Jump to content


Photo

kozmetika


  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#21 Freya1

Freya1

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 February 2005 - 07:53 AM

Veš Kim ko pregledujem svoje štiri kovčke kozmetike me včasih res stisne pri srcu ko vidim koliko denarja je tam ampak kaj ko ženske rabimo to. To je kot duhovna hrana. Ko se enkrat navadiš ne moreš iz bajte ven ne da bi se prej namazal. No saj jaz ne.
Kim večkrat imam kakšne tečeja ličenja ti pa lahko javim kdaj bom kaj v MB pa se lahko slišiva.
  • 0

#22 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 February 2005 - 08:36 AM

4 kovčke? To je pa res veliko. biggrin.gif Jaz pa vse spravim v torbico. Nimam bog ve kaj.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#23 Freya1

Freya1

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 February 2005 - 08:24 PM

Sonchika saj vem da včasih pretiravam ampak sem prava odvisnica glede kozmetike.Vse mi je všeč in vse bi imela. Še dober da moj dragi včasih prispeva zraven.Bogi revček on vedno misli da si kupim kakšno coto jaz pa vse zapavim za kozmetiko.
  • 0

#24 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3134 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 17 February 2005 - 08:01 PM

Jest sm pa še tko mlada, da mi ni potrebe da bi kupovala kaj prida kozmetke.. Drugače mam pa v svoji sobici pač take poličke in ena je rezervirana za kozmetiko, čeprav počasi že tudi ratuje premajhna oops.gif Drugače mam pa verižice ipd. zloženo v (joj ne spomnm se koko se že reče, pač prav posebna stvar za shranjevanje verižic al karkol že) oops.gif , pol mam eno mascaro, pa eno šminko (k jo zelo redko uporabljam) pa en gloss pa tko.. to mam pa spravljeno v eni posodci podobni gunim okroglim v katerih so spravljene palčke za ušesa... pol parfume mam zadaj zložene.. sam vse skupej že počas postaja premejhn tk da bo treba še mal si uredit wink.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#25 Freya1

Freya1

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 February 2005 - 08:40 PM

uf jaz pa vsak novi gloss ko vidim ga moram imeti, da ne govorim o maskarah, kaj šele o senčilih.
nazadnje ko sem bila na neki modni reviji so mi nekaj robe pokradli ker ni bilo časa gledat kje je kaj. na koncu sem bila kar srečna saj so mi same stare zadeve tako da je sedaj prostor za nove.
kaj more to moraš vzeti v zakup.
  • 0

#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 February 2005 - 08:49 PM

Jau mi imamo doma tolk kozmetike, da bi jo lahko z lopato stran metali ... dobesedno. rolleyes.gif Smo tri ženske pri hiši in je res prava kriza. V bistvu imamo štiri zelo velike in globoke predale v kopalnici nabito polne kozmetike in je notri taka zmeda, da nič ne najdeš. blink.gif

Potem imamo pa še vsaka svojo kozmetično torbico, kjer pa imamo svoja najljubša ličila. Pri meni se tle noter najde moja najljubša maskara in puder, kajal črtalo za učke in eye liner, dve barvi za veke, navadna in dolgo obstojna šminka ter barvno ustrezajoča črtala za ustnice, nekaj lip glossov in labelo.

Pa včasih ugotavljam da mi je še to preveč, v predale pa sploh ne gledam več ker se mi lahko zmeša. laugh.gif

Fora je pa v tem, da čeprav imamo kozmetike že tako in tako veliko preveč, še vedno na mesec porabimo za kozmetiko menda še več kot za hrano ... ahh, ženske pač. rolleyes.gif oops.gif
  • 0

#27 Freya1

Freya1

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 February 2005 - 09:06 PM

točno tako DiLeMa.
takšne smo ženske.kaj moremo.noben moški ne more nas spremeniti.
  • 0

#28 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 February 2005 - 09:09 PM

Hehe Freya1 ... sej niti ne bi bilo prav, če bi nas spreminjali ... naše majhe (ali velike laugh.gif ) kaprice nas delajo ženstvene. wink.gif
  • 0

#29 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28991 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 23 November 2005 - 05:15 PM

mal osvežujem tole temo, ker me zanima, kako za vraga, porabite vse zaloge kozmetike, ki se vam kopičijo ... če se vam kopičijo ...

js mam eno olje za tuširanje, en gel za tuširanje (babydream, ki ga mam tut za umivanje obraza), 2 losjona, 2 kremi za roke (uporabljamo mami, ati in jaz), 1 kremo za stopala (uporabljava skupaj z mami), tonik, kremo za obraz (1 z uv zaščito za podnevi, 1 brez za zvečer), 2 šampona in 2 balzama za lase (najprej bomo porabil tigija, pol pride na vrsto l'occitane - smo 3je uporabniki), 1 masko za lase, 1 lonček peelinga (uporabljava skupaj z mami), 3 različne maske za obraz (1 od tega testerji iz l'occitane), maskaro, 2 barvici za oči, 2 vazelina in 1 labelo. pa se mi zdi to velik ... rolleyes.gif biggrin.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#30 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 November 2005 - 05:28 PM

QUOTE(Špela)
[color=indigo]mal osvežujem tole temo, ker me zanima, kako za vraga, porabite vse zaloge kozmetike, ki se vam kopičijo ... če se vam kopičijo ...


Pri nas doma je toliko vsega, da bi lahko uporabljala do konca življenja menda, pa še vedno vse tri ženske pri hiši redno nabavljamo vsepovprek. Včasih se potem doma toliko nabere, da kaj stalamo naokoli (sorodniki, kakšne kolegice itd) včasih pa moji mami malo utrga ko je toliko vsega povsod in kar stran zmeče pol stvari. Sej vem, ful neumno ampak dva res ogromna predala nabito polna dekorativne kozmetike sta včasih prav moteča, ker nič ne najdeš tam notri ... pa še vsaka ima veliko kozmetično torbico, tudi nabito polno ... in potem tisto kar kupimo v navalu navdušenosti in nikoli ne uporabljlamo, na koncu podarimo ali pa stran vržemo ... če ne bi, bi se zdajle že utapljala v kozmetiki. rolleyes.gif

Da ne omenim potem še raznih šamponov, ki jih je vedno pri nas okoli 10, pa še ravno toliko balzamov in mask, cele kupe dusch gelov in tako naprej.

Pa vseeno nikoli ne izpustim ponudb pri Avon in Oriflame, vedno je vsaj 5 izdelkov iz vsakega kataloga tudi mojih, pa redni 'izleti' v DM ... nam se tisti kupončni z nalepkami polnijo s svetlobno hitrostjo. Mami je menda njihova najljubša stranka, ker jo vedno nenormalno zasuvajo s testerji. biggrin.gif

Tko da ... ja, je škoda denarja. Ampak js si ne morm pomagat. rolleyes.gif


Najbolj se mi pa smili fotr, ki ima eno samo kremo in jo vsako jutro išče pol ure med vsemi drugimi stvarmi. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#31 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 23 November 2005 - 05:33 PM

jst mam pa:

2 šampona Johnson- sivka in kamilica, Dove balzam za barvane lase, 2 maski za lase- Balea in Gliss kur, masko za obraz z medom Nivea, kremo za roke Nivea, balzam za noge Afrodita, kremo za nohte Dikla, kremo za obraz Garnier Essentials, fluid za obraz Clear&Clear, tonik Essentials, aktivna krema za mozolje Green Line, pena za umivanje obraza Acne stop, silikonski koncentrat Klas, 2 gela za prhanje- Nivea in Fa, ricinusovo olje za trepalnice, 2 maskari Max Factor, 1 maskara Maybelline, 7 lip glossov- 3 Essence, 1 Avon, 2 Manhattan, 1 Vitaskin, Lip Relief balm Blistex, 2 Labbela, šminka Avon, kompaktni pudri Nivea in 3 Manhattan, rdečilo za lička Jade, barvica za oči Manhattan, Essence in She-bela, črna, bleščice za telo, bleščice za oči,čistilno mleko Essentials za oči in Nivea čistilni robčki za obraz, lotion za telo Fruttini in Amai, tekoči puder MF Colour Adapt, deozodoranti, na tone lakov, olja za nohte Essence, veliko senčil- Pupa, Artdeco, Loreal, Jade, Essence, She, Lizzie, Miss sporty, Avon,... pa še ta teden dobim Oriflame peeling.
  • 0

#32 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28991 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 23 November 2005 - 05:34 PM

aja, viš viš, sm prehitr nehala naštevat biggrin.gif : mam še žiletke in gel za britje in 2 stvari za oblikovanje las.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#33 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 November 2005 - 07:14 PM

No, pa začnimo... a ima ta forum sploh dovolj placa za to moje naštevanje??!
4 geli za tuširanje
trenutno 9 losjonov za telo (kdaj jih bom porabila??)
1 šampon in 0 mask smile.gif
2 gela in 2 kremi za oblikovanje las (uporabljam samo 1 gel in eno kremo, ostalo bo romalo ali v koš ali pa bom komu podarila)
ene 10 senčk
4 maskare (novoletna darila, ker jih jaz ne morem porabiti, so pa nekatere nerabljene)
2 kremi za obraz in 1 krema za okoli oči
tonik, serum za obraz, krema z UV zaščito (ziher je še kaj v tej alineji, pa se ne spomnim)
3 barvice za oči pa še en kup dekorative

Tu nekje se pa konča. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#34 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 26 November 2005 - 01:17 AM

A tle je treba naštevat kaj vse imamo al kaj? Ma jaz ne bom...ker niti nevem kaj imam oops.gif . Zložene pa imam šampone, balzame, za tuširat...na polički pri banji. Kremce za obraz + za lase... na polički pri umivalniku. Kremce za teleščke na tretji polički. Ličila pa imam dobesedno nametana v eni torbici na omarici pod umivalnikom.

Doma pa moramo imet vsak svojo poličko + kremce posebej....moj tatko si je že nekajkrat pral zobe s kremo za roke blink.gif , dostikrat pa diši tako lepo sladko pa maminem gelu za tuširat ali pa po balzamu za lase....ja tudi to se zgodi ko nima očal pod tušem. kaj čmo...
  • 0

#35 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 November 2005 - 02:00 AM

[quote=tinca]
[b]....moj tatko si je že nekajkrat pral zobe s kremo za roke blink.gif , dostikrat pa diši tako lepo sladko pa maminem gelu za tuširat ali pa po balzamu za lase....ja tudi to se zgodi ko nima očal pod tušem. kaj čmo.

To je skoraj podobno ko jaz, ko sem si enkrat ko sem bila še manjša (5,6 let...) oprala zobe z kremo proti mozoljem od sestre. laugh.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#36 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 26 November 2005 - 10:24 AM

[quote=¤PunChkA¤][quote=tinca]
[b]....moj tatko si je že nekajkrat pral zobe s kremo za roke blink.gif , dostikrat pa diši tako lepo sladko pa maminem gelu za tuširat ali pa po balzamu za lase....ja tudi to se zgodi ko nima očal pod tušem. kaj čmo.

To je skoraj podobno ko jaz, ko sem si enkrat ko sem bila še manjša (5,6 let...) oprala zobe z kremo proti mozoljem od sestre. laugh.gif

OMG blink.gif ta je pa hudaaaa laugh.gif laugh.gif

tko kot moja sošolka, ki si je namesto tonik na vato dala odstranjevalec laka.. in nato na obraz. boga noo laugh.gif
  • 0

#37 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 November 2005 - 10:27 AM

QUOTE(Princeska)

tko kot moja sošolka, ki si je namesto tonik na vato dala odstranjevalec laka.. in nato na obraz. boga noo laugh.gif


To se je pa meni že tudi zgodilo, ko sem enkrat cela zaspana prišla z ene žurke in sm že napol dremala zraven tko da sploh nism gledala kaj ulivam na tisto presneto vatko ... je peklo ko hudič. blink.gif biggrin.gif

Moj stari se je pa kar nekaj časa deodoriral z deodorantom za čevlje in se skos bunil, da ga ful peče. Pol je pa mat rekla naj ji že enkrat pokaže s čim se deodorira, da ga tako peče ... in ji je prinesel ta razkuževalec čevljev. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#38 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 26 November 2005 - 10:30 AM

ja sej se dogajajo take stvari ja laugh.gif

tud jst sm bla enkrat tok zmedena zjutri, da sm se escado namest po telesu pošpricala, sm si v oči... še dons ne vem kaj me je obsedlo laugh.gif laugh.gif
da ne omenjam, da sm bila že namazana... in potem solze... rolleyes.gif oops.gif
  • 0

#39 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 November 2005 - 10:33 AM

Ooojej!! biggrin.gif Boga! ermm.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#40 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 November 2005 - 10:55 AM

Ok moja kozmetika :

Tuš geli - trenutno enih 5 od Palmolive pa tisti Fa z Jogurtom, Mleko za telo Avon, Mleko za telo Palmolive, Odišavljena krema za telo ORIFLAME, sprej za telo AVON, približno 30 različnih lakov za nohte (Mf, Avon, s-he....), odstranjevalec laka za nohte, Tonik iEssentials, Fluid Garnier Total-Fresh, Puder Stay Real, Puder Nivea (nevem kateri oops.gif ), Korektorji - Avon, S-he, Essence, mali milijon lip glosov večina Avon, nekaj šmink, maskara ORIFLAME, Šampon za lase BREZA & Oriflame for baby, Pena za lase NIVEA, vosek NIVEA, Krema za roke (noname biggrin.gif ), črna barvica za oči, piling 2x, maska za obraz, pena za umivanje obraza AFRODITA, silikonski koncentrat KLAS, 6 label, Triple Dry..

No nekje tu se pa konča.

  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users