Jump to content


Photo

Just


  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#1 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23387 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 04 April 2007 - 11:53 AM

Vabljena sem h kolegici na predstavitev naravne kozmetike Just, pa me zanima, če jo kdo pozna.
Jaz sem namreč prvič slišala za to blink.gif pravi pa, da je full znana.

Lahko kdo kaj več pove o tem?


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 April 2007 - 11:59 AM

Ja, je kar precej znana kozmetika, določeni proizvodi so zelo kvalitetni, so pa tudi cene kar konkretno visoke. Jaz sem že kar dosti stvari imela od njih, ful mi je všeč pena za tuširanje (ful gosta in kremasta, kot šlag krema), imela sem tudi mleko za telo slezenovec, ki je božansko (sestavine, učinek, vonj) ampak spet full drago, čez 5k za 200ml. Vedno imamo doma njihove kapljice 31, to je taka mešanica čistih eteričnih olj, ki je vsestransko uporabna, sploh pa ob prehladih dela čudeže (če si daš pod nos, ti ga takoj spuca, meni omili glavobol in še marsikaj). Kaj še mamo pol, morm pomislit ... aja, kremo za noge, je tudi zelo v redu, pa kremo materina dušica, tudi eno drugo univerzalno kremo in tako dalje. So po večini kar kvalitetne stvari, ampak tudi kar precej drage. Imela sem tudi kopel med in mleko in mi je bila super, predvsem pa božansko dišeča.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 ivsa

ivsa

    sramežljivec

  • Člani
  • 64 posts

Posted 09 April 2007 - 03:47 PM

.to so izdelki za nego in higieno telesa.majo pa fuuuul fajne stvari-tople kopeli;eterična olja;kreme za zaščito kože;losjoni in spreji za zaščito kože;sredstva proti celulitu;izdelki za stopala in noge;izdelki za sončenje;kozmetični izdelki za obraz(iside);izdelki za lase;izdelki za gospodinjstvo.
velja pa tudi omenit da svojih proizvodov NE testirajo na živalih,prodaja pa naj bi bila na domu.

thumbup.gif just total rula.
  • 0

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 April 2007 - 06:47 PM

...tople kopeli;eterična olja;kreme za zaščito kože;losjoni in spreji za zaščito kože;sredstva proti celulitu;izdelki za stopala in noge;izdelki za sončenje;kozmetični izdelki za obraz(iside);izdelki za lase...

Če pa to zate ni kozmetika, potem mi pa res ni več nič jasno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 09 April 2007 - 07:00 PM

Kozmetika se itak deli na dekorativo in negovalno, tko da je tudi Just kozmetika.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#6 _v-i-k-i_

_v-i-k-i_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1356 posts

Posted 09 April 2007 - 07:11 PM

puno para, puno muzike ermm.gif
  • 0

#7 ivsa

ivsa

    sramežljivec

  • Člani
  • 64 posts

Posted 12 May 2007 - 12:48 PM

ok sonchika...sem popravla.pač to sm tk ful poudarla ker določenemo folko rečeš ''kozmetika'' pol pa pod to ne sprejme NIČ drugega kot pa pudre,pa šminke,pa parfume in to...
mate pa prav sm pol začela študirat da sem se napak izrazla.sorry!!

ampak še vedno...just je zakon!!!!!!!!
  • 0

#8 asja_

asja_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 12 May 2007 - 01:16 PM

Mi imamo pa doma odlično kremo Tea tree (pomirjevalna, za razne odrgnine, vnetja itd.), pa kopel z zelišči, pa Brinovo kremo (za obolele sklepe), pa neko pršilo za takrat ko si prehlajen, pa intimno milo...pa še kaj bi se našlo. Res je da so kvalitetni, a mislim da tako kvaliteto najdeš tud kje drugje- ceneje.
  • 0

#9 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 15 May 2007 - 10:58 AM

Jz mam od njih tisto Olje 31, ki ga je Dilema že omenila pa mi je super. Včasih si ga tud na mozolj namažem da ga mal izsuši. Mela sm pa tud njihov roll-on ampak se ne spomnim kako se je kaj obnesel.
  • 0

#10 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 15 May 2007 - 01:26 PM

Jaz imam njihov roll on, ampak je malo dražeč in izsušujoč, proti neprijetnemu vonju pa dobro pomaga smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#11 piiiqiii

piiiqiii

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 397 posts

Posted 29 August 2007 - 11:57 AM

MOJA MAMI JE BLA KR DOBRA DESNA ROKA V TELI FIRMI... tongue.gif

PA JE RES DOBRA FIRMA... AM MI UPORABLJAMO OGNJIČEVO MAZILO MATERINO DUŠICO TUT VELIKO KOPELJI POTEM RAZLIČNE KREME PROTI UDARCAM,FAKTORJE...

TKO DA TI KR PRAŠI ČE NE BOŠ KAJ VEDLA
  • 0
IPB Image
Being just friends with you is hard,
but I couldnt imagine if I didnt have you in my life at all.

#12 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 29 August 2007 - 12:39 PM

Bomo vprašali, če ne bomo kej vedli, ti pa Caps-lock gumbek stisni wink.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#13 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 22 October 2007 - 02:45 PM

Na njihovi spletni strani sem oddala obrazec ker me je zanimalo kje je v moji okolici najbližja svetovalka, ker bi rada naročila eno kremo, pa še vedno nisem dobila nobenega odgovora dry.gif .Mogoče katera ve koliko časa traja da odgovorijo?
  • 0
We must let go to live on.

#14 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 30 December 2007 - 05:27 PM

Js mam eno pilco k je fenomenalna. Res se nohtki tako lepo posvetijo pol, kot da bi bli nalakirani, ampak zarad prevečje uporabe ( oops.gif ) je že čisto zanič in me zanima, kje bi lahko dobila novo. To mi je dala stara mama (nevem od kje njej to), ker mi je tako dobra.
Hvala za odgovor smile.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#15 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 December 2007 - 05:17 PM

Jaz mam tut to pilico, mami jo je 3X dobila kot darilo ob nakupu. Verjetno pa jo lahko tut tko kupiš. smile.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#16 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 01 January 2008 - 12:05 PM

Mi mamo tega kar nekaj doma. Teta vedno nekaj prinese. šampon, tuš gel, kremo pa še kaj bi se našlo. Sprobala nisem še nič, mam še drugih stvari prej za porabit. huh.gif
Zdajle uporabljam tele kapljice 31 in so super. Kak to paše mojemo totalno zamešaenmu noso. Lakše se diše. biggrin.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 January 2008 - 08:23 PM

Se da JUST izdelke naročit tudi kje na internetu? Me namreč ful odbija kupovat preko posrednika in mi je veliko lažje naročit po netu. Posebej me zanimata šampon in maska za regeneracijo las, ampak me ob enem moti tudi to, da nikjer ne najdem celotnega spiska sestavin.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#18 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 01 January 2008 - 08:35 PM

Dilema, mogoče bi lahko na tej strani povprašala, če bi lahko naročila po telefonu ali preko maila. smile.gif

Just
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#19 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 01 January 2008 - 08:40 PM

Mi mamo tud doma te kaplice 31 že odkar vem zase. Pa tud neko mazilo tea tree in Pedicream za noge. Pa to pilico je prinesla tudi moja mati doma pred kratkim. smile.gif

Verjetno se da kupit samo preko posrednika. Drugače bi verjetno prodajali na njihovi strani.
  • 0

#20 PANTOmima

PANTOmima

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts
  • Location:severna primorska

Posted 03 January 2008 - 01:59 PM

QUOTE(DiLeMa @ 1. 1. 2008 - 20:23) View Post

Se da JUST izdelke naročit tudi kje na internetu? Me namreč ful odbija kupovat preko posrednika in mi je veliko lažje naročit po netu. Posebej me zanimata šampon in maska za regeneracijo las, ampak me ob enem moti tudi to, da nikjer ne najdem celotnega spiska sestavin.




V tekočem mesecu (točen datum še ne vem) se bo pri meni zglasila Justova svetovalka. Glede na to, da bom imela omogočen vpogled v večino njihovih izdelkov, mi vse zainteresiranke sporočite kateri izdelki vas zanimajo tako, bom "ingredients" željenih izdelkov skenirala/kopirala na forum oz. v oceno sestavin.

  • 0
The devil is in the detail!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users