Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
481 replies to this topic

#81 Iva

Iva

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 742 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:ples,glasba,filmi,knjige,....

Posted 21 September 2006 - 02:46 PM

Aha ok hvala. biggrin.gif
  • 0
"Nič ni tako slabo, da ne bi vsebovalo nečesa koristnega."
Latinski pregovor


#82 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 24 September 2006 - 09:26 PM

moja firbča betica je spet v težavah glede anket( očitno je res preveč napreden ta forum biggrin.gif , yeah i know to je žalostno laugh.gif ) torej kako se nardi anketa? meni da na voljo samo 3 možnosti, tako da za 2 in enko ni več placa.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#83 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 September 2006 - 09:34 PM

Torej, kako se naredi anketa, ta izjemno komplicirana zadeva:

1. klikneš tam pri vrhu posta, kjer piše ''kliknite sem za urejanje ankete v tej temi''
2. kjer se odpre oknček ''naslov ankete'' pač vpišeš naslov, v našem primeru ''splošna ocena izdelka''
3. klikneš tam, kjer piše ''dodaj možen odgovor'' in odpre se oknček ''vsebina ankete'' kjer napišeš ''vaše mnenje'' ali kaj podobnega
4. še enkrat klikneš ''dodaj možen odgovor'' in vpišeš prvo možnost, v našem primeru ''5 (odlično)''
5. spet in spet klikaš na ''dodaj možen odgovor'' dokler ne dodaš vseh
6. ko dodaš vse, še enkrat klikneš na ''dodaj možen odgovor'' in zadnji oknček pustiš prazen

To je vse, potem pri anketi nič več ne klikaš in se veseliš, ker ti je uspelo (jaz sem v tem primeru vesela še bolj kot ti).
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#84 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 24 September 2006 - 10:00 PM

Ja saj to sem tudi naredila, pa je ankete sploh ni dodalo v post.

  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#85 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 September 2006 - 01:56 PM

bluberry,
prosim, da sedaj, ko veš, kako se naredi anketa, popraviš že obstoječe svoje teme brez ankete. Ker pa se žal ne da naknadno dodajat anketa (vem, sitna reč), boš pa mogla pobrisat temo in jo še enkrat na novo odpret - tokrat z anketo, se podrazumeva. smile.gif



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#86 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 26 September 2006 - 02:23 PM

joj ampak dilema, ti bi po moje mogla začet razmišlat o marketinški karieri. biggrin.gif čist si me navdušla za tistle nivein balzam
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#87 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 September 2006 - 02:47 PM

That's my job. laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#88 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 September 2006 - 07:15 PM

Tukaj moram še nekaj omenit in sicer sedaj sta odprti dve temi s Fructis Repair & Shine masko in me bo kdo mogoče okaral, zakaj sem odprla dve različni temi za isto stvar, ampak naj vas to ne zavede, gre dejansko za dve različni maski, ena je neka nova različica s še večjo koncentracijo teh sadnih kislin, tudi znakca in napisa na embalažah se nekoliko razlikujeta.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#89 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 26 September 2006 - 09:46 PM



DiLeMa nisi ocenila garnier masko ceprav si napisala smile.gif saj lahko opozorim?
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#90 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 September 2006 - 10:05 PM

Seveda lahko, je zaželjeno, da opozarjate na napake. wink.gif Ampak sem jo ocenila, anketo imam rešeno, sem jo takoj rešila ... mi tudi piše ''v tej anketi ste že glasovali'' tko da ne vem, kaj bi pol bilo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#91 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 September 2006 - 10:08 PM


Ja njej je prikazana neglasovana anketa... ker ni sama glasovala. Ker če se ti brez tega, da glasuješ, že prikaže izglasovana anketa, potem nekako ti je onemogočeno glasovanje.
luminelle, za rezultate ankete (če sama nisi glasovala) moraš kliknit na rezultati ankete. Sami od sebe se ti v tem primeru ne pokažejo.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#92 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 26 September 2006 - 10:19 PM





Sem glasovala.Bila je tudi ena trojka zraven naj bi pa bili 3.glasovi.Sem samo opozorila smile.gif lep vecer
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#93 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 September 2006 - 10:25 PM


Aja. Sem mislila, da si se isto spraševala, kot že pred časom Cvetkolinka. wink.gif



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#94 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 September 2006 - 10:34 PM

Še odgovor za Exotico ... kolekciji Fructis Repair & Shine ter Oil Repair sta zelo podobni, če ne identični ... samo imeni sta malo različni.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#95 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 27 September 2006 - 02:08 PM

Ja, ja, vse je isti pes... biggrin.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#96 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 27 September 2006 - 02:56 PM

glede fructisove repair&shine maske ... pise na embalazi, da naj bi bila na laseh 1 minuto - a je to minimum, da se vidi efekt, al dlje casa nima smisla met gor? me firbec matra wink.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#97 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 September 2006 - 03:02 PM

Naj bi delovala že v eni minuti, ampak jaz imam popolnoma vse maske vedno gor od pol ure do eno uro in je efekt veliko boljši kot pa, če jo imam gor samo kratek čas. So lasje potem veliko bolj mehki, nahranjeni in navlaženi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#98 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 27 September 2006 - 09:18 PM

ok, hvala ;)
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#99 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 30 September 2006 - 03:01 PM

neki me zanima, dele sta temi za niveia balzama iz nove linije, en za skodrane, drug za suhe lase.
mam pa oba doma, in me zanima, ker je sestavinsko bolši ? smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#100 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 October 2006 - 10:23 AM

Bi se dalo pobrisati temo lush trdi šampon, saj sem zaje*** anketo, pa bom potem še enkrat naredila oops.gif .
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users