Jump to content


Photo

Lavera


  • Please log in to reply
143 replies to this topic

#21 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 26 November 2007 - 05:20 PM

hvala smile.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#22

  • Guests

Posted 26 November 2007 - 05:58 PM

Meni tudi lepe lase naredi, če si pustim skodrane, al pa če si jih zravnam. Balzama skorajda ne uporabljam več.
  • 0

#23 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 November 2007 - 11:08 AM

Evo, da se zdej izpovem. smile.gif

Tale Lavera me je res pozitivno presenetila, kar sem od nje tud pričakovala.

Krema za roke BASIS
Super fantasitčna, nimam druge besede. Ta krema je edina, ki mi je totalno v red spravila mojo bogo razpokano in izsušeno kožo na rokah, se odlično maže in takoj vpije. Krasno res!!

Deo roll on BASIS
Zelo lepo diši, tako mal zeliščno/osvežilno ampak zelo nevsiljivo in nežno. Nič ne draži, res je nežen in tudi odlično opravlja svojo nalogo. Super deo!

Wellness gel za tuširanje GOZDNE JAGODE in KOKOS & VANILIJA
Oba gela imata zelo lep pristen vonj. Sploh kokos&vanilija mi je čudovit. Obe noti se lepo zaznata, ni preveč osladen, mene spominja na rafaelote! Full mi je fina konsistenca, ki je taka želejasta in prozorne barve, ravno prav gosta. Po tuširanju ostane super neizsušena gladka koža.

Regenerator MANGO & šampon MANGO

Spet zadovoljna. Oba dišita za znoret, čist tropsko in nardita krasne laske!

Do zdej sem to sprobala, mam še nekaj stvari za sprobat pa bom kasneje napisala. V glavnem sem navdušena! woot.gif

  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#24 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 November 2007 - 11:44 AM

QUOTE(bikini @ 28. 11. 2007 - 11:08) View Post
Krema za roke BASIS
Super fantasitčna, nimam druge besede. Ta krema je edina, ki mi je totalno v red spravila mojo bogo razpokano in izsušeno kožo na rokah, se odlično maže in takoj vpije. Krasno res!!

Super no. closedeyes.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#25 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 November 2007 - 12:11 PM

To kremo za roke imam tudi jaz in mi je fenomenalna.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#26 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 28 November 2007 - 12:23 PM

QUOTE(Jenna @ 28. 11. 2007 - 11:44) View Post

Super no. closedeyes.gif

Sem TAKOJ nate pomislila, ko sem prebrala njeno oceno! closedeyes.gif

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#27 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 November 2007 - 04:30 PM

Js sm že pred ene 14 dnevi naročila zadnjo pošiljko iz TM shopa in še nisem do danes vrgla škatle stran, dans jo pa grem raztrgat, da jo bom vrgla v smeti in ven pade tester za Baby & Kinder mandljevo kremo ... če ne bi šla trgat škatle narazn, bi ga zihr v smeti fliknla. rolleyes.gif Da ne omenim, da sem že prej Lavero preko TM shopa naročala in verjetno sm že prej zaradi svoje malomarnosti kakšn tester vrgla stran s škatlo vred, ker nikol ornk ne pogledam notr in tud prej je nism nikol raztrgala, ampak samo mal pomučkala in vrgla v smeti.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#28 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 29 November 2007 - 04:59 PM

Jaz sem tudi šele čez par dni v škatli našla tester! laugh.gif Ne vem zakaj jih tako skrijejo.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#29 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 November 2007 - 11:20 PM

Men so dal tester v mapco zravn računa.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#30 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 29 November 2007 - 11:56 PM

Glede na to, da sem Tigijevo OH akcijo zamudila, sem se odločila, da bi poskusila z Laverinimi šamponom (bitchez, vedno me prepričate), ampak še kolebam med tistim z vrtničnim mlekom ali mangovim. Kateri je boljši?
Jst se čiiisto malo malo bolj nagibam k vrtnici. laugh.gif

Aja, pa kje se ta čuda sploh dobi? A moraš naročit po pošti? V ocenah sem prebrala, da ga je TASH kar v Merkatorju kupila. huh.gif


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#31 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 November 2007 - 12:16 AM

Ja lahko ga naročiš prek njihove spletne strani.

http://www.tm-shop.s...etika-g75.shtml


Dobi pa se tudi v tavelkih Mercatorjih zdej po tanovem pa po raznih drugih štacunah z naravno kozmetiko. Za tvoj konec ne bi lih vedla kje.

Aja pa jst sm za Mango, ker full lepš diši od vrtnice. =)
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#32 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 November 2007 - 09:56 AM

Ja, vonj je odvisen od okusa, meni tudi vrtnica fuuuul lepo diši, tak nežno in zelo pristno po vrtnicah, ni on umeten, osladen vonj. No, jaz bi ti vrtnico priporočala, ampak mango tudi zelo lepo diši. Je pa vrtnica za suhe in poškodovane, mango pa za barvane lase, ampak to itak nima neke ful veze, lahk imaš mango tudi, če se ne barvaš.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#33 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 30 November 2007 - 10:56 AM

Coco za naš Sanolabor ne vem če držijo Lavero, ker nisem šla nikoli gledat, v tavelikem Mercatorju pa ne niti iskat, ker ni. smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#34 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 30 November 2007 - 02:48 PM

Ja sej za Merkator je bilo itak za pričakovat, da pri nas ne bojo imeli, what a surprise res wacko.gif
A u Sanolaborju naj bi imeli? Bom šla jst prečekirat.

Kolko pa poštnina nanese?
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#35 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 30 November 2007 - 04:11 PM

Hmm, zdaj ne vem ali 2 ali 2,5€.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#36 paradajzz

paradajzz

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Location:lubiana
  • Interests:spanje, dremanje, počivanje..

Posted 02 December 2007 - 07:40 PM

a v ljubljanskem sanolaborju (citypark) držijo njihove izdelke?v mercatorju pa njihovih izdelkov še nisem zasledila.mogoče mercator v šiški?preko interneta mi je mal smotano naročati, ker niti nevem kako izdelki dišijo, pri meni je pa vonj ključnega pomena.
  • 0
mačka figa.

#37 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 02 December 2007 - 08:54 PM

mislm, da sanolabor nima, se mi zdi, da sem že enkrat tam spraševala, pa niso meli nič, svoj šampon sm pa kupla v mercatorju v šiški
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#38 paradajzz

paradajzz

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Location:lubiana
  • Interests:spanje, dremanje, počivanje..

Posted 02 December 2007 - 09:09 PM

aha..hvala.bom šla torej v šiško čekirat.
  • 0
mačka figa.

#39 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 December 2007 - 09:13 PM




V Sanolaborju v CityParku zagovoro nimajo Lavere.
Sem pa si ogledovala ene reči v Kalčku in seveda IZKLJUČNO tistega niso meli, kar je mene zanimalo. Čokoladnega in lilijastega vonja, VSE ostale, itd.
Bv.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#40 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 05 December 2007 - 06:09 PM

NOVOMEŠČANKE! V Čajarni (pri mostu) sem danes zasledila Lavero, ful izbire. smile.gif Jz bom šla v akcijo za šampon plavica, danes ga niso imeli pa je prodajalka rekla da bo naročila. smile.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users