Jump to content


Photo

Gloss - COLLISTAR TopGloss Stick


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 15 February 2008 - 12:04 PM

Že dalj časa sem si želela en Collistarjev gloss, spočetka tistega navadnega tekočega, na palčko in gobico pač, ampak med odtenki nisem našla nobenega takega kot sem iskala. Ravno v tistem obdobju so ven prišli teli glossi, in ker mi je bila reklama in njihov videz zelo všeč, sem morala odtenke pač preverit tudi v živo. In tako je z mano odšel domov odtenek št. 8 (Lampone Perlato), ki je idealna barva za vsakdanjo rdečo šminko. Tale odtenek je tudi idealen za tiste ki so vam všeč rdeče ustnice a ste preveč color-shy za tiste prave rdeče šminke, saj je tole bolj nežna, rahlo shimmrasta rdeča barva. Ker sem med takimi, zaenkrat, tudi jaz, mi je ta odtenek krasen.
Čeprav je tale zadeva v obliki šminke, pa gre bolj za gloss, saj je lepo hranljiv, malenkost masten in prekrasno zdrsi po ustnicah. Finiš na ustnicah ni tako moker kot ponavadi pri glossih, ampak malenkost manj, in pa lepo nežno shimmrast. Edini minus tega glossa je njegova obstojnost ki žal ni ravno med najboljšimi. Ne zdrži na ustnicah tako dolgo kot navadne šminke, kar pa je konec koncev tudi za pričakovat, saj to niti ni.
Embalaža je meni luškana, nekaj posebnega, rozkaste-lila/zlate barve, morda bi bila kateri že preveč kičasta. Privlačen je tudi njegov vonj, nikakor nima tistega neprijetnega vonja kot nekatere šminke, ampak lep prijeten nežen vaniljast vonj. Natančne cene nimam več v spominu, menda se vrti okrog 18€.
Kljub malo slabši obstojnosti (slabši pravim zato ker bi najbrž marsikdo tukaj pričakoval obstojnost šminke, pa čeprav je tole gloss) gre za zelo fajn zadevico, tudi odtenki so lepi, tako da se splača preverit.

Ocena: 4

IPB Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#2 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 22 October 2008 - 07:07 PM

Imam isti odtenek (8-Lampone perlato), in tole mi je res krasna šminka-glos. Odtenek mi je krasen, na ustnicah mi pride krasno, res, super mi je. Je pa res, da je minus ne ravno dolga obstojnost. Obožujem pa okus- njami!=)

ocena 4 (obstojnost terja svoj davek)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users