Jump to content


Photo

L'Occitane - Ruban d'Orange (Draž pomaranče)


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena: (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 October 2007 - 05:07 PM

Toaletna vodica Ruban d'Orange
Draž pomaranče

Opis:
Globoko v zimskem času pod blagim sredozemskim podnebjem vidimo pomarančevce, polne zlatih sadežev - so kot žogice, polne sonca, ki razsvetljujejo ulice in sadovnjake Seville. Tukaj raste iskriva grenka pomaranča s svojo mehko in poživljajočo dišavo. Toaletna vodica Draž pomaranče je bogata z naravnimi eteričnimi olji citrusnih sadežev iz Sredozemlja. Zbudi in poživlja vaše čute s svežim, iskrivim in nežnim vonjem.

IPB Image

Tale toaletna vodica je res nekaj posebnega. Vonj je specifičen. Sama bi ga opisala kot svežega, lahkotnega in poletnega. Komur je všeč vonj po citrusih, mu bo tale parfum pisan na kožo. Vonj takoj po nanosu je krasen, če se prepustiš domišlijiji te res ponese nekam na jug, kjer rastejo citrusi. Po nekaj časa se sicer vonj razdiši in postane malce bolj kiselkast, ampak ne smrdeče kiselkast ampak prijetno kiselkast oziroma boljša beseda za to bi bila svež, za moj okus morda celo malce preveč svež. Obstojen je, kolikor lahko ocenim po nekajkratnem preiskušanju v trgovini, dobro.
Embalaža se mi ne zdi nek presežek, obstajajo lepše, kljub temu se mi zdi, da pristaja vonju. Preprosta in naravna, tak kot je tudi sama toaletna vodica.
Cena je par centov več kot 38€ za 100 ml flaško.

ocena: 4
  • 0

#2 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 06 October 2007 - 06:03 PM

Se strinjam z zgoraj napisanim .. po pol dneva vonj ni tako intenziven, ne tako obstojen, kot so lahko nekateri drugi parfumi oz. toaletne vodice. Vonj mi je mogoče malo presladek.

4
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#3 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 29 October 2007 - 10:42 PM

Vonj je osvežilen, meni se zdi bolj primeren za poletje. Meni sicer ni ravno všeč, na meni ni pustil posebnega pečata, ker imam rada bolj posebne vonje, tako, da mi ta deluje bolj navadno, pač citrutasto. Imela ga nebi ni mi pa spet tako slab & smrdeč, lahko je prijeten ni pa nič posebnega.

Ocena: 3
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users