Jump to content


Photo

Regenerator - REVLON PROFESSIONAL Equave 2Phase Volumizing Conditioner


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 August 2007 - 01:42 PM

ACTION: Softens, smoothes and detangles capillary fibers. Provides body, volume and beauty instantly.

FORMULA: The white phase contains nourishing oils which beautify and condition. The green phase contains white grape, green tea, wheat aminoacids and antioxidant UVA/B sun filters as well as volumizing keratin proteins.

TEXTURE: Very fresh and fluid.

HOW TO USE: Mix the two phases and spray onto just washed, towel-dried hair. Do not rinse out.

Ker, odkar se ne barvam več, nimam kakšnim posebnih problemov z lasmi, niso več suhi in poškodovani, mi včasih zapaše izpustit regenerator in lase oprat samo s kvalitetnim šamponom. Včasih temu botruje primanjkovanje časa, drugič moja lenoba, pa tudi to, da moji lasje ne potrebujejo več težkih regeneratorjev in mask. Zato sem kupila tale regenerator v spreju, saj se mi je zdel dovolj lahek, ob enem pa so me navdušile fenomenalne sestavine, namreč sprej vsebuje sok belega grozdja, ekstrakt listov zelenega čaja, ogromno proteinov in keratina, je vlažilen in skratka super. Nanaša se ga na vlažne lase po pranju, pršilka je zelo dobra in prši res zelo drobno meglico, zato je nanos optimalno enakomeren in niti razčesavanje ni potrebno. Regeneratorja se ne izpira, kljub temu pa las niti malo ne obteži, ampak so lepo frfotavi, polni, volumnasti, ob enem pa zglajeni, sijoči in mehki. Regenerator je namenjen tankim in krhkim lasem, vsebuje pa (kot že rečeno) veliko proteinov in keratin, ki obljublja povečan volumen. Kakšnega strašnega volumna res ni (ker konec koncev ne gre za kakšno styling volumensko peno), vendar pa res nič ne obteži in zato lasje niso niti malo polizani ali obteženi. Vonj je zelo svež, res neka mešanica belega grozdja in zelenega čaja, uglavnem prijetno. Balzam se seveda lahko pospreja tudi na suhe lase, tudi na tak način se zelo dobro obnese, las ne zlepi ali obteži. Zadovolji tudi potrebe suhih in poškodovanih las.

Cena 9€ se mi zdi za tako kvaliteto in vsebnost 200ml, ki bo zaradi majhne porabe trajala zelo dolgo, pravzaprav ugodna. Ovojnina meni zelo simpatična, ni višek estetike, je pa zelo solidna in uporabna.

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25840 posts
  • Gender:Female

Posted 27 January 2008 - 01:35 PM

Preizkusila tudi tole zadevo in sem navdusena! Koncno imam lahko takoj po pranju lepe lase. smile.gif Prej sem vedno komaj cakala, da je minilo nekaj dni, da niso bili vec kot slama; sedaj pa to delo v trenutku opravi sprejcek (seveda svoj delez pristavita tudi moj novi Laverin vrtnicni sampon in Aubrey Organics GPB balzam). Pa se tako lepo disi. Njami. smile.gif Ne bom dolgovezila, ker je DiLeMa povedala ze vse in se pridruzujem njenem navdusenju. Omenila bi samo se dodatno navdusujoce dejstvo, da sem zanj dala samo nekaj cez 5 EUR. ;)

Ocena: 5/5
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 27 May 2008 - 07:43 AM

To je vse kar sem kadarkoli iskala - nardi lepe mehke lase, ima zašito pred soncem, las ne obteži ampak jih lepo navlaži. Kupla za 8€. Js bi ga ocenla z mnogo več kot sam s petko thumbup.gif


  • 0
Why so serious?




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users