Jump to content


Photo

(Prihajajoče) Novosti


  • Please log in to reply
1978 replies to this topic

#101 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82486 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 February 2007 - 06:01 PM

V Mullerju v Lj. sem jo pred enim tednom gledala. Nisem je kupila, ne rabim. Stane pa približno enako kot njihove druge, ne vem pa točne cene. Krtačka je res kot gumijasta elastika, čist mehka. smile.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#102 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2007 - 01:20 PM

COLLISTAR Fondotinta Perfezione SPF 15

Je tekoči puder z učinkom zapolnjenja gubic, deluje proti staranju kože in intenzivno vlaži kožo, zato je primeren predvsem za suho, zelo suho in zahtevno kožo. Je kremen in lahek, se takoj zlije s poltjo in prekriva nepravilnosti, hkrati pa kožo ščiti in neguje. Je tudi vodoodporen in dolgoobstojen, stal pa naj bi okoli 36 €.

Meni je pakunga za popizdit lepa.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#103 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 February 2007 - 01:26 PM

QUOTE(DiLeMa @ 23. 2. 2007 - 13:20) View Post
Meni je pakunga za popizdit lepa.

haha, meni je pa za popizdit grda. Skoraj tak, kot vse od Lancome pudrov. Ampak važna je vsebina a ne in to vsaj pri Lancome pudrih drži. tongue.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#104 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2007 - 01:30 PM

Meni so pa pakunge od Lancome pudrov full lepe.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#105 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 23 February 2007 - 02:05 PM

I'm with Dilema on that one! smile.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#106 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 February 2007 - 02:24 PM



Eh IPB Image


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#107 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 23 February 2007 - 02:39 PM

Men deluje taka težka wink.gif Ni mi kul
  • 0

#108 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82486 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 February 2007 - 01:18 PM

Estée Lauder
Projectionist
High Definition Volume Mascara

IPB Image

IPB Image

Product Details:

High drama for every single lash.

Now you can project thicker, longer, more defined and lustrous lashes that highlight your beautiful eyes.

THE FORMULA
VolumAire™ formula creates weightless volume and sharp definition that resists clumping. Hollow spherical polymers act like inflated balloons that volumize and lift.

THE BRUSH
ProDefinition Brush™ draws out even tiny lashes with infinite precision and separation control. Lets you lavish attention on every single lash, every single day. Blends two kinds of fibers: hollow fibers to hold formula, plus solid rigid fibers to comb it through and separate.

THE COLOR
Pearl pigments mimic the luster and color of natural hair for a lustrous, healthy look.

HOW TO GIVE LASHES DEFINITION + VOLUME
Slowly work through lashes using precise strokes to build up volume, comb and separate lashes.




  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#109 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 26 February 2007 - 06:54 PM

Tak efekt jaz dosežem z mojo Lash Architect maskaro tongue.gif . Me sprašujejo, če nosim umetne trepalnice.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#110 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6698 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 26 February 2007 - 06:57 PM

jaz tudi tongue.gif ...sam mene še noben ni vprašal če mam umetne laugh.gif
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#111 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 26 February 2007 - 07:00 PM

Believe it lady! cool.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#112 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 March 2007 - 09:33 AM

DIOR NEW SPRING LOOK 2007

Dior Addcit Ultra Nude Lipstick

na voljo je 5 odtenkov, js sm prlimala sam enga

[attachmentid=1440]

Diorshow Black Out maskara - spectacular volume intense black khol

[attachmentid=1441]

Attached Files


  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#113 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 31 March 2007 - 01:43 PM

The new gloss by Chanel...

IPB Image

Chanel Cristalle Gloss

Naturale, ultra shine gloss.
CHANEL reinvents the spirit of gloss with CRISTALLE GLOSS for "provocative shine". Like sparkling crystal, lips shimmer with natural, sensational shine.


Dobi se ga v 8-ih prekrasnih barvah, ena je lepša od druge, vsaj na spletni strani zgledajo tako wub.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#114 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 March 2007 - 02:27 PM

Tale gloss je že ful dolgo na tržišču. A je zdej kakšna bova formula?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#115 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 March 2007 - 02:28 PM

ne, samo novi odtenki, kokr js vem
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#116 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 31 March 2007 - 02:33 PM

Noup, ta je nov. Drugačen.

Tu se vidi razlika, ta ki sem ga jst zgoraj nalimala, na tej fotki levi, je nov. Tisti desni so pa stari. Tudi pakunga je malo drugačna.

IPB Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#117 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 31 March 2007 - 03:22 PM

To je sicer že zuni, sam mislm da je bolj novo, sem čiiiist navdušena, komi čakam, da si kupm! happy.gif tongue.gif
YSL Lip Twins
IPB Image
To play with colour according to your mood, two caring textures--a satiny lipstick and a shiny lipstick--in a definitive fashion and jewel-inspired product, for beautiful and protected lips. Dare to mix the colours and textures to multiply the effects.
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#118 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 March 2007 - 04:20 PM

Sarah, ne - oboji so stari. laugh.gif Ta, ki si ga zdej nalimala je Glossimer (Levres Scintillantes), taprvi je pa torej Cristalle Gloss, sta res različna (sej nobena firma nima samo eno vrsto glossov), ampak OBA sta že dolgo v prodaji (sicer je Glosimmer starejši, ampak tudi Cristalle se da dobit zihr že približno dve leti, seveda tudi pri nas. Je pa res, da vsako sezono dodajo nove odtenke.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#119 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 31 March 2007 - 07:54 PM

Aja? ja jaz nevem laugh.gif

Sem gledala danes njihovo spletno stran, in je ta gloss na prvi strani bil in je pisalo da je novost letošnje pomladi, zdej pa nevem. Tisti ki so na desno na drugi fotki so LČVRES SCINTILLANTES ja. Ta pa je CRISTALLE GLOSS. Ok nima veze, če niso novi se oproščam, samo ne vem zakaj bi potem na spletni strani pisalo da so letošnja novost, whatever laugh.gif

  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#120 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 March 2007 - 08:56 PM

sej ne pise da so novost hmm.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users