Jump to content


Photo

masažno olje


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#1 sandra

sandra

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 06 August 2007 - 06:32 PM

mene pa zanima katero olje uporabljate za masažo?

za svojega dragega in seveda kontra biggrin.gif

js sem zdaj imela od niveje pa je kr ok.


  • 0

#2 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 06 August 2007 - 06:45 PM

Lahko pa probaš z Lushevimi masažnimi ploščicami, ki se ob stiku s kožo stopijo in postanejo neke vrste olje. Pa še omamnoo dišijo. =)
  • 0

#3 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 06 August 2007 - 07:03 PM

Sama imam tega KLIK in mi je super.

Tudi tole: KLIK je fajn
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#4 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 07 August 2007 - 07:24 AM

Sama sem maserka. Uporabljamo baby olja, katerim dodamo kapljico eteričnega (različno - sivka, cimet...). Johnson's baby olje je sicer dobro, ampak najboljše je Penaten. Tega uporabljajo tudi po zdraviliščih.

Lusheve ploščice so pa ... hmmm... za profi masažo sicer ne...če se greš pa neki mal hecat pa lahko...sam men niso...
  • 0

#5 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 August 2007 - 10:01 AM

Pri nas doma smo imeli že en kup teh masažnih olj. Najbolj všeč sta mi bila Johnson's Baby Oil in pa en masažni gel z takim prijetnim vonjem po keksih, katerega imena in firme se trenutno ne spomnim. Za boleče mišice mi je bil super Zemagel. Apotheker Scheller - Harmonisierendes Wildrosen Körperöl pa ti priporočam le, če ti je všeč vonj po divjih vrtnicah. Imeli smo še kar nekaj drugih, ampak se v tem trenutku res več ne spomnim.
  • 0

#6

  • Guests

Posted 09 November 2007 - 07:32 PM

QUOTE(Adriane @ 6. 8. 2007 - 19:03) View Post

Sama imam tega KLIK in mi je super.

Tudi tole: KLIK je fajn


Adriane, katero od teh dveh olj je boljše? hmm.gif
  • 0

#7 Cali

Cali

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 134 posts

Posted 09 November 2007 - 09:37 PM

Od lavere bejbi olje je dobro,pa zakon diši.Pravtako od hauschke limonino (poživlja!)
  • 0

#8

  • Guests

Posted 09 November 2007 - 09:40 PM

A tole laverino?
  • 0

#9 Cali

Cali

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 134 posts

Posted 09 November 2007 - 09:56 PM

Jap točno to.
  • 0

#10 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 November 2007 - 08:42 AM

Meni so pa najboljše Lusheve ploščice. Ki pa jih fant precej mrzi. Smrdijo mu in na živce mu grejo, ker niso tekoče.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#11 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 11 November 2007 - 08:48 PM

Nila , med njima ni neke bistvene razlike razen v vonju. En diši po pomarančah, drugi (se mi zdi) ima tudi neko tako noto. Kateregakoli boš vzela, boš zadovljna.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#12

  • Guests

Posted 11 November 2007 - 11:02 PM

Hvala! Super, bom nabavila enega od Alverdinih. smile.gif
  • 0

#13 LADY_A

LADY_A

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 12 November 2007 - 12:33 PM

jst uporablam olja od afrodite- grozdje ful lepo diši,pa pomaranča je tut ful dobra, pa antistresno-res deluje natistresno diši po melisi in limoni mmmmmmm wub.gif
  • 0

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 November 2007 - 11:31 AM

Je katera že imela kaj iz linije Lavera Body Spa Wellness? Jaz bi imela oljno kopel in olje za masažo, pa ne vem kateri vonj bi izbrala, bi pa imela nekaj toplega za zimo in zato kolebam med vanilija-kokos in med-mleko. Je katera vohala ali imela kaj od tega? Me res zanima če so vonji fajn.

http://www.tm-shop.s...okos-i971.shtml

http://www.tm-shop.s...-med-i975.shtml
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 18 November 2007 - 09:23 PM

Joj jst sm pa zadnič v Muellerju mislm, da čisto vsa masažna olja prevohala in preučila. Na koncu sem izbrala masažno olje Laura Hutton White Tea in sem noro zadovoljna...zelo zelo prijetno, pomirjajoče diši in kožo naredi zelo mehko in se kar dobro vpije. Mislim, da so tudi sestavine dobre..bom dala ocenit ko najdem.
  • 0

#16

  • Guests

Posted 18 November 2007 - 09:27 PM

QUOTE(DiLeMa @ 18. 11. 2007 - 11:31) View Post

Je katera že imela kaj iz linije Lavera Body Spa Wellness? Jaz bi imela oljno kopel in olje za masažo, pa ne vem kateri vonj bi izbrala, bi pa imela nekaj toplega za zimo in zato kolebam med vanilija-kokos in med-mleko. Je katera vohala ali imela kaj od tega? Me res zanima če so vonji fajn.

http://www.tm-shop.s...okos-i971.shtml

http://www.tm-shop.s...-med-i975.shtml


Em, se mi zdi, da ima gospodična mična nekaj iz te linije mleko in med in ti lahko pove, kakšen je vonj (nisem pa čisto prepričana v tole mojo trditev oops.gif biggrin.gif).
Edit: klik
  • 0

#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 November 2007 - 10:18 AM

Hvala! kiss1.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#18 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 13 December 2007 - 09:31 PM

pri nas tud ne mormo živet brez masažnih olj. Trenunto je aktulno olje Diana ki se res ravno prav vpije, ni preveč dražeč vonj in se da super fajn masirat z njim.
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#19 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 December 2007 - 02:06 PM

Fant nama je nabavil Alverde Pflege-öl (orange-sandel). Morm rečt, da ima božanski vonj po citrusih, po masaži pa imaš tako lepo mehko kožo. Priporočam.
  • 0

#20 STARLET

STARLET

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 16 December 2007 - 10:32 AM

Pozdravljene, morda bi morala odpreti novo temo hmm.gif a se tudi semkaj poda yes.gif .

Zanima me ali katera ve, kje bi se dalo dobiti vulkanske kamne za masažo, seveda za domačo uporabo v dvoje kiss3.gif
  • 0
Kot metulj razširila sem krila, da bi odletela,
a ostala sem, ker vate sem verjela.
IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users