Jump to content


Photo

Korektorji


  • Please log in to reply
253 replies to this topic

#61 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 August 2006 - 04:31 PM

QUOTE(Jenna)
DiLeMa,
tega od MUF - Perfect Teint Concealer - ga imaš v najsvetlejšem (2) odtenku?


Jenna, Perfect Teint Concealer ni od Make Up Factory, ampak je ArtDeco. In ja, imam ga v najsvetlejšem odtenku, je rekla prodajalka, da vsem najsvetlejšega priporoča, ker daš itak pol še puder čez in zakriješ, pa ta najsvetlejši ima še malo funkcije highlighterja ... pa ta je take lepe nevtralne barve, on temnejši je bolj rozast. Tle maš link, ko sm pisala o njem:

http://www.lepa-si.c...r=asc&start=210

QUOTE(Marmelada)
Mhm, se mi je zdelo, da je Camouflage cream bolj prekriven. Nimam mozoljev, le tu in tam kakšnega in ponavadi so bolj majhni do srednje veliki, tako da bi rabla korektor bolj za to, ter za prekrit kak flekec, ki mi občasno ostane od mozolja ali od nerodnega stiskanja ogrcev.
Hmm...no, sej ju bom še malo probala v trgovini. Verjetno bi znal bit Perfect teint concealer dovolj. Pa baje ima Camouflage cream na 2. mestu paraffinuim liquidum, tako da je najbrž komedogen.


Ja, ima na 2. mestu paraffinum liquidum, za katerega se še niso odločli če je komedogen ali ne, eni pravijo da je, drugi pa da ni ... je pa vsekakor to zelo mastna zadeva. Po tvojem opisu sodeč, bi ti bil Perfect Teint Concealer popolnoma dovolj.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#62 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 August 2006 - 04:39 PM

QUOTE(DiLeMa)
Jenna, Perfect Teint Concealer ni od Make Up Factory, ampak je ArtDeco. In ja, imam ga v najsvetlejšem odtenku, je rekla prodajalka, da vsem najsvetlejšega priporoča, ker daš itak pol še puder čez in zakriješ, pa ta najsvetlejši ima še malo funkcije highlighterja ... pa ta je take lepe nevtralne barve, on temnejši je bolj rozast.

Aha, pardon, sem malo pomešala (saj res, vi tam nimate Muellerja, MUF pa imajo samo po Muellerjih). Se odločam torej med tem od ArtDecoja in od MUF. Nasvetlejši odtenek je katera številka? Ker rada tam v trgovini to jaz pomešam. :clown:
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#63 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 August 2006 - 04:41 PM

Ti samo reči za najsvetlejšega, pa ti ga bodo dali ... na mojem piše gor številka 5. Tisti od MUF je tudi baje dober, z ArtDeco si delita isto oceno (saj veš kje biggrin.gif ). Je pa ta MUF zelo neroden za dozirat, ker ima gumbek in se ga baje preveč izlije, medtem ko tle pri ArtDeco vrtiš tulček in počasi prileze na čopiček vsebina.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#64 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 August 2006 - 04:45 PM

.
Ja, sem zaj vidla. Me je zmedlo, ker sta embalaži kar podobni, obe srebrni. Sem pa brala tole o embalaži in nerodnem doziranju pri MUF. Aha, 5ka torej. Nerada prodajalke cukam za rokav. biggrin.gif Tnx.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#65 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 August 2006 - 06:20 PM

MUF je meni zelo ljub in ga priporočam. Edino zlije se ga pa ful ven, ko pritisneš gumbek.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#66 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 August 2006 - 06:39 PM

.
Super. Sem spet zmedena..... pa sem že bla prepričana, da bo ArtDeco moj. IPB Image



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#67 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 August 2006 - 06:41 PM

Ja, ArtDeco je res super ... pa embalažica mi je lepša od MUF ... in bolj uporabna. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#68 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 August 2006 - 06:43 PM

.
Okej, ArtDeco petka bo moja. Več nič ne vidim, nič ne slišim. IPB Image



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#69 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 August 2006 - 06:44 PM

IPB Image
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#70 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 24 August 2006 - 07:03 PM

a ma kera slučajn kake izkušnje z korektorji od miss sporty?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#71 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16923 posts
  • Gender:Female

Posted 25 August 2006 - 11:46 AM

-.-
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#72 ŠRČK

ŠRČK

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 106 posts
  • Location:oKoLiCa kRaNjA

Posted 28 August 2006 - 06:48 PM

men je ful dobr tale korektor:
HERBINA CLEAR LINE KOREKTOR
IPB Image
če ga hočte vam loh povem da ga prodajajo u drogeriji tuš stane okol 500 tolarjev (prej je bil 700) pa mozolje ful dobr suši. slaba lastnost pa je da je sam u enmu univerzalnmu odtenku ta odtenk pa je zame presvetu. sam men to ni problem k ga itak dam na kožo pa ga mam doma gor ene dve ure da mal mozolčke posuši pol ga pa dam gor loh ga pa daste gor tut čez noč.
  • 0
če gre kdo na sred. tur. šolo u radovlco alpa kerga pozna k gre ke nej me upiše na msnju!

#73 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 August 2006 - 06:53 PM

Sestavine ?
  • 0
Viens, reste ici!

#74 ŠRČK

ŠRČK

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 106 posts
  • Location:oKoLiCa kRaNjA

Posted 28 August 2006 - 07:21 PM

sam mal bom probala najdt biggrin.gif
  • 0
če gre kdo na sred. tur. šolo u radovlco alpa kerga pozna k gre ke nej me upiše na msnju!

#75 ŠRČK

ŠRČK

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 106 posts
  • Location:oKoLiCa kRaNjA

Posted 28 August 2006 - 07:26 PM

mislm da dilema ve kašne so sestavine sei sm na emu forumu najdla (k sm pisala herbina clearline sestavine) tole:Jaz uporabljam Herbina Clearline čistilni gel za mešano in mastno kožo in sem zelo zadovoljna - tudi sestavine so v redu. kr je napisala dilema. no loh počakaš pa ti bo ona napisala kakšne so
na link:
http://www.planet-le...r=asc&start=126
  • 0
če gre kdo na sred. tur. šolo u radovlco alpa kerga pozna k gre ke nej me upiše na msnju!

#76 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 August 2006 - 07:36 PM

Jaz poznam sestavine za čistilni gel, kot sem napisala ... za korektor pa žal nimam pojma.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#77 ŠRČK

ŠRČK

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 106 posts
  • Location:oKoLiCa kRaNjA

Posted 29 August 2006 - 03:49 PM

ja sej so sestavine podobne biggrin.gif če je ista firma biggrin.gif
  • 0
če gre kdo na sred. tur. šolo u radovlco alpa kerga pozna k gre ke nej me upiše na msnju!

#78 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 29 August 2006 - 03:51 PM

Ni nujno.
  • 0
Viens, reste ici!

#79 ŠRČK

ŠRČK

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 106 posts
  • Location:oKoLiCa kRaNjA

Posted 29 August 2006 - 10:47 PM

ja skorej nujno uporablajo iste sestavine samo tm kjer je treba jih zamenjajo pa če so u enem izdelku u redu pol so gotov tut u drugem
  • 0
če gre kdo na sred. tur. šolo u radovlco alpa kerga pozna k gre ke nej me upiše na msnju!

#80 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82469 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 September 2006 - 09:46 PM

Pa kaj še. rolleyes.gif laugh.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users