporediti po veliki površini las. Po moji presoji bo zato trajal sigurno 2x dlje kot enaka količina kakšnega drugega balzama, kar je pohvalno in prijetno še posebej zato, ker je balzam cenovno med dražjimi, za 250ml boste odštele malenkost manj kot 15€.

Kar se tiče učinka, pa si še nisem čisto na jasnem. Lasje so po uporabi izjemno lahko razčesljivi, zelo gladki in pridobijo ogromno leska, vendar pa nisem popolnoma zadovoljna z izgledom konic. Namreč neposredno po sušenju so konice na otip in izgled delovale nekoliko izsušene, kar se mi, odkar se ne barvam več, ponavadi ne dogaja. Potem čez nekaj ur je ta občutek izginil in tudi konice so bile lepo gladke in mehke. Ta fenomen mi ni čisto jasen, bom videla, kako bo po daljši uporabi.

Balzam priporočam predvsem tistim, ki želijo lahko, a kvalitetno nego (las niti malo ne obteži/zmasti) in od balzama pričakujejo predvsem zelo lep lesk las. Meni se sicer zdi dotični balzam za zelo suhe in poškodovane lase prelahek, saj zelo zahtevni lasje potrebujejo bolj hranljivo in konkretno nego. Glede na zasoljeno ceno tudi priporočam, da balzam najprej preizkusite v manjši, potovalni različici. Ovojnina je naravnost prekrasna, pravi okras kopalnici in prijetna za uporabo.

IPB Image

4/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 17 September 2007 - 05:13 PM

Po tem balzamu imam noro gladke in sijoče lase. Porabi se ga izjemno malo, kar je dodaten plus pri tej ceni. Sicer imam potovalno različico tega balzama, kupila pa sem ga že kakšen mesec nazaj in ga je še vedno notri ¾ , imam pa dolge in zeloo goste lase (lase si perem tam nekje na 4 dni, včasih na 7). Balzam je bele barve, bolj gelast in se zelo lepo nanaša tudi na suhe lase. Kakšnih večje evforije pri meni pa ne povzroča vonj. Saj je čisto v redu, samo zame je preveč zeliščen, premočen, sama se bolj navdušujem nad bolj sadnimi vonji (ala Tigi). Odličen balzam za normalne, mogoče malo suhe lase. Cena potovalne različice je okrog 5 €.

Ocena: 4,5 (v anketi 5)

  • 0

#3 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 25 January 2008 - 09:38 PM

Dilema je pravzaprav napisala vse. Meni zelo odgovarja, predvsem zato, ker so lasje po uporabi neverjetno lahki, čisto nič jih ne obteži. Šampon je primeren za normalne do suhe lase, za zelo suhe ni dovolj hranilen. Meni pa je ravno zarad tega všeč, ker mi drugi balzami vedno obtežijo lase, ki so že naslednji dan mastni. Porabi se ga zelo malo in lasje so zelo lahko razčesljivi. Embalaža všečna, še boljši pa je vonj - nekako zeliščen in zelo intenziven, ampak deluje zelo naravno.

5/5

  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#4 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2008 - 11:12 AM

Pred kratkim sem dobila nekaj testerjev tega balzama.

Božanski je!

Sploh ga ne morem prehvalit! Za moje lase je idealen, saj so dolgi in rahlo izsušeni, tudi zavozlajo se mi med pranjem, a ta balzam poskrbi tudi za to.

Vonj mi je eden najlepših, kar sem jih vonjala zadnje čase.
Ko bi se le dalo dobit parfum s takim vonjem.

Lasje so blečšeči, mehki in gladki, a ne obteženi, razčesljivi in naravnost čudoviti!

I love it!

Sem že kupila največjo flaško, pa tudi maska je že na voljo v trgovinah. smile.gif

5/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users