Jump to content


Photo

Gloss - CALVIN KLEIN Delicious Light Glistening Lip Gloss


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odličen) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (dober) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljiv) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slab) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slab) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 22 March 2008 - 07:55 PM

Gre za ličila znamke Calvin Klein, ki so pred kratkim prispela tudi k nam, prek uvoznika Limojia.

IPB Image

Kot pravi že opis, gre za moker srednje prekriven gloss, ki vsebuje res mini mini bleščice (na ustnicah se jih takorekoč niti ne opazi). Barve se gibljejo v rangu bež in rozkastih, vmes je nekaj močnejših odtenkov, ki pa na ustnicah ne pridejo tako izraziti kot v embalaži.
Embalaža je štirikotne oblike, plastična in prozorna, na vrhu jo krasi le CK logo. Aplikator je na gobico.

IPB Image

Moj gloss je v odtenku 310 Harmony, gre pa za copper rose, torej mešanico bronasto bež in nežno roza tonov. Se natančno nanaša, na gobico gre ravno pravšnja količina glossa.
Gloss ustnice prijetno "nahrani", hkrati pa se mi zdi celo manj lepljiv kot marsikater drugi (dobro, lasje se še vedno limajo gor, se pa gloss ne lima toliko na raznorazne šalice, robčke in se ne useda v gubice ustnic), daje občutek nekega tankega vlažilnega filma.

Zaenkrat nekih pravih minusov nisem našla, gloss pa mi nudi vse kar pravzaprav pričakujem, tako da si zaluži 5ko.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users