Jump to content


Photo

Obrvi


  • Please log in to reply
217 replies to this topic

#61 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 December 2007 - 11:42 PM

sencka, pride bolj naravno! pa seveda mors met dobr copic/e
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#62

  • Guests

Posted 01 December 2007 - 11:44 PM

Enako senčka.
  • 0

#63 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 02 December 2007 - 01:55 AM

QUOTE(babsi @ 19. 11. 2007 - 19:13) View Post

Crna -daj nalepi fotko !



QUOTE(crna @ 29. 8. 2006 - 18:22) View Post

IPB Image




QUOTE(crna @ 23. 1. 2007 - 17:32) View Post


IPB Image

IPB Image



QUOTE(crna @ 9. 3. 2007 - 17:36) View Post


IPB Image

brez MU (svetim se zaradi maske) :

IPB Image


Zdaj mam malo manj populjene, mi bolj paše se mi zdi.
Pa pod profilom maš še sliko tongue.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#64 babsi

babsi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 02 December 2007 - 09:27 AM

Zeloooo lepe oči ! Kar vpijejo po MU !
Se strinjam, res je boljše, da imaš malo "debelejše" obrvi !
Pri "koncu" si lahko malo odstraniš tudi na vrhu obrvi !
Jaz bi ti svetovala "zadimljene" oči, iz antracitno sive v modro !

Predzadnja slika - če ličiš svetle oči z "rdečkasto" barvo, pridejo nekako "utrujene".


Sedaj so IN malo debelejše obrvi, vendar še vedno natančno oblikovane!
Senčke lepše zapolnijo "prazne" dele med obrvmi in naredijo tudi mehkejše linije. wink.gif
  • 0

#65

  • Guests

Posted 02 December 2007 - 10:24 AM

Crna, krasne oči imaš. Na avatarju se ni vidlo, da je tko lepa barva. wub.gif Obrvi so tudi super...Vidiš, tam na začetku, ko so malo neenakomerno raščene...jaz imam isto, pa tisto malo zapolnim s senčko.

  • 0

#66 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 02 December 2007 - 10:36 AM

QUOTE(piko*biko @ 1. 12. 2007 - 23:42) View Post
sencka, pride bolj naravno! pa seveda mors met dobr copic/e


Mac? Dej mi svetuj za čopič. tongue.gif

Crna, noro lepe oči maš! wub.gif

  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#67 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 December 2007 - 10:57 AM

TASH cist odvisn od debeline tvojih obrvi. po mojem mnenju bi se najbl obnesl 208, 212, 231, 263, 266 pa 269
js mam take obrvi da so na zacetku bolj debele, pa rabim mal debelejsi copic, za od loka navzdol pa uporabljam 269. pa dlake morjo bit mal trse, da lepse zapolnijo obrvi
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#68 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 02 December 2007 - 01:04 PM

Hmmm pri meni je tko da si vsake toliko malo populim obrvi (gornje slikice), pa mi je nekaj časa všeč, potem pa pustim da se malo zadebelijo (sploh če delam ko sem itak preutrujena da bi se s tem še ubadala).
Tisto mesto kjer sem "plešasta" smile.gif pa pač tako je, me ne moti in si ne popravljam. Ni pa rečeno da nekoč ko bom slavna in bogata tega ne bom počela biggrin.gif .

Babsi, tista rdečkasta senčka je bla čisto izjemno tam (hotela sem videt kako zgleda na sliki), načeloma je sploh ne nosim, oz. le v kombinaciji z rjavim smokeyjem (sicer je pa senčka toplo peščeno rozikaste barve, tu je kar precej oranžno izpadla ermm.gif ).

Modrih senčil pa ne nosim, sem parkrat probala pa mi bi blo preveč všeč...

sori za ot...

Piko Biko, sem naletela na eno slikco izpred kakega leta in pol, pa moram reč da si si ful lepo uredila obrvi! smile.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#69

  • Guests

Posted 02 December 2007 - 01:10 PM

Sej drugače se pa zraven teh senčk dobijo tudi čopiči. Ne vem, če glih zraven vseh...poišči take, da je zraven čopič. Drugače je pa baje dobro, da ima prirezano konico.
  • 0

#70 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 02 December 2007 - 01:10 PM

Crna tvoje oči wub.gif
  • 0

#71 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 02 December 2007 - 01:18 PM

QUOTE(piko*biko @ 2. 12. 2007 - 10:57) View Post
TASH cist odvisn od debeline tvojih obrvi. po mojem mnenju bi se najbl obnesl 208, 212, 231, 263, 266 pa 269
js mam take obrvi da so na zacetku bolj debele, pa rabim mal debelejsi copic, za od loka navzdol pa uporabljam 269. pa dlake morjo bit mal trse, da lepse zapolnijo obrvi


Hvala. Jst mam tud na začetku bolj debele, bom kupila 269 pa še enga i guess. laugh.gif sorcerer.gif
Take obrvi bi jst mela, popolne so! wub.gif

edit: Ciara, ampak ponavadi te čopiči, ki se dobijo zraven niso lih najboljši.
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#72 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 March 2008 - 06:57 PM

Punce, kaj pa barvanje obrvi? Jaz vem, da me bo slej ko prej spet zamikalo it na platinasto blond in bi jih takrat malo posvetlila. hmm.gif
Naravno nimam ful temnih, ampak tudi neki ful svetle niso. Ne bi imela prav blond obrvi, ampak tko pač za kak odtenek svetlejše.

Zgleda to ful umetno? Kako pogosto je pol treba barvat?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#73

  • Guests

Posted 22 March 2008 - 07:39 PM

Ne boš, ker te ne bomo pustile, da se pobarvaš na platinasto blodn...anede punce??? tongue.gif

Pojma nimam o barvanju obrvi. Po moje morajo bit malce temnejše kot so lasje. Jaz si jih sicer nisem posvetlila, ko sem imela blond pramene...in ni nič tko umetno zgledalo. Meni se ni grdo zdelo, da sem imela črne obrvi še kar (jaz imam namreč zelo temne...črne no so, po moje).

TASH, res, da so zraven slabši čopiči kot MAC, ampak jaz se kar dobro z njim znajdem. Sej je res, da čopiči neki pomenijo, sam noben mi ne bo rekel, da ena nadarjena punca s slabimi čopiči ne bo naredila lepšega MU-ja kot ena nenadarjena z vrhunskimi čopiči in ličili. Ne vem no, jaz sigurno ne bom kupila MAC čopiča samo za praznino med obrvmi zapoljnjevat. Mi je škoda denarja. Bi potem kupila takega, da bi bil še za črto delat...ker itak spet ne more bit taka razlika, če s slabšim zapolneš.
  • 0

#74 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 22 March 2008 - 07:49 PM

Ja, sam ris, dilema kaj si normalna?! blink.gif Da ne bi!
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#75 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 March 2008 - 08:08 PM

Sem bla platin bjonda 7 let in to je poseben, ekstremno zabaven lifestyle, you don't understand. sleep.gif Blondes have more fun pri meni drži kot pribito, se mi zdi, da šele kot bjonda zaživim v tistem svojem polnem potencialu. Pač ko si enkrat tako dolgo bjonda, se mi zdi, da te potem veeeedno vleče nazaj in so vsi drugi odtenki las samo začasno nadomestilo. Sliši se skrajno blesavo in debilno, ampak če nisi dal tega skozi, ne zastopiš. tongue.gif Takrat mi niso obrvi nekaj ful grozno izstopale, ker nimam zelo temnih - so nekje srednje temne s takim sivkasto/mišjim pridihom, v bistvu dost nevtralne.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#76 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 22 March 2008 - 08:23 PM

Dilema, ne. Prosim. Si ful ful lepša z rjavimi. oops.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#77 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2008 - 08:29 PM

Se mi zdi, da imamo ženske največje popadke glede sprememb ravno takrat, ko smo res popolne. cry.gif
Dilema, pazi samo, da si ne uničiš las toliko, kot sem si jih jaz. Blanžiranje ni ravno najbolj prizanesljiv postopek, še posebej ne na naravno temne in suhe lase.
Vso srečo!

Aja obrvi pa jaz ne bi svetlila.
  • 0

#78 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 March 2008 - 08:31 PM

QUOTE(Coco* @ 22. 3. 2008 - 20:23) View Post

Dilema, ne. Prosim. Si ful ful lepša z rjavimi. oops.gif


Sej moj dečko tudi ni navdušen nad tem, so mu veliko bolj všeč temnolaske. tongue.gif Ampak who cares, me tudi kot bjondo ne bi imel nič manj rad. Itak pa ne bom popolnoma nič eksperimentirala pred septembrom ...

Mična, če kdo resnično ve, kakšne so posledice (tudi dolgoročnega) beljenja, potem sem to jaz. :wink:Ampak včasih je treba reskirat, če hočeš profitirat. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#79 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2008 - 08:39 PM

Ko sem jaz
  • 0

#80

  • Guests

Posted 22 March 2008 - 08:43 PM

Dilema, te čist štekam...jaz sicer nisem bila platinasto blond, sem mela samo pramenčke, kakor si vidla...samo me včasih tooolk potegne, da bi jih spet dala. Poživi blond barva, res.
Se mi pa zdi, da temni lasje bolj polni, gosti pa svetleči zgledajo. Vedno. Najbrž zato, ker svetlobo vase vlečejo, kaj jaz vem, no.

Te bom popravila pri tistem stavku, da je včasih treba reskirat.... Ne včasih, vedno. Mična, tko je v življenju...nič ne dobiš, da ne bi česar dal. Naivno bi bilo pričakovat, da se lasje pri blanžiranju ne bodo uničili. Pa čeprav postopoma svetliš lase...nikakor ne morejo ostat isti.


  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users