Jump to content


Photo

Miss slovenije


  • Please log in to reply
224 replies to this topic

Poll: bi se kdaj prijavili na lepotno tekmovanje? (70 member(s) have cast votes)

  1. ne (51 votes [72.86%])

    Percentage of vote: 72.86%

  2. da (15 votes [21.43%])

    Percentage of vote: 21.43%

  3. če bi bile res dobre nagrade (4 votes [5.71%])

    Percentage of vote: 5.71%

Vote Guests cannot vote

#181 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 07 October 2009 - 02:39 PM

QUOTE(Jinadaze @ 7. 10. 2009 - 12:45) View Post

Mal me na Poly spominja. Ampak je kar stara. ermm.gif

Ja,mene tudi.
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#182 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 03 April 2010 - 06:35 PM

OMG lol1.gif
http://www.youtube.c...feature=related
  • 0

#183 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27063 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 03 April 2010 - 07:11 PM

laugh.gif laugh.gif laugh.gif

ammm rafaeloo this is one bonbons hahaha
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#184 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6521 posts
  • Gender:Female

Posted 05 April 2010 - 11:13 PM

o moj booog cry.gif ma dej punca no...
pri "one bonbons" me je pa strgalo laugh.gif
  • 0

#185 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45491 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 April 2010 - 12:19 PM

laugh.gif laugh.gif laugh.gif No, saj lahko se je zdaj norčevat, ampak včasih je problem, ko morš govorit v tujem jeziku. Sploh, če dolgo časa nisi govoril, potem pa si naekrat soočen z govorjenjem. Je velika razlika med tem ali samo bereš in poslušaš ta tuj jezik ali pa če ga moraš tudi govoriti... Čeprav pa mislim, da bi se ta naša misica na interviju milijonkrat bolje pripravila, sploh glede na to, da ni posnet v živo, kot zgleda. Bi bilo bolje, če bi govorila slovensko in če bi imela prevajalca...
  • 0

#186 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 06 April 2010 - 10:58 PM

Žalost.
Sicer je pa mis, je že "lepa", ne rabi bit še pametna. sleep.gif
  • 0

#187 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 06 April 2010 - 11:06 PM

^^Za večino bi rekla, da niti lepe niso, ampak tale Avbelj mi je pa lušna in načeloma simpatična. biggrin.gif


  • 0

#188 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 14 May 2010 - 10:30 PM

Miss Universe 2010, Sandra Marinović.
IPB Image
Revca, a ste gledale 24ur Zvečer? laugh.gif Halo, ni se znala izjasnit o novem DZ, ker je bila zaprta v hotelu, unLOL. lol1.gif Sej ne da se to že dalj časa pripravlja. huh.gif

Pa a ni tko, da se te misice ne smejo slikat razgaljene?
IPB Image
IPB Image
  • 0

#189 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 14 May 2010 - 11:47 PM

Men je pa ona ful lepa in je bila moja favoritka. Še najbolj ustreza profilu za Miss Universe. Drgač se jo pa spomnm iz raznih reklam/fotografij, sej se že kr dolg časa s tem ukvarja.
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#190 fifa

fifa

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5418 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Finding out how the world works ... :)

Posted 15 May 2010 - 01:57 PM

Se mi zdi, da za miss Slovenije ne sme bit razgaljenih fotk. Za miss Universe ne vem. hmm.gif Moram še malo pogledat o njej. Na teh fotkah se mi zdi ok. (haha, se mi je zdelo da je bil ena od teh v Playboyu! En tip na faksu je med predavanjem gledal fotke kandidatk na uradni strani potem pa še na PB strani rolleyes.gif laugh.gif
  • 0

A tree too big to embrace ... is born from a slender shoot. A nine-story tower ... rises from a pile of earth. A thousand-mile journey ... begins with a single step.

(taoistična modrost)


#191 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45491 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 August 2010 - 12:42 PM

Letošnji izbor za mis Slovenije bo 29. avgusta
http://www.rtvslo.si...redstavi/236121

  • 0

#192 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45491 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 June 2011 - 03:18 PM

KANDIDATKE ZA MISS SLOVENIJA
http://www.rtvslo.si...najlepsa/260489

Copy paste iz zgornjega linka:

Dijana Ćosić, ki ima 18 let, obiskuje Poslovno-komercialno šolo v Celju, njeni hobiji pa so: sprehodi po naravi, petje in druženje s prijatelji.
IPB Image

Barbara Parežnik šteje 19 let in je študentka prava. Prihaja iz Šentjurja, v prostem času pa uživa v teku, tenisu ter druženju s prijatelji in družino.
IPB Image

Ines Agić prihaja iz Murske Sobote, stara je 17 let in obiskuje srednjo ekonomsko šolo v domačem kraju. V prostem času se druži s prijatelji, igra odbojko in rola.
IPB Image

Grosupeljčanka Lana Mahnič Jekoš ima 21 let in študira mednarodno podjetništvo na univerzi Greenwich v Londonu. Njen hobi je šport.
IPB Image

18-letna Laura Uršič je maturantka ekonomske gimnazije in živi v Kamniku. Njeni domači imajo društvo za zaščito živali, zato ves svoj prosti čas nameni organiziranju varstva in zaščiti živali.
IPB Image

Sanela Pišek (19) iz Majšperka je po izobrazbi zdravstveni tehnik. Ko ima čas, se ukvarja s svojima najljubšima hobijema - športom in manekenstvom.
IPB Image

Nastja Breg je stara 20 let in prihaja s Ptuja. Trenutno študira ortotiko in protetiko na zdravstveni fakulteti, v prostem času pa se rada vozi z rolerji, igra kitaro, hodi v fitnes in trenira zumbo (mešanico plesa in aerobike).
IPB Image

19-letna Ana Žigante prihaja iz Kopra. Trenutno pavzira, s prihodnjim letom pa je vpisana na turistično fakulteto v Portorožu. Prosti čas rada preživi s svojimi bližnjimi, rada se zabava in spoznava svet.
IPB Image

Žalčanka Klara Kobe šteje 22 let in obiskuje tretji letnik Pravne fakultete Univerze v Ljubljani. Sprošča se s športom - najbolj so ji pri srcu tek, kolesarjenje, plavanje in ples.
IPB Image

17-letna Ajda Marinko, ena najmlajših letošnjih tekmovalk, prihaja iz Ljubljane, kjer obiskuje tudi gimnazijo. V prostem času se rada druži s prijatelji, vozi z rolerji in hodi na dolge sprehode.
IPB Image



Tudi 18-letna Tina Mastnak iz Maribora je še dijakinja - obiskuje namreč III. gimnazijo Maribor. V prostem času rada potuje, kolesari, se sprehaja s kužkom in plava.
IPB Image

Mariborčanka Tjaša Vezjak je stara 23 let. Študira marketing in dela v družinskem podjetju, v prostem času pa se vozi z rolerji, kolesari ali pa se preprosto druži s prijatelji in svojo družino.
IPB Image


Nastja, Ana in Barbara že v superfinalu.
http://www.rtvslo.si...njih-mis/260540

  • 0

#193 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 24 June 2011 - 03:19 PM

Žalost.
  • 0

#194 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27063 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 24 June 2011 - 05:18 PM

Kaaaj, a Žigantejeva je v superfinalu, haha. Na koncu bo zmagala, isto sem se čudila Maji, pol pa je zmagala. laugh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#195 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 24 June 2011 - 08:51 PM

Dosti bolj na nivoju kot pa tiste prejšnje ki smo jih gledali (Miss Universe?), to pa sigurno, LOL.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#196 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 June 2011 - 09:30 PM



Lana Mahnič Jekoš je miss SLO. No ja, smo imeli že hujše.

IPB Image

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#197 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 26 June 2011 - 09:34 PM

QUOTE(Sarah @ 24. 6. 2011 - 21:51) View Post

Dosti bolj na nivoju kot pa tiste prejšnje ki smo jih gledali (Miss Universe?), to pa sigurno, LOL.


To pa, ja! laugh.gif
  • 0

#198 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 26 June 2011 - 09:35 PM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 26. 6. 2011 - 22:30) View Post

Lana Mahnič Jekoš je miss SLO. No ja, smo imeli že hujše.


laugh.gif

Lepa tolažba. laugh.gif Ne bom rekla, da je grda, ni pa po mojem okusu. wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#199

  • Guests

Posted 26 June 2011 - 09:35 PM

Haaaaahaaaaa - upam, da bojo pokazali kdaj po tv tudi njenega brata ki je nutcase. Najs. laugh.gif
  • 0

#200 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 26 June 2011 - 09:49 PM

Nikamor ne bo prišla, preveč povprečen fris ima, ki se bo izgubil v poplavi vseh ostalih.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users