Jump to content


Photo

Nega ustnic - LAVERA Lip Balm Raspberry


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (5 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (4 votes [80.00%])

    Percentage of vote: 80.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 September 2007 - 04:19 PM

IPB Image

Želela sem si malo popestritve pri negi ustnic - to nalogo že lep čas opravljata Schellerjev ognjičev vazelin in pa Weledin vazelin, čisto solidno, pa vendar. Odločila sem se za Laverin balzam z vonjem in okusom maline, kateri je izredno kvaliteten, hranljiv - vsebuje shea butter, olivno olje, čebelji vosek, vosek mlečka (neka rožica), kakavovo maslo, jojobino olje, sojino olje, mandljevo olje, ekstrakt maline, ekstrakt ognjiča, aloe vero, itd. Vse to se odraža na zelo izsušenih ustnicah (katere sem imela na dan, ko sem ga kupovala), katere takorekoč čez noč spravi v solidno stanje. Vazelin niti ni tako masten, kot bi po sestavinah človek pričakoval - je pa dobro mazljiv, na ustnicah ni leska (kot npr. pri ognjičevem od Schellerja), doda pa rahlo rdečkasto/rozasto obarvanost. Je solidno obstojen, ne izgine kar po petih minutah - nekaj se ga vpije, nekaj ga pa ostane še lep čas na ustnicah. Kot sem že povedala, je pa učinek zelo dober - ustnice pomiri, jih zelo nahrani, meni jih je čez noč dobesedno prenovil! Vonja je božanskega, po malinah, tudi takega okusa je. Embalaža mi je zelo všeč, rahlo "divja", rdečkasto roza. Cena 2,50 eur se mi zdi ugodna izredno kvaliteten balzam. Skoraj sigurno v prihodnosti preizkusim še kakšnega drugega.

Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 06 January 2008 - 12:23 PM

Tudi sama sem si kupila ta vazelin in po nekaj dneh že lahko povem, da mi je zelo všeč, z izjemo ene stvari, ki me malo moti. Malce težje se vazelin nanese na ustnice, ker je precej trd, vendar z daljšo uporabo postane mehkejši. Mogoče bi tudi pomagalo, če bi dala za nekaj minut na radiator, da se malo zmehča. Na ustnicah se obdrži kar nekaj časa, ne izgine takoj, jih nahrani. Sama sicer nimam tako uničenih in suhih ustnic, ampak sem prepričana, da bi prenovil tudi tiste, ki so precej suhe in razdražene. Všeč mi je, ker je precej masten (vsaj meni se tako zdi). Vonj mi je všeč, čeprav jaz ne voham malin, ampak neke čigumije oz. bonbone (ne spomnim se imena). Meni je všeč.
Embalaža mi je všeč, res taka zelo opazna. Cena primerna, okoli 2,5€.
Ko ga porabim, ga sigurno še kdaj kupim oz. probam še kakšnega drugega od Lavere.

5
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#3

  • Guests

Posted 07 May 2009 - 12:03 PM

Še moja ocena. Nad balzamom sem navdušena. Lepo neguje ustnice, hkrati jih pa rahlo obarva, kar izgleda zelo lepo in predvsem naravno. Tudi vonj je izredno prijeten. Se pa strinjam tudi s predhodnicama (opis učinkov), zato ne bom dolgovezila. biggrin.gif

Ocena: 5
  • 0

#4 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 09 May 2009 - 11:42 AM

Zelo navdušena nad tem balzamom, super diši, odlično neguje ustnice, nanos se mi zdi normalen (balzam je mogoče za malenkost trši od recimo Labelle), ustnice prijetno in rahlo obarva.

Balzam imam tudi v izvedbi ribez, tudi ta odličen, zelo priporočam. Sama bom izdelek zagotovo še kupila.

Ocena: 5/5.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users