Jump to content


Photo

Lak za nohte - ESSENCE Multi Dimension 3in1 Nail Polish


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (10 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (4 votes [40.00%])

    Percentage of vote: 40.00%

  2. 4 (zelo dobro) (5 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [10.00%])

    Percentage of vote: 10.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 April 2007 - 05:51 PM

Tole mi je zadnjič podarila sestrca, ker sem ji omenila, da bi ful imela en lep, srednje prikriven popolnoma bel lak, brez kakšnih mareličnih/rozastih primesi. Prinesla mi je dotično zadevo, ki je zame veliko, pozitivno presenečenje. Najprej - pakunga mi je zelo prisrčna, čisto nič načičkana in lepa na pogled. Lak imam, kot že rečeno, v belem, polprekrivnem odtenku, 02 Snow White, ki je zelo vsestranski, ob enem nanosu noht lepo pobeli, po dveh nanosih pa ga kar fino prekrije, vendar še zmeraj ni polnoprekriven in ne daje tistega grdega, edigs izgleda. Je izredno obstojen, kar je zame največje presenečenje, ker imam roke veliko v vodi in se mi takorekoč vsi laki začnejo krušit že po dnevu ali dveh, ta pa nedotaknjen zdrži vsaj 2x dlje. Lak oglašujejo kot 3in1, torej naj bi bil elastičen (karkoli že to pomeni), dolgoobstojen in negovalen - z zadnjo točko ne vem, če bi se strinjala, ker seveda zadeva nima kakšnih strašnih zdravilnih učinkov (v ta namen imam itak druge utrjevalce), vendar pa nohtov niti malo ne izsuši, kar meni zadošča. Edina pripomba je ta, da ima lak za moje pojme malo preozko metlico, zato ob neprevidnem nanosu rad pušča črtice, če veste, kaj mislim. Ampak če se ga nanese lepo skrbno in počasi, teh problemov ni.

Cenovno je ugoden, ne vem sicer točne cene, ampak mislim, da je okoli 2€, kar se mi zdi za tako kvaliteto zelo ugodno in vsekakor ga bom kupovala še naprej, v bodoče tudi v kakšnem drugem odtenku.

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 24 April 2007 - 08:16 PM

Se pridružujem zgornji oceni. smile.gif Tud mene je presenetil, da je za tako ceno tko fajn thumbup.gif Kupila sem si ga v odtenku 25 diamonds and pearls in je res lep.. Tko mal vleče na svetleče belo-mah, ne znam opisat... Tud kruši se ne tko hitr, dobro obstojen. smile.gif
Sigurno bom šla kmalu kupit še kakšen odtenek. biggrin.gif

5
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#3 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 April 2007 - 06:45 PM

Sama imam lak v odtenku 17 Drama Queen, ki je nekako vinsko rdeč. Da dosežem barvo, ki jo želim moram nanest vsaj dva sloja, drugače je barva na nohtih preveč svetla. Lak je sicer kar obstojen a vseeno se mi začne po kakšnih 2,3 dneh rahlo krušit, kar je zaradi temnejše barve še bolj moteče. Nanaša se kar vredu, občasno se sicer pojavijo tudi kakšne črtice ampak ni panike.
Moti me tudi da je večina odtenkov bolj svetlih ali pa jaz vedno naletim na slabo založene police.
Embalaža je luštna, ni kičasta

4/5
  • 0

#4 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 27 April 2007 - 06:34 PM

Tudi mene je tale lakec ful presenetil! Sicer sem ga kupila bolj kot ne za probo, v črnem odtneku, ampak je dosegel presenetljiv rezultat! Za intenzivno črno barvo sta bil potrebna dva nanosa, vendar se je izkazal kot dobro obstojen! v glavnem pohvalno!

5/5
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#5 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 21 May 2007 - 10:09 AM

Lak sem kupila predvsem zaradi dobrih ocen, in ker sem iskala eno tako polprekrivno belo barvo, ki ne vleče na roza, in pa ki niti ne da izgled edigsa na nohtih. Med paleto Essence lakov sem jo tudi našla, in sicer je to 02 Snow White. Za učinek kot si ga želim, sta potrebna sicer dva nanosa, ker je pri enem samem lak preveč prosojen.
Neke ful visoke kvalitete od tega laka nisem pričakovala, ampak je, nasprotno, kar uredu. Zdrži precej dolgo, par dni, ni kot nekateri (še dražji) laki, ki se mi po 1 ali 2 dneh že začnejo krušiti. Edini minus tega laka je, kot je že v eni od prejšnjih ocen omenjeno, da je metlica definitivno preozka, in če nisi ravno najbolj natančen, ti na nothu ostanejo "črte" laka, ni noht enakomerno polakiran, to pa zna bit precej ne-estetsko. Meni se to včasih zgodi na desni roki, in je potem treba popravljat, ampak če si natančen, se tudi to da lepo naredit.
Embalaža je meni lepa, minimalistična, okrogla, z lepim srebrnim okroglim pokrovčkom. Lak oglašujejo kot 3in1, kar pa ne vem kaj naj bi pomenilo..
Cena nizka, 1.50€.

Ocena: 4 (preozka metlica)
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#6 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 21 May 2007 - 11:14 AM

imam samo en odtenek tega laka in sicer belo prozornega z drobnimi bleščicami. barva je lepa, ampak lak je absolutno pregost, že od začetka ga sploh nism mogla normalno namazat, na nohtu je ostala predebela plast, ki se je sušila 100 let. mogoče sem imela smolo in sem naletela na kak star lak, tako da mu bom v prihodnje dala še eno šanso, zaenkrat pa:
2/5

edit: kupla sm še odtenek drama queen, ki pa me je prijetno presenetil, predvsem s svojo obstojnostjo in dobro mazljivostjo. premalo je temnih odtenkov, pa še police so vedno izropane.
4/5
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 July 2007 - 06:40 PM




Tudi jaz sem si kupila pred časom tale lak, v odtenku 02 Snow White, ki me je navdušil na slikah nohtov ene od soforumašic, saj še pravzaprav nisem videla tako lepega polprekrivnega belega laka. Tudi po treh nanosih, kot je omenila DiLeMa, ne daje edigs videza, kar mi je strašno všeč. Mene je tudi presenetila predvsem obstojnost, ki se lahko kar mirno kosa z obstojnostjo lakov iz višjih cenovnih rangov (tudi, če ne uporabim nadlaka). Edino skrbi me, kako bo s sušenjem oz. zgostitvijo v pakungi, saj imam slabe izkušnje z ostalimi njihovimi laki, ki so se mi rekordno hitro posušili. No, kar se tiče sušenja na nohtu - lak se nekje srednje hitro do hitro posuši. Metlica je res preozka in ne omogoča elegantnega, lahkega, hitrega nanosa. Za izbor barv ne vem, ker, ko sem ga jaz kupovala, je bila polica na tričetrt prazna... utegne pa še preveriti, koliko vidim. Cena smešno nizka, embalaža mi je kar precej všeč. Se splača.


Ocena: 4
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 13 August 2007 - 08:33 AM

Imam ga samo v odtenku 01 Clear as Ice in bom verjetno kupila še kakšnega.
Sem zelo prijetno presenečena nad obstojnostjo in lahkim nanosom.
Tudi steklenička mi je simpatična. In seveda cena.

4/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#9 limeta

limeta

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2850 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2007 - 10:49 AM

Mam ga v črnem odtenku.čis črnem.Zdi se mi obstojen in se ne lušči hitro.Všeč mi je tudi lesk.In steklenička je luškana za pogledat.

5/5
  • 0

#10 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 14 September 2007 - 02:09 PM


Imam dva odtenka tega laka: 30 Late at night (bordo rdeč) in 02 Snow white. Za nizkocenovni razred je ta lak presenetljivo obstojen, v lični pakungi, le čopič bi bil lahko drugače oblikovan, da bi se ga lažje nanašalo. Na nohtu se dokaj hitro posuši, vsekakor je vreden nakupa.

5/5 smile.gif
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#11 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 10 March 2008 - 03:44 PM

Razočarana, ga imam v odtenku 26 Best friends, ki v flaški zgleda ful lepo, na nohtu pa se vsaj za nianso pozna šele po 3eh nanosih. Metlica je ful priročna za natančno nanašanje, kar je velik plus. Drugače pa se hitro zdrgne dol in mi je eden izmed bolj neobstojnih lakov.
3/5
  • 0

#12 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 11 March 2008 - 08:51 AM

Tudi sama imam isti lak kot Freya_ - isti odtenek in sem z njim dokaj zadovoljna, ker se zelo lahko nanaša (rahle probleme imam z ozko metlico, ker sem se navadila na novo od Bourjois, s katero dejansko enkrat potegneš in imaš nalakiran noht), in tudi precej hitro posuši (na moje veliko presenečenje - za tako ceno - roko na srce - tega nisem pričakovala). Zdrži 5 dni brez kakršnih problemov, kar se mi zdi precej za takšno ceno in glede na to, da normalno opravljam vsa gospodinjska opravila (pa še brez podlaka in nadlaka ga imam nanešenega). Edina pripomba leti na to, kar je omenila že moja predhodnica - lak je potrebno kar 3 krat nanesti, da se opazi, da je noht sploh nalakiran.

Ocena: 4/5
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#13 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 09 June 2008 - 08:45 AM

Imam 4 odtenke teh lakov in sicer 26(best friends),14 (Key west), 27 (That's life!) in 11(Must have).
Mazljivost in obstojnost je super, všeč mi je malo tanjša metlica ker, jih uporablam za dodatek, dekoracijo.
Minus je samo to, da se bleščice pri odstanjevanju za hudiča ne sprejo dol, če se pa že so pa po vsej roki.

ocena: 4/5
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#14 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 09 June 2008 - 12:55 PM

Mam samo enega, v barvi fuksije in je obupen. Kaj tako slabega pa še ne. Barva je čis medla, kljub temu da daš 2 plasti, ne prekriva dovolj dobro, obstojen sploh ni, skratka cela katastrofa (kot vsi Essence laki).
  • 0

#15 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45340 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 September 2010 - 11:26 AM

Tale lak imam v krasnem vijola-fuksija odtenku 42 Dress to party. Po prvem nanosu je sicer še medel in prosojen, ampak po dveh nanosih pa je barva takšna kot mora biti. Za nanašanje je čopič malce preozek. Pri odtenku, ki ga imam to ne predstavlja večjega problema. Verjamem pa da pri svetlejših lakih, kjer je potreben precizen nanos to predstavlja problem.
Suši se solidno hitro. Obstojnost je solidna. Ob prvem nanosu me je sicer presenetil v negativni smeri in se okrušil že kmalu po tem ko sem si namazala nohte, vendar se je kasneje bolje izkazal in po nanosu zdržal neokrnjen nekaj dni. Čisti se pa lepo.
Embalaža je simpatična. Cena ugodna.
4/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users