Jump to content


Photo

Lavera


  • Please log in to reply
143 replies to this topic

#41 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 05 December 2007 - 06:57 PM

Kaj resno woot.gif ? Pri nas v Novem mestu? Kje to točno?

Btw Freya_ a ti si z NM?
  • 0

#42 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 05 December 2007 - 07:14 PM

Ja, tm sm tud jst že vidla, da majo. To je na glavnem trgu, tam že čisto pri kandijskem mostu. Kjer je bla prej Kopitarna Sevnica. smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#43 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 05 December 2007 - 07:27 PM

O fino. Bom šla prečekirat. smile.gif
  • 0

#44 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 05 December 2007 - 07:38 PM

QUOTE(Goddess @ 5. 12. 2007 - 18:57) View Post


Btw Freya_ a ti si z NM?


Ja. smile.gif
  • 0

#45 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 05 December 2007 - 07:56 PM

O, potem nas je pa kar nekaj z mesta.
  • 0

#46 Schneeta

Schneeta

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 128 posts
  • Location:LJ
  • Interests:http://www2.lepa-si.com/tabla/index.php?act=UserCP&amp;CODE=24<br />Uredi nastavitve avatarja

Posted 06 December 2007 - 08:28 PM

Jst morm takoj pohvalit čokoladni gel za prhanje. Sem ga imela doma že nekaj časa, sam ga nisem uporabljala, ker mi je bil vonj iz tube ven odbijajoč, čist nič po čokoladi al kej podobnega. No, včeri pa sem se stuširala z njim, vonj mi še zmeri ni bil ok, sam občutek med tuširanjem je fajn, koža tut lepo mehka in nič ne zateguje.
Ko sem pol sedela pred TV, sem mela skos v nosu en vonj po karameli, neki tazga...in pol povoham roko in lejga, jst tko diškam smile.gif , pa nisem kakega losjona uporabla. Tko, da zdej se bom večkrat tuširala z njim thumbup.gif
Vzela sem si tudi kremco za obraz z ognjičem in mi paše, čeprav je nekam mastna in se dlje vpija. Zdej za mraz je ok. Diši pa tko kot Alverde krema za roke, malo manj intenzivno.
Maska za lase z vrtnico mi pa ni všeč. Ne vem, mogoče sem premalo sprala (sam dvomim), lase sem imela čist zanič, ko ene špagete, pa trde in brezvezne vglavnem...
  • 0

#47 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 06 December 2007 - 08:35 PM

^Jaz ne najdem tega gela na njihovi strani cry.gif Kje naj iščem ? oops.gif
  • 0

#48 Schneeta

Schneeta

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 128 posts
  • Location:LJ
  • Interests:http://www2.lepa-si.com/tabla/index.php?act=UserCP&amp;CODE=24<br />Uredi nastavitve avatarja

Posted 06 December 2007 - 08:42 PM

Ma, a veš, da sem šla zdej gledat na njihovo stran in ga res ni. Prej je bil tam pod Bodyspa wellness hmm.gif , al ga je zmankal, al je bil LE...
  • 0

#49 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 06 December 2007 - 08:43 PM

Zdej sem šla pogledat in ga res ni več. ermm.gif

Pomoje je bil kak LE, če se ne motim je tudi malo drugače pisalo na njegovi embalži kot pa na drugih, ali se samo jaz motim?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#50 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 06 December 2007 - 08:44 PM

ohmy.gif

Hvala vseeno.
  • 0

#51 paradajzz

paradajzz

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Location:lubiana
  • Interests:spanje, dremanje, počivanje..

Posted 06 December 2007 - 09:30 PM


am..kaj je LE? oops.gif

  • 0
mačka figa.

#52 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 December 2007 - 09:31 PM

Limited Editon =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#53 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 07 December 2007 - 12:34 PM

Škoda, ful sem ga želela probat sad.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#54 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16899 posts
  • Gender:Female

Posted 07 December 2007 - 07:19 PM


Od čokoladkastih stvari ostane pol še Faith in nature - organski gel za prhanje s čokolado.
Sej res, bo treba naročit. biggrin.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#55 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 07 December 2007 - 08:24 PM

Sem bila danes v Mercator centru pa sem bila hudo razočarana nad ponudbo Lavere. Od šamponov so imeli samo še tri jabolčne (presnete babnice, vso plavico so (ste evil.gif ) pobrale). Cene so pa višje kot na spletu. Se bolj splača tam naročati pa še gvišno laugh.gif dobiš. Imajo pa kar nekaj izdelkov od Welede, BioEcoNature, Avalon Organics in še nekaj meni nepoznanih firm (nekatere celo zelo drage med njimi).
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#56 Schneeta

Schneeta

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 128 posts
  • Location:LJ
  • Interests:http://www2.lepa-si.com/tabla/index.php?act=UserCP&amp;CODE=24<br />Uredi nastavitve avatarja

Posted 07 December 2007 - 09:00 PM

Sem bila zanč v Mercator centru in malo ogledovala naravno kozmetiko. Res majo velik izbire, sam jst tam ne bi nič kupila. Vse kar sem prijela v roke je bilo toplo, nič čudnega saj je izpostavljeno vsem tistim lučkam na policah down.gif . Čist mim. To sigurno ne nardi nič dobrega kaki kremici, ziher se prej pokvari in kakšne učinkovine se tut uničijo.
  • 0

#57 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3416 posts
  • Gender:Male

Posted 08 December 2007 - 02:26 PM

Punce iz MB!

Včeraj sem po radiu city zasledila reklamo o eni novi trgovini z naravno kozmetiko! In omenli so tudi Lavero med drugimi. Ampak ne vem kak se imenuje ta trgovina in kje je sad.gif Če kateri vleče radio city naj kako uro posluša, da sliši reklame in mi sporoči, ker bi res rada šla tja pogledat kaj vse nudijo.
  • 0

#58 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 08 December 2007 - 09:30 PM

Sam eno vprašanje: kako se naglasi plavica; plAvica al plavIca?
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#59 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 December 2007 - 10:23 PM

Js dam naglas na prvi 'a'. Če je prav, pa ne vem. Lahko tudi, da je naglas na 'i'.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#60 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 08 December 2007 - 10:31 PM

QUOTE(DiLeMa @ 8. 12. 2007 - 22:23) View Post

Js dam naglas na prvi 'a'. Če je prav, pa ne vem. Lahko tudi, da je naglas na 'i'.


wink.gif

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users