Jump to content


Photo

Just


  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#21 BigGirl

BigGirl

    sramežljivec

  • Člani
  • 9 posts

Posted 05 January 2008 - 07:49 PM

Tudi jaz imam njihove kapljice 31. Res so vsestranske.. od osušitve mozoljev, do razkužitve prostora, celo v primeru kakšnih glivic znajo pomagat.
Krema materine dušice je tudi za pohvalit. Če si prehlajen, pa se namažeš po dekolteju, spiš ko dojenček. Pa še všečna tekstura kreme je.
Mami rada uporablja neke spreje za sprostitev, pravi da pomagajo, ampak mislim, da je to bolj v njeni glavi.
Izdelki Just so vsekakor vredni pozornosti.
  • 0

#22 piiiqiii

piiiqiii

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 397 posts

Posted 26 January 2008 - 08:19 AM

big girl s tabo se popolnoma strinjam
  • 0
IPB Image
Being just friends with you is hard,
but I couldnt imagine if I didnt have you in my life at all.

#23 SiQsI

SiQsI

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 916 posts

Posted 26 January 2008 - 12:00 PM

Tudi jaz sem zelo zadovljna z Justom (sicer je zeloooo drag ampak ok!). Imam dnevno kremo za obraz Iside-super je, kapljice 31 so itak zakon, hočem pa še dodati da meni zelooo pomaga balzam za telo pri voskanju-hitro mi ohladi kožo in po kakšni uri se mi rdeče pikice sploh več ne vidijo tako da ga res obožujem!
  • 0
Biti to kar smo, in postati to, kar smo zmožni postati, to je edini cilj življenja.

#24 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 March 2010 - 04:17 PM

Obujam tole temo. Zanima me, če je katera redna uporabnica Justovih izdelkov in kako je zadovoljna? Zanima me tudi, če ima morda katera celoten spisek izdelkov, kjer bi bile navedene vse cene?
Spletna stran je sicer pregledna in urejena, ampak ni nikjer nobenih cen, pa tudi celotnega spiska sestavin za izdelke se ne da nikjer dobit, kar se mi zdi precej neprofesionalno.

Zanima me tudi, če je na forumu kakšna, preko katere bi se dalo naročit Just izdelke, kolegica ima namreč poškodovane in izsušene lase ter se je totalno zapičila v tole masko:

Obnovitvena maska za lase

IPB Image

Obnovitvena maska za lase vsebuje sadne kisline, karitejevo maslo, 3 alpske rastline, mandelj in vitamine.

Primerna je za vse vrste las, posebej za suhe, poškodovane in nevoljne. Ima bogato kremasto sestavo, ki je izjemno hranljiva in vlažilna, vendar las ne otežuje. Da lasem povrnemo mehkobo in sijaj, zadošča že zelo majhna količina. Lase ščiti pred vplivi okolja in tako preprečuje izsušenost in izgubo prožnosti las. Ti postanejo voljni, lažje se češejo in spenjajo. Idealna je za osebe, ki pogosto obiskujejo bazene, in nenadomestljiva po sončenju.

Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Octyldodecanol, Butyrospermum Parkii Butter, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Brassica Campestris Sterols, Artemisia Umbrelliformis Extract, Buddleja Davidii Extract, Peucedanum Ostruthium Extract, Citrus Aurantium Dulcis Juice, Citrus Paradisi Juice, Actinidia Chinensis Fruit Juice, Pyrus Malus Juice, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Panthenol, Phytantriol, Biotin, Panthenyl Ethyl Ether, Parfum, Citric Acid, Malic Acid, BHT, Trideceth-9, Glyceryl Oleate, Hydroxyethylcellulose, Coco-Glucoside, Polyquaternium-37, Butylene Glycol, Isopropyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.


Sestavine sem našla na eni drugi spletni strani.

Mene pa bi tudi morda zanimala kakšna stvar, ampak kot že rečeno, itak nimam pojma preko koga to kupit in koliko zadeve sploh stanejo, pa tudi kar tako na blef, brez vpogleda v sestavine, ne bi ničesar kupovala.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#25 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 06 March 2010 - 04:32 PM

te stvari so zlo drage, ampak zlooooo kvalitetne, učinkovite in ne porabi se jih tak hitr kot ostale stvari. mi mamo doma kr velik stvari sploh teh kremc kake tea-tee, ognjičevo, brin, za stopala, proti mrazu in res delujejo. najbol všeč mi je olje 31 v katerem so zbrana vsa zelišča in je celo užitno. pomaga pri revmi, bolečinah, js sm se celo zjutri z njim namazala po podplatih, ker so me faking bolele po včerišnem plesu in zdej me res občutno manj bolijo. men se zdi d je to res dobra, kvalitetna kozmetika, sam škoda da je ne prodajajo po trgovinah. mislm d je švicarska firma. te stvari se pa kupuje tko, da prodajalka pokliče zastopnico "kluba" za predstavitev in pol se ljudje zberejo pri enmu, ona pa prnese te izdelke in jih lahko preizkušate, sploh fajn se mi zdi ker je kozmetika za vsak problem. npr. moji stari mami je ful pomagala ker ma probleme z otečenimi nogami, koleni,.... in ji je res pomagal
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 March 2010 - 04:38 PM

Kapljice 31 imamo tudi mi že veliko let, zihr pomoje že na deseti flaški, naroča moja mama od neke ženske, sam dolg traja da dobi in mi ni glih do tega, da bi za eno masko za kolegico čakala 3 tedne.

Sploh pa če bi se potem ona odločila zlo redno naročat zadeve, ni pa tip človeka za gostit razna srečanja, pa jaz tudi ne, tako da očitno nakup odpade.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#27 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 08 March 2010 - 08:26 PM

Jaz imam balzam za ustnice, sestavinsko je res super, vendar mi je zdaj v zimskem cajtu skoraj premalo hranilen, za toplejše mesece pa je super. Pri fantu doma imajo ful Justovih izdelkov, njegova mama kupuje od ene ženske iz njihovega kraja. Pri njemu sem probala kamilično kremo za roke, tudi fajn, ampak meni spet bolj primerna za toplejše dni. Imajo pa tudi Tea tree kremo, pa neko za noge, pa kapljice 31, ki jih njegova mama uporablja za kopel za noge. Fant pa je nekaj časa uporabljal tudi sol za kopel za noge, taka fino mleta je, v bistvu bolj kot nek prašek, to imam še namen sprobat.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#28 Mojcy

Mojcy

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 31 March 2010 - 10:16 AM

Nekaj časa nazaj nisem vedela o tej kozmetiki nič.... trenutno pa vem vse, ker sem se jim pridružila in jo uporabljam sedaj tud sama. Ne bi jo zemenjla za nič na svetu, je kar nekaj izdelkov ki so telooo uporabni. Trenutno pa so izdali še novo linijo za sončenje, kar je super in je zelo kavalitetna!
Če katero karkoli zanima ji lahko povem.
  • 0

#29 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 29 January 2011 - 11:49 AM

Malo obujam staro temo... sem videla, da dosti hvalite zeliščno olje 31 od Justa. Jaz te kozmetike ne poznam, niti nisem ful zagreta, a to olje me je navdušilo. Včeraj me je bolela glava in sem ga preizkusila pri kolegici. Super diši in blagodejno vpliva tudi na dihala.

A ga katera uporablja?

Jaz bi ga naročila, a je kera od vas predstavnica ali ima doma koga?
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#30 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 29 January 2011 - 11:52 AM

Mi imamo ene 2 ali 3 pakete doma, pa ga nihče ne uporablja. laugh.gif
  • 0

#31 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 29 January 2011 - 12:11 PM

Kake pakete to?
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#32 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 29 January 2011 - 12:13 PM

Škatlice tega olja 31 zelišč, to sem mislila. Joj, nekam čudno se danes izražam nasploh biggrin.gif.
  • 0

#33 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 29 January 2011 - 12:14 PM

O, a ste se pripravljeni od enega poslovit pa mi ga prodaš? Tudi če je že odprt. Ne da se mi do teh posrednikov.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#34 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 29 January 2011 - 12:17 PM

Bom pogledala datume, upam, da niso že pretekli, pa ti sporočim po ZS.
  • 0

#35 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 29 January 2011 - 12:20 PM

OK biggrin.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#36 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 29 January 2011 - 12:28 PM

Evo, imaš obvestilo. biggrin.gif
  • 0

#37 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 30 January 2011 - 08:20 PM

Da pristavim svoj "piskerček": Just mazilo materina dušica je RES genialna zadeva ob prehladih, bolečinah v glavi, grlu... Karadkoli do zdaj sem bila prehlajena ali imela zamašen nos, sem si okrog nosnic namazala z malo te kreme... Works everytime for me smile.gif
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#38 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 04 February 2011 - 01:15 PM

Hvala, Sinnaia, imam mal težko glavo od neprespane noči in me je ta oljček kar dvignil v zrak thumbup.gif tako dišiiii!
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users